Популярні товари
ЦІНА: 590 грн
8 відгуків
ЦІНА: 690 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 490 грн
14 відгуків
ЦІНА: 520 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 490 грн
3 відгуки
ЦІНА: 495 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 450 грн
0 відгуків
ЦІНА: 190 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 170 грн
0 відгуків
ЦІНА: 650 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 590 грн
10 відгуків
ЦІНА: 540 грн
0 відгуків
ЦІНА: 490 грн
3 відгуки
Акційні товари
ЦІНА: 490 грн
5 відгуків
ЦІНА: 2 150 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 1 990 грн
7 відгуків
ЦІНА: 3 670 грн
Днів
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 3 195 грн
0 відгуків
ЦІНА: 890 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 690 грн
1 відгук
ЦІНА: 520 грн
4 відгуки
ЦІНА: 650 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 590 грн
6 відгуків
ЦІНА: 1 510 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 1 390 грн
2 відгуки
Новини та статті
Заняття йогою та фітнесом у домашніх, вуличних умовах чи залі – поширена справа, що дозволяє оздоровити організм, досягти бажаних форм та підтягнутих контурів тіла. Але щоб відчувати комфорт, безпеку, а ще стежити за гігієною, необхідно придбати якісні килимки для йоги та фітнесу. І в цій статті ми поговоримо про найкращі варіанти для ваших тренувань.
Найкращий коврик для фітнесу та йоги.
Кільця спортивні гімнастичні є одним з найдавніших снарядів, який застосовувався атлетами і не тільки. Вважається, що з ними займалися вже у стародавньому світі, починаючи з Греції та Риму. А які вони бувають у сучасності та чим відрізняються, ми розповімо сьогодні.
Які є види гімнастичних кілець?
Такий вид спортивної активності, як фітнес, потребує додаткового інвентарю, що забезпечує зручність, комфорт та безпеку. А про те, який фітнес килимок кращий, як правильно його обрати і на що звернути увагу – далі в статті.
Як вибрати килимок для фітнесу?

Інтернет-магазин спортивних товарів та аксесуарів Way4You

СПОРТИВНЕ УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ЕФЕКТИВНИХ ТРЕНУВАНЬ В СПОРТЗАЛІ ТА ВДОМА

Регулярні тренування не лише корисні для здоров'я, а й покращують настрій, підвищують життєвий тонус загалом. Тому спорт, фітнес та воркаут такі популярні у жителів України, зокрема, Києва. Інтернет-магазин Way4you пропонує широкий асортимент продукції для занять фітнесом, кросфітом, важкою атлетикою. Тут ви знайдете все необхідне для занять улюбленим видом спорту вдома, на вулиці або в спортивному залі. Вартість продукції відносно невелика, а асортимент – вражаючий. Сайт також містить багато корисної інформації для шанувальників активного способу життя.

До вибору обладнання необхідно підходити з усією відповідальністю. При покупці важливо знати в чому різниця спортивного обладнання, професійне та домашнього. Товари першого типу використовують, в основному, для спортивних залів та фітнес-клубів у Києві та інших містах країни. Вибираючи спорттовари для дитини або підлітка, слід звертати увагу на їхню комфортність, гарний зовнішній вигляд та безпеку.

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ, КРОСФІТ 

Ці напрями у фітнесі, на додаток до кардіо- та силових вправ, сприяють розвитку спритності, гнучкості, сили, витривалості. Під час занять спортсмен виконує різні вправи: силові для тренування координації рухів, прокачування м'язів і т.д. Важливий момент — ймовірність отримання травм мінімальна, оскільки траєкторія рухів цілком природна.

Спортивні аксесуари, якими обладнується зона функціонального тренінгу:

вільними вагами; 

м'ячами: фітбол, медбол; 

TRX-петлями; 

мішками обтяження; 

силовою станцією; 

BOSU-платформою; 

ковзними дисками. 

Різноманітне оснащення дозволяє розробляти вправи так, щоб навантажити всі м'язи, навіть ті, що залишаються незадіяними під час використання традиційних силових тренажерів. Так, перевага TRX-петель в тому, що нестабільна опора дає можливість навантажити мускулатуру, що стабілізує, яка в процесі звичайного силового тренінгу не діє. Петлі встановлюють на рамі, стелі чи дверях. Через компактність та простоту монтажу їх можна взяти з собою в подорож. Заняття доступні людям із різним рівнем підготовки: від новачків до досвідчених спортсменів. 

