Слава Україні! Ми працюємо.

Горизонтальні велотренажери

Велосипедні поїздки вважаються одним із найпростіших та найефективніших способів коригування фігури та зменшення ваги тіла. Однак не завжди буває зручно виходити на вулицю, підлаштовуватись під погоду або купувати реальний велосипед. Простіше замовити горизонтальний велотренажер – інструмент нового покоління для спортсменів з будь-яким рівнем підготовки.

Горизонтальний велотренажер: особливості та переваги

Конструкційно виділяють два види велотренажера – вертикальний та горизонтальний. Останній вважається найкомфортнішим завдяки тому, що сидіння у ньому відсунуте назад і розташовується на рівні з педальним блоком. Це дозволяє у процесі експлуатації займати напівлежаче або повністю лежаче положення, випрямляючи ноги і знімаючи тим самим навантаження з зони хребта. Така поза безпечна для попереку, адже розподіл навантаження відбувається вздовж стегон та преса.

Горизонтальний велотренажер підходить не лише для спортсменів, а й безпосередньо для дітей та осіб похилого віку, людей, у яких виявлено проблеми та захворювання хребта.

Такі моделі оптимально підходять, якщо мета тренувань – схуднення, розробка зв'язок та суглобів, корекція фігури та усунення проблемних зон. Горизонтальні тренажери оптимально підходять для реабілітації після м'язових та кісткових травм, розтягів, адже мають підвищений рівень безпеки та ефективність тренувань.

Як правильно обрати горизонтальний велотренажер

Перед тим, як купити горизонтальний велотренажер для дому, визначтеся з важливими нюансами – з місцем його встановлення, з функціоналом, який будете застосовувати, та іншими.

Увагу варто звернути й на:

  1. Привід: бувають механічні, магнітні та електромагнітні. Перші дозволяють заощадити кошти на електриці, а магнітні та електромагнітні вважаються найбільш ефективними, оскільки забезпечують плавний хід та можливість зміни рівня навантаження під час тренування.
  2. Максимальне навантаження: визначте вагу свого тіла або людини, яка займатиметься на тренажері, а потім додайте до цього значення ще 25%, щоб бути впевненим у тому, що сидіння та рама тренажера витримають тривалі навантаження.
  3. Опір педалей: може бути ремінним або ланцюговим. Стандартний варіант для домашнього тренажера – педалі з ременями, які легко експлуатуються, а також дозволяють витримати більше навантажень без необхідності змащування.
  4. Супутні функції: для зручності тренувань можна підібрати модель, до якої підключаються колонки, смартфон для конекта з музичним плейлистом та інші.
  5. Зручність: важливим є не тільки матеріал виробництва сидіння, але й відповідність рівня посадки вашому зросту та комплекції для комфортного розташування тіла під час тренувань.

Додатково перед покупкою ознайомтеся з функціоналом самого виробу, вбудованими програмами та датчиками. Врахуйте параметри, які відображаються на інформаційному табло. Серед таких може бути кількість витраченої енергії, спалені калорії, шлях, серцевий ритм, рівень навантаження й не тільки. Дорожчі, професійні моделі горизонтальних велотренажерів виводять на табло й інші параметри, такі як інформація про обраний режим, показання датчиків самого тренажера і так далі.

Купити горизонтальні велотренажери з доставкою

У нас ви можете відшукати горизонтальні велотренажери, які підійдуть не тільки для домашнього застосування, але й для встановлення у спортзалі. Кожна модель має певний набір функцій, завдяки чому підібрати необхідну буде нескладно.

У магазині Way4You на вас також чекають акції та знижки, а ще – допомога досвідчених консультантів, які допоможуть з підбором функціоналу, габаритів та особливостей моделі, а також під час оформлення замовлення.

Жителі Києва можуть самостійно відвідати наш магазин, або ж обрати доставку Новою Поштою, яка працює по всій Україні!