Слава Україні! Ми працюємо.

Популярні товари
ЦІНА: 590 грн
8 відгуків
ЦІНА: 430 грн
14 відгуків
ЦІНА: 480 грн
0 відгуків
ЦІНА: 530 грн
0 відгуків
ЦІНА: 190 грн
0 відгуків
ЦІНА: 495 грн
9 відгуків
ЦІНА: 375 грн
1 відгук
ЦІНА: 540 грн
0 відгуків
ЦІНА: 490 грн
3 відгуки
Акційні товари
ЦІНА: 490 грн
5 відгуків
ЦІНА: 2 150 грн
7 відгуків
ЦІНА: 390 грн
4 відгуки
ЦІНА: 399 грн
4 відгуки
ЦІНА: 495 грн
6 відгуків
ЦІНА: 1 250 грн
1 відгук
ЦІНА: 650 грн
3 відгуки
Новини та статті
Заняття йогою та фітнесом у домашніх, вуличних умовах чи залі – поширена справа, що дозволяє оздоровити організм, досягти бажаних форм та підтягнутих контурів тіла. Але щоб відчувати комфорт, безпеку, а ще стежити за гігієною, необхідно придбати якісні килимки для йоги та фітнесу. І в цій статті ми поговоримо про найкращі варіанти для ваших тренувань.
Найкращий коврик для фітнесу та йоги.
Кільця спортивні гімнастичні є одним з найдавніших снарядів, який застосовувався атлетами і не тільки. Вважається, що з ними займалися вже у стародавньому світі, починаючи з Греції та Риму. А які вони бувають у сучасності та чим відрізняються, ми розповімо сьогодні.
Які є види гімнастичних кілець?
Такий вид спортивної активності, як фітнес, потребує додаткового інвентарю, що забезпечує зручність, комфорт та безпеку. А про те, який фітнес килимок кращий, як правильно його обрати і на що звернути увагу – далі в статті.
Як вибрати килимок для фітнесу?

Інтернет-магазин "Way4You"

Way4you - це не тільки спортивний магазин, це і команда людей, яка любить свою справу, любить спорт і прагне до того, щоб спорт в Україні та світі розвивався ще швидше, це наше мислення, наша мета і це те що нас мотивує і змушує розвиватися з кожним днем. Вибирай вірний шлях - вибирай спорт! Спорт - це Way4you.