BOSU-платформи - снаряди напівсферичної форми, що дозволяють одночасно виконувати силові вправи та підтримання рівноваги. Це одночасне тренування балансу, координації та прокачування м'язів, у тому числі тих, які ніяк не задіяні при виконанні традиційних силових вправ. 

Сендбег (буквальний переклад "мішок з піском") - альтернатива традиційній штанзі. Використання сендбегу схоже на використання вільної ваги. Відмінність у цьому, що у процесі тренування у такому «мішку» відбувається зміщення центру тяжкості. У цьому проробляються як основні м'язи, а й стабілізатори. 

Пліометричні бокси. Їхнє призначення — розвиток координації рухів та розвитку сили. З їхньою допомогою виконують такі вправи, як випади, присідання з опорою одній нозі, тощо. Вибір висоти залежить від фізичної форми користувача. 

Станція функціонального тренінгу зазвичай обладнується в умовах фітнес-клубу. Це рама, де закріплений навісний інвентар. Компактну раму можна розмістити і вдома. 

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФІТНЕСУ 

Використовуючи спортивний інвентар для фітнесу, можна досягти хороших спортивних результатів, розвинути силу, при необхідності наростити м'язову масу. Знання галузі застосування різних видів оснащення допомагає досягти цільових показників набагато швидше. 

Каталог нашого магазину представляє такі різновиди товарів для фітнесу (ними можна оснастити як професійний зал, так і урізноманітнити домашнє заняття фізичними вправами. Перерахуємо найпопулярніші з них: 

Гантелі – найпростіші снаряди, розбірні або литі, за допомогою яких можна прокачати практично всі м'язи. Використовують у вправах на розвиток витривалості та збільшення маси м'язів. Аналогічну функцію виконують обтяжувачі. Можна використовувати для тренувань, спрямованих на порятунок від зайвої ваги. 

Бодібари - різновид обтяжувачів. Маса складає 1,5-18,0 кг. Зовні нагадує гриф штанги. Бодібари здебільшого застосовуються жінками для тренувань, спрямованих на корекцію фігури. Чоловіки використовують їх не так часто, переважно при відновленні після травм. 

Еспандери - найпростіші пристрої, що дозволяють тренувати мускулатуру всього тіла. Гумові еспандери бувають трубчастими та стрічковими. Такі снаряди компактні, зручні, не вимагають складного складання, але дуже ефективні. 

Степ-платформа - імітатор ходьби сходами. Їхнє основне призначення — вправи на відновлення колін та схуднення. За допомогою степ-платформ можна внести різноманітність у заняття фітнесом. 

Це лише мала частина інвентарю, який пропонує наш інтернет-магазин. 

КУПИТИ СПОРТИНВЕНТАР У МАГАЗИНІ ОНЛАЙН: ПЕРЕВАГИ 

Роблячи покупки на сайті магазину онлайн, Ви заощадите чимало часу. Зручні фільтри дозволяють відсортувати потрібну продукцію за кілька секунд. Тому є всі шанси швидко зробити необхідні придбання в інтернеті, не вирушаючи борознити офлайнові магазини, а потім провести вільний час, приділивши увагу родині та друзям. Усі товари сертифіковані, виконані з урахуванням світових та європейських стандартів. Тут можна замовити одяг для фітнесу. 

ДЕ ПРИДБАТИ КРАЩІ СПОРТИВНІ ТОВАРИ? 

Інтернет магазин спорттоварів Way4You пропонує купити хороше спортивне обладнання, вуличне або для дому, на замовлення від кращих виробників: професійне, для вулиці, воркауту, навісне, ігрове, інвентар для домашнього тренажерного спортзалу, фітнес клубу, тренажерного залу, з доставкою спорттоварів Україна); замовляти товари для занять усіма видами спорту можна за каталогом онлайн безпосередньо на сайті або по телефону; ціна спорядження - одна з найвигідніших в Україні. На сайті можна уточнити наявність товару від того чи іншого виробника, ціни на продукцію. При необхідності консультант допоможе вибрати найкращий варіант із кількох можливих за функціональністю та ціною.