BOSU - балансувальна платформа

ЦІНА: 6 045 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 700 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 817 грн
0 відгуків
Blue
Violet
+-3
ЦІНА: 4 499 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 998 грн
0 відгуків
Violet
Grey
+-3
ЦІНА: 1 828 грн
0 відгуків
Pink
Blue
+-3
ЦІНА: 2 838 грн
0 відгуків
Black
Blue
+-3
ЦІНА: 532 грн
3 відгуки
ЦІНА: 3 684 грн
0 відгуків
L/Green
Orange
+-3
ЦІНА: 981 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 802 грн
0 відгуків
Violet
Grey
+-3
ЦІНА: 900 грн
0 відгуків
ЦІНА: 3 710 грн
0 відгуків
ЦІНА: 3 299 грн
1 відгук
ЦІНА: 988 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 647 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 450 грн
0 відгуків
ЦІНА: 100 грн
0 відгуків
Ще 3 товара

 

Якщо ви хоча б одного разу бачили вправи, які виконуються на платформі з округлою поверхнею, що виглядає досить дивно з першого погляду – значить, ви вже трохи знайомі з босу. Це свого роду платформа, яка використовується під час вправ з фітнесу та аеробіки, а ще допомагає покращити зовнішній вигляд нижньої частини вашого тіла.

Яку користь приносить балансувальна платформа BOSU

Босу являє собою платформу для тренувань, що має форму напівсфери. При цьому вона розроблена з міцного пластику та резини, завдяки чому є досить стійкою до навантажень, а ще – функціональною.

Цікаво, що виробник та розробник босу, який представив її у 1999 році, стверджував, що використовувати платформу можна з обох боків. І це дійсно так, адже, якщо ви поглянете на перелік вправ, які можна робити з балансувальною платформою, то помітите, що там використовують як пласку, так і скруглену поверхню.

Заняття з балансувальною платформою BOSU несуть багато користі:

  • Активно пропрацьовуються усі м’язові групи на тілі;
  • Покращується постава;
  • Ефективність вправ значно підвищується;
  • Збільшується рівень навантаження на тіло;
  • Спалюється більше калорій, ніж під час класичного тренування;
  • Покращується робота м’язів на кінцівках;
  • До пропрацювання долучаються м’язи-стабілізатори;
  • Покращується робота вестибулярного апарату тощо.

Серед головних переваг такого тренажера варто відзначити його повну універсальність. Ви зможете займатись силовим тренінгом, а також кардіо, використовуючи для цього вправи, що матимуть ощадливий вплив на суглоби та кістки.

Купити платформу балансувальну BOSU можна для використання у таких видах фізичного навантаження, як фітнес, аеробіка, пілатес, стретчінг, функціональний та силовий тренінг, а ще – у якості реабілітаційного тренажера після травм та операцій.

Окрім цього, займатись з платформою можуть також професійні спортсмени, які хочуть покращити координацію своїх рухів, баланс тіла, витривалість та гнучкість.

Купити платформу для балансу в Україні

Придбати балансувальні платформи у нашому магазині ви зможете з широкого асортименту товарів. А все тому, що у Way4You ми дбаємо про те, аби ви могли отримати красиве, здорове та сильне тіло.

Ми пропонуємо балансувальні тренажери з гладенькою або текстурною поверхнею, а ще – з додатковими ручками, які допоможуть вам використовувати більшу кількість вправ під час занять.

А також у нас діють знижки та акції, а усі наші клієнти отримують замовлення надзвичайно швидко завдяки роботі Нової Пошти!