Функціональний тренінг і кросфіт

2 450 грн
2 відгуки
1 445 грн
0 відгуків
1 870 грн
2 відгуки
490 грн
0 відгуків
390 грн
0 відгуків
990 грн
4 відгуки
1 595 грн
1 відгук
1 490 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
1 250 грн
7 відгуків
1 295 грн
0 відгуків
1 490 грн
0 відгуків
1 990 грн
0 відгуків
1 690 грн
2 відгуки
Ще 12 товаров

 Кроссфіт можна описати як програму силових вправ складається з «постійно мінливих функціональних вправ високої інтенсивності», з кінцевою метою поліпшення загальної фізичної форми, реакції, витривалості і готовності до будь-якої життєвої ситуації, що вимагає активних фізичних дій. Вправи зазвичай тривають не більше 20 хвилин, відрізняються підвищеною інтенсивністю.

У програмі комбінуються такі дії як: біг (спринтерські забіги), веслування (на спеціальних тренажерах), стрибки (зі скакалкою або на перешкоди), лазіння по канатах, робота з «залізом» (гантелі, гирі, штанга), перенесення речей (медбол ), вправи на кільцях, перевертання покришок (величезних) і багато інших.

Типовий тренувальний день в сертифікованому залі («Боксі») включає в себе розминку, вивчення і відпрацювання нових рухів, WOD підвищеної інтенсивності, роботу над помилками. Причому робота над помилками проводиться як індивідуально, так і колективно, так як КФ пропагує роботу в злагодженому колективі. Результати WOD записуються для загального ознайомлення, щоб створити «змагальний дух» в колективі і мотивувати атлетів до поліпшення своїх результатів.

За програмою Кроссфіт працює понад 4500 (дані за 2012 рік) сертифікованих залів по всьому світу. Так само багато пожежні департаменти, силові структури, органи правопорядку включають Кроссфіт в програму підготовки особового складу (актуально для США і Канади). Кроссфіт входить в програму підготовки Збройних Сил Канади, а також Королівського Лейб-Гвардійського Полку Данії.

Купити обладнання для Crossfit Ви можете в нашому інтернет - магазині!