Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Рукавички тактичні

 

У наш час тактичні рукавички використовують не лише військові та співробітники силових структур, а й мисливці, рибалки та любителі активного відпочинку. Тактичні рукавички досить сильно відрізняються від звичайних моделей. Вони виконуються із спеціальних матеріалів, які повинні відповідати багатьом критеріям:

міцність

еластичність

високий рівень захисту від зовнішніх факторів

хороші тактильні показники

відсутність можливості ковзання

Тактично рукавички можуть бути безпалими (рукавичка покриває тільки кисть та долоню, залишаючи пальці відкритими) та повнопалі. При цьому кожен власник підбирає зручний саме йому тип рукавичок.
Дуже часто при виробництві тактичних рукавичок використовують матеріал з кевларової нитки, яка в 5 р. міцніше стали. Вони захищають руки від порізів і зчісування навіть при невеликих аваріях. Також існують рукавички, матеріал яких захищає від високих температур, а деякі з них і від відкритого вогню.
Спандекс, натуральна та штучна шкіра це ті матеріали, які роблять еластичними тактичні рукавички. Купити такі моделі ви можете в інтернет-магазині ПОЛЮВАННЯ-ТОВАР у будь-який час.
Зимові тактичні рукавички повинні зберігати руки в теплі, не сковуючи рухливість пальців. Ще одним завданням тактичних рукавичок є захист рук від садна та інших ушкоджень при перезарядці різної зброї та стрільби з неї.
У наш час навіть тактичні рукавички можна зустріти навіть у арсеналі скелелазів, спортсменів, велосипедистів та мотоциклістів. Це доводить, що кожна людина в повсякденному житті може знайти застосування тактичних рукавичок, головне правильно підібрати модель.