Слава Україні! Ми працюємо.

Тренажери

ЦІНА: 29 850 грн
0 відгуків
ЦІНА: 55 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 42 370 грн
0 відгуків
ЦІНА: 27 710 грн
0 відгуків
ЦІНА: 24 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 33 493 грн
0 відгуків
ЦІНА: 47 188 грн
0 відгуків
ЦІНА: 56 076 грн
0 відгуків
ЦІНА: 48 937 грн
0 відгуків
ЦІНА: 54 877 грн
0 відгуків
ЦІНА: 74 567 грн
0 відгуків
ЦІНА: 28 378 грн
0 відгуків
ЦІНА: 26 650 грн
0 відгуків
ЦІНА: 65 800 грн
0 відгуків
ЦІНА: 71 150 грн
0 відгуків
ЦІНА: 57 680 грн
0 відгуків
ЦІНА: 16 489 грн
0 відгуків
ЦІНА: 74 495 грн
0 відгуків
ЦІНА: 8 801 грн
0 відгуків
ЦІНА: 6 945 грн
0 відгуків
ЦІНА: 7 305 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 517 грн
0 відгуків
Red
Orange
+-3
ЦІНА: 22 548 грн
0 відгуків
ЦІНА: 11 988 грн
0 відгуків
Black
Grey
White
+-2
Ще 24 товара

Різноманітність сучасних видів спорту та активностей, які ведуть не лише до здорового способу життя, а й до схуднення, дозволило створити якісні та універсальні тренажери. З їх допомогою тренування перетворюються на інтенсивні, впливають на конкретну зону або групу м'язів, або мають комплексний вплив на тіло спортсмена.

Види спортивних тренажерів та їх особливості

Сучасні тренажери представлені у нашому асортименті широким каталогом товарів, кожен з яких універсальний і корисний по-своєму, а ми підкажемо, що вони являють собою та як їх замовити.

Тренувальні лави

Універсальні пристрої, які дозволяють відтворювати цілий комплекс вправ на різні зони – від нижніх до верхніх кінцівок, спини, плечового відділу, кора та не тільки. Можуть бути стандартними або регульованими, що дозволяють виконувати жим та задіяти їх під час підйому штанги, гирі та іншого інвентарю.

Гребні тренажери

Найбільш глибоко гребні тренажери впливають на такі зони, як верхні кінцівки, прес та плечовий пояс. А ще за допомогою такого інвентарю можна легко зміцнити серцевий м'яз, збільшити показники витривалості та реальної фізичної сили.

Велотренажери

Такі варіанти інвентарю традиційно використовують для покращення фізичної сили, витривалості та шліфування параметрів тіла до ідеальних. Основний акцент під час роботи на велотренажері робиться на м'язи ніг, що дозволяє імітувати тренування з реальним велосипедом.

Бігові доріжки

Хороша бігова доріжка дозволяє комплексно замінити менш корисний біг на вулиці, спалюючи понад 70 ккал на кожному пройденому кілометрі. Такий інструмент дозволяє розвивати та покращити швидкість, міцність ніг та м'язів тіла у комплексі, а також покращити роботу серцевої системи.

Орбітреки

Вони ж еліптичні, які дозволяють імітувати процес катання на лижах. Входять до категорії кардіотренажерів, дозволяючи створювати навантаження на всі групи м'язів у людському тілі, створюючи на них комплексний вплив. Головним плюсом такого інвентарю є зменшене навантаження на колінні суглоби.

Степпери

Інвентар, спрямований на працю з м'язами ніг, сідниць й не тільки. З його допомогою можна імітувати підйом сходами, який безпечний для суглобів та колін спортсмена. Степпер дозволяє тренувати і серцевий м'яз, а також зміцнити судинну систему, дає можливість обирати з різних рівнів навантаження.

Кардіотренажери

У цю широку категорію входять усі види товарів, що спрямовані як на шліфування власного тіла, так і на зміцнення серцево-судинної системи людини. У результаті занять на кардіотренажері можна отримати бонус до витривалості та міцності, покращити роботу легень, підтримувати стан організму у тонусі.

Як обрати тренажери для дому: кілька хитрощів

Величезна кількість сучасних тренажерів часто викликає плутанину, особливо серед недосвідчених спортсменів, які хочуть домашній інвентар, що допоможе під час занять.

Щоб цього уникнути, зверніть увагу на такі нюанси:

  1. Призначення: вирішіть, чим ви хочете займатися – кардіо або силовими тренуваннями, на які групи м'язів необхідне навантаження, що дозволить визначитися з видом інвентарю.
  2. Функції: наявність програм тренувань, інформаційного табло та датчиків вимірювання суттєво спростить та прискорить заняття та досягнення результату.
  3. Габарити: важливі як параметри тіла спортсмена, так і самого пристрою, особливо, якщо планується встановлювати його у домашніх умовах.
  4. Особливості тренувань: врахуйте власні можливості, такі як проблеми із суглобами та супутні хвороби, і лише потім робіть вибір на користь моделей, що знижують навантаження або мають плавний хід.

А якщо вам потрібна допомога – зверніться до наших консультантів, які допоможуть купити тренажери, які підходять для вашого рівня активності!

Купити тренажери для дому та спорту у магазині Way4You

Наш спортивний інтернет-магазин пропонує широкий каталог тренажерів на будь-який смак, а також із сучасним функціоналом та під будь-який бюджет.

Ми підбираємо тільки найкращі моделі від перевірених виробників, які мають гарантію та якісне виконання, що дозволяють зробити тренування безпечнішими та тривалішими.

А також ми пропонуємо доставку всіма великими містами України за допомогою популярних поштових сервісів!