Гирі

358 - 2083 грн
3 відгуки
950 грн
2 відгуки
950 грн
6 відгуків
580 - 1580 грн
2160 - 3618 грн
295 - 1165 грн

ГИРІ

Чому варто тренуватися з гирею?

Гиря - один з перших серйозних спортивних снарядів, який з'явився ще за часів царської Росії і до сих пір використовується всіма спортсменами світу так як ефект і результат від тренувань з гирями вражаючий і при цьому гиря цілком може замінити такі дорогі спортивне обладнання як штанга, гантель, медичний м'яч.

https://way4you.com.ua/images/upload/way4you%20kettlebells.jpg

Гиря - це відносно компактний, недорогий, довговічний спортивний снаряд, з яким можна тренуватися в будь-якому місці і в будь-який час.

Тренування з гирею зробить ваше тіло підтягнутим, сильним, рельєфним: потужні плечі, груди і спина, вибухові і сильні ноги, красивий і потужний прес.

https://way4you.com.ua/images/upload/full-body-kettlebell_workout%20way4you.jpg

Форма і компактні розміри гирі дозволяють безпечно займатися з нею в таких вправах як махи, які є одними з кращих і дієвих вправ на збільшення витривалості, нарощування м'язової маси і втрати жиру.

https://way4you.com.ua/images/upload/kettlebell-training%20w4y.jpg

https://way4you.com.ua/images/upload/Kettlebell-Training-way4you.jpg

https://way4you.com.ua/images/upload/Kettlebell-Clas%20way4you.jpg

Унікальна природа гирі дозволить отримати потужний тренувальний ефект від Ваших тренувань, з декількома гирями Ви зможете повністю замінити тренування в тренажерному залі і отримати максимальний результат від тренувань!