Гантелі хромовані 2шт по 15кг

0 відгуків
Код товару 1222
checkВ наявності
ЦЕНА: 2 550 грн
Гантелі розбірні (2шт * 15 кг) хромовані 30кг (2 грифу l-33см, хром. Млинці)
Опис

Гантелі розбірного типу - універсальний, сучасний інвентар, що дозволяє розширити і істотно урізноманітнити свої тренування.

Плюси тренувань з розбірними гантелями

Першим і найвагомішим плюсом, яким володіють виключно складові гантелі, є можливість самостійної зміни ваги. Це відбувається за допомогою додавання або зняття млинців з певною вагою, що дає можливість відкоригувати необхідний рівень навантаження безпосередньо під час тренування. Крім того, це дозволяє самостійно підбирати рівні навантаження в різний час і дні.

Завдяки тому, що вага гантелей можна змінювати, займатися з ними можуть люди різної статі, комплекції, віку та спортивної підготовки. Така універсальність дозволить придбати необхідний інвентар один раз і надалі проводити дрібні вкладення на нові, більш важкі диски, не витрачаючи при цьому істотну частку свого бюджету.

Також варто відзначити, що заняття зі складальними гантелями більш безпечні, ніж з іншим видом спортивного інвентарю. Крім того, що гантелі надають щадне вплив на плечовий і ліктьовий суглоб, вони більш безпечні ще й завдяки надійній системі фіксації дисків.

Головним плюсом такого інструменту є можливість черговості занять. Так, завдяки гантелями можна рівномірно прокачувати праву і ліву сторони тіла. Це особливо актуально для тих спортсменів, чия провідна рука більш опрацьована, ніж друга, або ж м'язи мають тенденцію до нерівномірної опрацювання з суцільнолитими видами гантель або штангою.

А ще такий вид гантель добре підходить тим, хто раніше мав травму м'язів або суглобів, і відновлюється, щоб повернутися в спорт. Завдяки розбірної конструкції і можливості зміни ваги, можна почати з малого, а потім поступово додавати млинці, входячи в колишній ритм тренувань.

Хромовані гантелі: особливості покриття

Більшість сучасних розбірних гантелей, які використовуються в повсякденних тренуваннях новачками або професіоналами, мають хромоване покриття. Це питання зручності і якості самого виробу, а також подібне рішення дозволяє обзавестися інвентарем, що не зіпсується через якийсь час після експлуатації.

Хромовані металеві моделі мають такі переваги:

  • Відсутність стійкого, хімічного запаху, яким володіють моделі з гумовими вставками, завдяки чому займатися з інвентарем можна в перший же день після покупки;
  • Максимальна точність ваги, яка досягається шляхом лиття матеріалу, що з часом не стирається і не втрачає важливих грам;
  • Довговічність, яка може бути нескінченною навіть за умови частої і не дуже акуратною експлуатації виробу;
  • Посилена навантаження, оскільки вироби з металу завжди важчі, ніж з інших матеріалів, що дозволить швидше прокачувати потрібні групи м'язів.

Крім того, блискуче хромоване покриття - це просто красиво, а значить займатися з таким інвентарем не соромно буде не тільки вдома перед домочадцями, але і на вулиці на спортивному майданчику. Також саме таке покриття дозволяє уникнути корозії металу, його поступового стирання в результаті частого контакту з підлогою, землею або міцним асфальтовим покриттям.

Характеристики збірних гантелей

Ця модель має такі характеристики:

Матеріал: сталь.

Покриття: хром.

Вага: 2 шт по 15 кг ( разом 30 кг.)

Довжина грифу: 33 см.

Діаметр грифу: 2,5 см.

Колір: сірий.

Комплектація: 2 грифа, 4 замка, млинці – 16шт.

 

Відгуки
Відгуків про "Гантелі хромовані 2шт по 15кг" ще немає.
Будьте першим!
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 2 550 грн
0 відгуків