Гантелі хромовані 2 шт. по 10 кг.

1 відгук
Код товару 135188
ЦЕНА: 2 130 грн
Днів
Годин
Секунд
checkВ наявності
ЦЕНА: 1 730 грн

Довжина грифу - 30 см. Діаметр грифу - 28 мм. Матеріал - хромована сталь Баранчики: 4 шт.

Разом дешевше
0
1
2
3
4
5
6
Обраний товар
Гантели хромированные 2 шт. по 10 кг.
ЦЕНА: 1 730 грн
add
drag_handle
ЦЕНА: 3 120 грн
ЦЕНА: 2 920 грн
Код комплекту 135188 -135508
Опис

Складальні гантелі - сучасний інструмент для новачків і профі, які мріють домогтися рельєфного тіла, не витрачаючи зайві кошти на заняття в залі і дорогі тренажери. Простий, компактний і доступний, такий інвентар чудово підходить для вуличних і домашніх тренувань.

Складові гантелі: інвентар для справжніх спортсменів


Розбірні моделі снаряда є зручними і функціональними з точки зору постійних і тривалих тренувань. Так, переходячи на новий рівень навантаження, часто потрібно купувати додатковий інвентар, що рідко буває дешевим. За допомогою гантель з регульованим вагою можна забути про це і самостійно встановлювати навантаження, обзаводячись недорогими млинцями для грифа.
Ми пропонуємо використовувати для тренувальних цілей хромовані гантелі з якісної сталі. Основна перевага покриття з хрому полягає в тому, що воно нетоксичне, а також не має неприємного запаху, на відміну від гуми.Диски для таких гантелей также имеют хромированное покрытие и считаются одними из наиболее надежных. А всё потому, что даже при условии занятий вне дома и в плохую погоду, они не приобретут неопрятный вид, не покроются царапинами и сколами.

У наборі гантель гриф також покритий за допомогою хрому і має додаткові насічки, що дозволяє виключити момент ковзання млинців по ньому і можливість їх падіння на підлогу. Крім того, хромоване покриття менше схильне не тільки зносу, але і старіння, а тому такий інвентар прослужить набагато довше будь-якого іншого.

Чому варто купити розбірні гантелі: 4 основні причини


Збірні гантелі сьогодні набирають куди більшою популярністю, ніж їх цільні побратими. А все тому, що вони володіють своїми, особливими перевагами, що роблять їх не тільки зручними у використанні, але і дуже ефективними.

1. Самостійний вибір навантаження

Вага такого інвентарю підлягає зміні в ході безпосередньо тренування. Завдяки тому, що він не буває статичним і постійно змінюється, відбувається більш швидка робота над м'язовими групами в різних частинах тіла. Навантаження можна змінювати як в меншу, так і більшу сторону в залежності від навичок самого спортсмена. Виробляється це за допомогою зменшення або додавання млинців на гриф і подальшої фіксації замком.

2. Високий рівень ефективності

На відміну від менш безпечної штанги, гантелі є більш ефективним видом спортивного тренажера. З його допомогою активно займаються спортсмени будь-якого рівня і підготовки. Крім того, він оптимально підходить для виконання самих різних видів вправи - від кардіо, до інтервального і силового тренінгу в тому числі.

3. Точна вага

Складальні гантелі дозволяють завжди точно знати, з якою вагою відбувається робота. Крім того, млинці / диски можна підбирати не тільки в межах декількох кілограм, але і з кроком в районі 0,5 кг для роботи з маленькими групами м'язів. Завдяки міцному грифу, можна істотно збільшити вагу гантель для своїх занять.

4. Безпека зайнять

Тренування з таким інвентарем повністю безпечні за рахунок спеціальної системи фіксації. Продумані і сучасні замки надійно утримують млинці на грифі, не даючи їм спати під час тренувань будь-якого типу. Це дозволить зберегти не тільки тіло спортсмена в безпеці, а й уникнути пошкоджень статі та інших навколишніх предметів.

Характеристики набору складових гантелей
Набір має такі характеристики:

Матеріал: сталь.

Вага: 10 кг.

Кількість: 2 шт.

Баранчики: 4 шт.

Гриф: 2 шт.

Довжина грифу: 30 см.

Діаметр грифу: 2,8 см.

 

Подібні товари
ЦЕНА: 1 625 грн
0 відгуків
Відгуки
Робив комплексне замовлення. Дуже дякую магазину за якість товарів та швидку доставку.
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 2 130 грн
Днів
Годин
Секунд
ЦЕНА: 1 730 грн
1 відгук