Фітбол (м'яч для фітнесу)

Особливості
Діаметр
Вид
Призначення
ЦІНА: 650 грн
0 відгуків
ЦІНА: 650 грн
6 відгуків
ЦІНА: 490 грн
2 відгуки
ЦІНА: 650 грн
10 відгуків
ЦІНА: 745 грн
3 відгуки
договірна
0 відгуків
Рожевий
Чорний
Синій
Красный
Желтый
Маджента
+1
ЦІНА: 498 грн
0 відгуків
Помаранчевий
Фіолетовий
Зелений
Красный
Серый
+0
договірна
0 відгуків
Рожевий
Чорний
Синій
Красный
Желтый
+0
договірна
0 відгуків
Фіолетовий
Зелений
Красный
+-2
ЦІНА: 490 грн
0 відгуків
ЦІНА: 499 грн
0 відгуків
ЦІНА: 100 грн
0 відгуків
ЦІНА: 50 грн
0 відгуків
0 відгуків
0 відгуків
Ще 3 товара

 

Фітбол являє собою унікальний різновид спортивного м’яча, який активно застосовується не лише спортсменами, а й дітьми, а також людьми похилого віку. Компактний, недорогий, а ще вкрай ефективний, він ідеально підходить для того, аби тримати власне тіло у тонусі, а також позбавитись від болю у спині та попереку. А ще такий інструмент для спорту повністю універсальний й підходить як чоловікам, так і жінкам.

Популярні різновиди м’ячів для фітнесу

Стандартно фітболи розділяються у залежності від того, для чого вони використовуються – для гімнастики або для масажу. Останні мають незвичні форми, ріжки, насічки та ручки, завдяки яким займатись з ними приємно, адже вони масажують поверхню м’язів, позбавляючи від болю. А от гімнастичні підходять для виконання вправ на баланс, координації рухів тощо.

В нашому асортименті ви зможете знайти наступні фітболи:

 • 45 см: дитячий варіант, який можуть використовувати дошкільнята та підлітки;
 • 55 см: така модель оптимально підходить для людей зі зростом до 165 см;
 • 65 см: обрати цю модель варто, якщо ваш зріст не перевищує 175 см;
 • 75 см: цей м’яч добре підходить для високих людей зі зростом вище 175 см;
 • 85 см: підходить для спортсменів зі зростом від 190 см та великою вагою тіла.

Окрім цього, варто зазначити, що існують різноманітні м’ячі для фітнесу, які відрізняються залежно від свого зовнішнього покриття та текстури. Так, є гладенькі, глянсові варіанти, що підходять для спортивних тренувань та високих навантажень, оскільки потребують більших зусиль під час занять.

Купити фітбол можна і з унікальною текстурою, наприклад, з насічками або шипами. Такий варіант використовується найчастіше під час реабілітації, оскільки здійснює м’якший вплив на тіло спортсмена, а також має комфортний, відчутний масажний ефект.

Мяч для фітнеса

Переваги тренувань з фітболами

Сьогодні м’ячі для фітнесу є найбільш популярним інвентарем, за допомогою якого можна тренуватись не лише вдома, а й навіть у залі під наглядом тренера та на вулиці у гарну погоду, оскільки вони є функціональними та універсальними помічниками.

Серед переваг варто відзначити наступні:

 • Створення потужного м’язового корсета завдяки впливу, що чиниться на роботу опорно-рухового апарату;
 • Вплив на м’язи, що не задіюються під час інших тренувань, наприклад, під час кардіо, аеробних та силових занять;
 • Покращення постави, а також координації рухів, робота над правильним балансом та відчуттям свого тіла;
 • Збільшення гнучкості м’язів та тіла у комплексі, особливо, якщо використовувати м’яч під час стретчингу;
 • Покращення роботи вестибулярного апарату, а також робота безпосередньо над рівновагою;
 • Зняття навантаження з області спини та попереку, позбавлення від відчуття болю після тренувань або робочого дня.

Купити м’яч для фітнесу треба ще й вагітним жінкам, оскільки з його допомогою можна покращити стан власних м’язів, завдяки чому процес народження дитини буде менш болісним та значно легшим. А також молодим мамам, які мають маленьких дітей, будуть у пригоді м’ячі, за допомогою яких можна сформувати якісний опорно-руховий апарат дитини, пропрацювати її м’язи та позбавитись від колік у шлунку.

Фітбол

Як правильно обрати м’яч для фітнесу

Для того, аби тренування з фітболом були комфортними та корисними для організму, потрібно правильно обрати інвентар у залежності від його основних характеристик.

Якщо вам потрібен м’яч для активних вправ – обирайте моделі з гладенькою, глянсовою поверхнею. Такі варіанти оптимально підходять для тренувального процесу, з ними зручно виконувати майже будь-які вправи, а також вони універсально підходять незалежно від віку та статі користувача.

М’яч, що має довгі шипи, краще купити тоді, коли є потреба у покращенні кровообігу, обмінних процесів у організмі тощо. Такі варіанти обирають жінки, оскільки шипи допомагають покращити текстуру на зовнішній вигляд шкіри, а ще позбавитись від перших проявів целюліту.

Варіанти, у яких є насічки та ребра, варто обирати для активних та динамічних вправ. А також вони оптимально підходять вагітним жінкам, оскільки мають легкий масажний ефект та можуть використовуватись для релаксації, покращення стану спини й не тільки.

Варто звернути увагу також і на розмір м’яча, від якого залежить, наскільки зручно буде з ним займатись. Правильно підібраний діаметр – це запорука вашої безпеки та комфорту. М’яч повинен займати близько половини вашого тіла, на нього має бути комфортно лягати спиною, при цьому фіксуючи ноги на поверхні килимка або підлоги.

Під час підбору варто придивитись й до якості виробу. Гарний м’яч гладенький, без шорсткості, гнучкий, а ще без хімічного запаху. А також зверніть увагу на клапан, що має бути якісно втоплений у поверхню фітболу, не виступаючи при цьому на поверхню.  

Фітбол

Купити фітбол у магазині Way4You

У нашому спортивному інтернет-магазині ви зможете купити м’ячі для фітнесу, які мають гарну якість та з якими ваші тренування стануть значно легшими.

Ми пропонуємо широкий асортимент фітболів, які підійдуть як маленьким дітям, так і спортсменам, а ще – вагітним жінкам й навіть людям похилого віку.

У нас завжди демократичні та доступні ціни, а ще – акції та знижки, а тому придбати м’яч для тренувань з фітнесу можна з економією для бюджету. А якщо ви не можете обрати модель – тоді зверніться у чат до наших консультантів та менеджерів, які допоможуть з підбором, а також оформленням доставки по Україні!