Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Тренажери

ЦІНА: 55 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 24 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 33 398 грн
0 відгуків
ЦІНА: 46 998 грн
0 відгуків
ЦІНА: 48 888 грн
0 відгуків
ЦІНА: 54 798 грн
0 відгуків
ЦІНА: 74 488 грн
0 відгуків
ЦІНА: 17 950 грн
0 відгуків
ЦІНА: 7 377 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 977 грн
0 відгуків
ЦІНА: 6 477 грн
0 відгуків
ЦІНА: 3 200 грн
0 відгуків
Red
Orange
+-3
ЦІНА: 22 988 грн
0 відгуків
Red
Grey
+-3
ЦІНА: 11 988 грн
0 відгуків
Black
Grey
White
+-2
ЦІНА: 7 688 грн
0 відгуків
Red
Blue
Grey
White
+-1
ЦІНА: 18 288 грн
0 відгуків
Red
Grey
+-3
договірна
0 відгуків
Red
Grey
Gold
+-2
договірна
0 відгуків
Red
Blue
Grey
+-2
договірна
0 відгуків
Blue
Grey
+-3
ЦІНА: 4 448 грн
0 відгуків
Red
Blue
Violet
Green
White
+0
ЦІНА: 26 998 грн
0 відгуків
Black
Grey
+-3
ЦІНА: 9 688 грн
0 відгуків
Red
Blue
Grey
Yellow
+-1
договірна
0 відгуків
Red
Blue
Gold
White
+-1
ЦІНА: 6 998 грн
0 відгуків
Red
Blue
Green
Gold
+-1
Ще 24 товара

Різноманітність сучасних видів спорту та активності, які ведуть не тільки до здорового способу життя, а й до схуднення, дозволило створити якісні та універсальні тренажери. З їх допомогою тренування перетворюються на інтенсивні, спрямовані на вплив на конкретну зону або групу м'язів, або ж комплексний вплив на тіло спортсмена.

 

Види спортивних тренажерів та їх особливості

Сучасні тренажери представлені в нашому асортименті широким каталогом товарів, кожен з яких універсальний і корисний по-своєму, а ми підкажемо, що вони являють собою і як їх замовити.

 

Тренувальні лави

Універсальні пристрої, які дозволяють відтворювати цілий комплекс вправ на різні зони – від нижніх до верхніх кінцівок, спини, плечового відділу, кора та не тільки. Можуть бути стандартними або регульованими, що дозволяють виконувати жим та задіяти їх під час підйому штанги, гирі та іншого інвентарю.

 

Гребні тренажери

Найбільш глибоко гребні тренажери впливають на такі зони, як верхні кінцівки, прес та плечовий пояс. А ще за допомогою такого інвентарю можна легко зміцнити серцевий м'яз, збільшити показники витривалості та реальної фізичної сили.

 

Велотренажери

Такі варіанти інвентарю традиційно використовують для покращення фізичної сили, витривалості та шліфування параметрів тіла до ідеальних. Основний акцент під час роботи на велотренажері робиться на м'язи ніг, що дозволяє імітувати тренування велосипедом.

 

Бігові доріжки

Хороша бігова доріжка дозволяє комплексно замінити менш корисний біг на вулиці, спалюючи понад 70 ккал на кожному пройденому кілометрі. Такий інструмент дозволяє розвивати та покращити швидкість, міцність ніг та м'язів тіла в комплексі, а також покращити роботу серцевої системи.

 

Орбітреки

Вони еліптичні, які дозволяють імітувати процес катання на лижах. Входять до категорії кардіотренажеров, дозволяючи створювати навантаження на всі групи м'язів у людському тілі, тим самим надаючи на них комплексний вплив. Головним плюсом такого інвентарю є зменшене навантаження на колінні суглоби.

 

Степери

Інвентар, спрямований працювати з м'язами ніг, сідниць і лише. З його допомогою можна імітувати підйом сходами, який безпечний для суглобів та колін спортсмена. Степер дозволяє тренувати і серцевий м'яз, а також зміцнити судинну систему, дає можливість вибирати з різних рівнів навантаження.

 

Кардіотренажери

У цю широку категорію входять усі види інвентарю, спрямовані як на шліфування власного тіла, а й у зміцнення серцево-судинної системи людини. В результаті занять на кардіотренажері можна отримати бонус до витривалості та міцності, покращити роботу легень, підтримувати стан організму в тонусі.

 

Як вибрати тренажери для дому: кілька хитрощів

Величезна кількість сучасних тренажерів часто викликає плутанину, особливо серед недосвідчених спортсменів, які хочуть домашній інвентар, що допоможе під час занять.

 

Щоб цього уникнути, зверніть увагу на такі нюанси:

 

Призначення: вирішіть, чим ви хочете займатися – кардіо чи силовими тренуваннями, на які групи м'язів необхідне навантаження, що дозволить визначитися з видом інвентарю.

Функції: наявність програм тренувань, інформаційного табло та датчиків вимірювання суттєво спростить та прискорить заняття та досягнення результату.

Габарити: важливі як параметри тіла спортсмена, а й самого пристрою, особливо, якщо планується встановлювати їх у домашніх умовах.

Особливості тренувань: врахуйте власні можливості, такі як проблеми із суглобами та супутні хвороби, і лише потім робіть вибір на користь моделей, що знижують навантаження або мають плавний хід.

А якщо вам потрібна допомога – зверніться до наших консультантів, які допоможуть купити тренажери, які підходять для рівня активності!

 

Купити тренажери для дому та спорту у магазині Way4You

Наш спортивний інтернет-магазин пропонує широкий каталог тренажерів на будь-який смак, а також із сучасним функціоналом та під будь-який бюджет.

 

Ми підбираємо тільки найкращі моделі від перевірених виробників, які мають гарантію та якісне виконання, що дозволяють зробити тренування безпечнішими та тривалішими.

 

А також ми пропонуємо доставку всіма великими містами України за допомогою популярних поштових сервісів!