Слава Україні! Ми працюємо.

Спінбайки (спідбайки)

ЦІНА: 15 288 грн
0 відгуків
ЦІНА: 16 267 грн
0 відгуків
ЦІНА: 26 288 грн
0 відгуків
ЦІНА: 21 888 грн
0 відгуків
ЦІНА: 32 998 грн
0 відгуків
ЦІНА: 40 040 грн
0 відгуків
ЦІНА: 31 020 грн
0 відгуків

Фітнес як вид спорту набуває все більшої актуальності, особливо такий його вид, як сайклінг. Це програма, розроблена провідним американським велосипедистом, яка визнана одним з кращих видів кардіо навантаження. А для таких енергійних велосипедних перегонів знадобиться спеціальний тренажер під назвою спінбайк або спідбайк.

Спінбайк: особливості та переваги тренажера

Тренажер називають сайклом за аналогією з тренуваннями, в яких він бере безпосередню участь. Його головна особливість полягає у тому, що він був розроблений згідно з людською біомеханікою, навантажує тіло так само як це зробив би професійний і дорогий реальний велосипед.

До плюсів спінбайка можна віднести:

  1. Автономність: спінбайки належать до категорії механічних тренажерів, для їх роботи не потрібна електрика та найближча розетка. Це робить їх зручнішими та економічнішими, значно розширює перелік місць для встановлення.
  2. Компактність: тренажер має відносно невеликі розміри, близько 120 см у довжину, що робить його набагато компактнішим, ніж бігова доріжка або інші види інвентарю.
  3. Універсальність: підходить для тренувань спортсменам на будь-якому рівні розвитку, для чоловіків, жінок, людей похилого віку та підлітків для кардіо чи реабілітації.
  4. Універсальність: конструкція тренажера дозволяє виконувати на ньому широкий спектр тренувань з акцентом на дихальну, серцеву системи, спрямовані на боротьбу із зайвою вагою або збільшення м'язів.
  5. Комфорт: положення тіла під час занять максимально наближене до посадки на реальному велосипеді, що знімає навантаження на хребет та спину, усуваючи дискомфортні відчуття.

Спідбайк є конструкцією з металевої рами, яка доповнюється за допомогою маховика, блоку з педалями, керма і комфортного сидіння. На цьому тренажері також є широкий функціонал, можливість зміни положення тіла для більшого комфорту.

Купити спінбайк для дому – гарне рішення, оскільки тренажер дозволяє імітувати їзду на звичайній та перетнутій місцевості, змінювати рівні навантаження, а також дальність «поїздки».

На що звернути увагу під час вибору спінбайка

Якщо ви маєте намір купити спінбайк для своїх тренувань та покращення зовнішнього вигляду тіла, зміцнення м'язів й не тільки, зверніть увагу на характеристики та особливості для підбору правильної моделі.

Врахуйте такі параметри тренажера:

  • Вагу користувача: стандартні моделі можуть витримувати вагу спортсмена до 120-180 кг. Підбираючи тренажер, додайте до своєї ваги запас у вигляді 30 кг, що дозволить використовувати тренажер безпечно та комфортно;
  • Маховик: чим важчий маховик – тим більш плавно обертатимуться педалі й, відповідно, якісніше розподілятиметься навантаження вздовж тіла спортсмена. Для домашнього використання можна підбирати моделі з вагою маховика близько 13-15 кг, а для професійного спорту – понад 20 кг;
  • Привід: приводна система може бути ремінною або ланцюговою. Ремінний тип тихіший, за ним легко доглядати та експлуатувати, тоді як ланцюговий застосовують на пристроях з підвищеною вагою маховика;
  • Зручність: важливим нюансом є можливість комфортно розміститися на тренажері. Сюди включена м'якість сидіння, зручність та можливість регулювання рівня нахилу керма, його підйом і не тільки.

Звернути увагу варто не лише на ціну спінбайка, а й на додатковий функціонал. Наявність інформаційного дисплея, що відображає пройдений шлях, спалені калорії, вимір пульсу та інші електронні датчики та системи допоможуть значно спростити процес тренувань.

Купити спінбайк у магазині Way4You

У нашому інтернет-магазині для спорту ви зможете купити спінбайк для домашніх та професійних тренувань. Ми пропонуємо моделі під різний бюджет, а також потреби спортсменів, завдяки чому ми зможемо знайти товари і для новачків, і для професіоналів.

Ми користуємося доставкою Нова Пошта, яка дозволяє відправляти всі наші товари територією України з максимальною швидкістю. А на найближчому до вас поштовому відділенні ви зможете перевірити товар, переконавшись у його якості перед покупкою.

А якщо вам потрібна допомога під час вибору – звертайтесь до наших менеджерів!