Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Кепки військові

 

Кепки давно стали затребуваним головним убором, і не лише для звичайних громадян, а й для військових, поліцейських, мисливців та рибалок у тому числі. Завдяки простому та нехитрому головному убору можна захистити поверхню голови від надмірного сонця, а шкіру – від бруду та вологи.

Військові кепки: обираємо правильно та з розумом

Функціональність кепки під час будь-якої пори року складно переоцінити. А модель, яка легко одягається і також швидко знімається, буде найкращим другом для любителів проводити час на вулиці. Вона дозволить захистити від сонячного удару, убереже обличчя від поривів вітру, крапель дощу, піску та бруду, а також подбає про достатню вентиляцію шкірної поверхні.

Під час підбору зверніть увагу на:

  1. Матеріал: натуральні матеріали для кепок – поганий варіант, оскільки вони швидко рвуться та зношуються. Краще обирати вироби із синтетики, наприклад, з тканини полікотон, яка не пошкоджується, не рветься і не стирається при частій експлуатації.
  2. Підкладку: м'яка тканинна підкладка особливо важлива, якщо кепка підбирається на прохолодний сезон, наприклад, осінь і зиму. З її допомогою поверхня шкіри голови дихатиме, а сама кепка – не вбиратиме вологу, забезпечуючи якісну терморегуляцію.
  3. Застібку: ще один функціональний елемент, на який варто звернути увагу. Одним із найбільш перевірених та ефективних вважається стандартна липучка, яка не зношується з часом та міцно фіксує обраний обхват голови. Завдяки цьому ви зможете змінити рівень обхвату, роблячи його тугішим або вільнішим.
  4. Козирок: для армійських цілей він повинен бути невеликим, що закриває обличчя, але при цьому не перекриває огляд, а ще вигнутим. Завдяки такій формі краплі води скочуватимуться вниз у випадку дощу, а ви отримаєте менше ультрафіолетового випромінювання на шкіру.

Колір військової кепки не має значення, оскільки всі вироби армійського зразка виготовляються у забарвленні хакі, наприклад, пікселі або мультикамі. Це дозволяє залишатися непомітним в умовах лісосмуги чи поля, невисокої рослинності та не тільки.

Купити військові кепки з доставкою по Україні

Інтернет-магазин товарів для спорту Way4You пропонує сучасні військові кепки, купити які можна у будь-якій точці нашої країни.

У нас доступні вироби, якість яких дозволяє їх носити протягом декількох сезонів. Усередині кепок – міцна, армована нитка з нейлону, яка дозволяє їм лишатися у початковій формі навіть за необережної експлуатації та частого прання.

А якщо вам потрібна допомога – зв'яжіться з нашими консультантами, які завжди на зв'язку у робочий час, та допоможуть підібрати головний убір під ваші потреби та розмірні габарити!