Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Шейкери

Спортсмени, які займаються важкою атлетикою та силовими видами спорту, потребують не просто пляшок для води, а шейкерів, що дозволяють готувати протеїнові коктейлі, не відходячи від місця тренування.

ШЕЙКЕР: ОСОБЛИВОСТІ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ

Шейкер – невелика пляшка, що застосовується для приготування спортивних коктейлів. Вони необов'язково повинні містити у складі протеїн – у шейкері можна приготувати рідину з креатину, гейнерів, амінокислот та інших компонентів, необхідних для росту та підтримки м'язів.

Головна відмінність такої пляшки від інших – у наявності камер, куди можна засипати порошок попередньо або покласти необхідні інгредієнти для подальшого змішування.

Пляшки для спортивного харчування відрізняються ще й тим, що у них легко готувати коктейлі: достатньо засипати інгредієнти всередину, залити рідиною та збовтати до досягнення потрібної консистенції. Шейкери мають зручну форму і міцний клапан, що дозволяє рідині не проливатися під час вібрації або перенесення у сумці.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ЯКІСНОГО ШЕЙКЕРА ДЛЯ СПОРТУ

Ринок пляшок для спорту, серед яких присутні й шейкери, сьогодні переповнений різними моделями, кожна з яких має як плюси, так і недоліки. Тому необхідно врахувати кілька нюансів, щоб підібрати правильну та необхідну для ваших тренувань.

Перше, на що варто звернути увагу – на відтінок та ступінь прозорості самого шейкера. Найбільш комфортними вважаються напівпрозорі моделі, які дозволяють контролювати рівень та ступінь замішування коктейлю, його консистенцію. Тому краще підбирати моделі з глянсовою поверхнею, а не з матовою, а також які мають більш-менш прозорий відтінок.

Щоб вибрати якісний шейкер, зверніть увагу на:

  1. Матеріал: стандартний варіант для недорогого шейкера – якісний, харчовий пластик. Такий матеріал досить довговічний, легкий, і головне – дешевий, що не вимагає вкладення великої кількості коштів.
  2. Об'єм: бувають як маленькі шейкери, так і великі. Об'єм залежить від потреб та особливостей коктейлю, який ви збираєтесь готувати. Для протеїну підійдуть моделі з об'ємом до 500 мл, а для гейнерів та інших варіантів – до 820 мл.
  3. Кількість камер: бувають одно-, дво- і трикамерні. Однокамерні підходять для розміщення порошку або рідини, двокамерні – порошку + рідини, а трикамерні можуть вміщувати також спортивні капсули.
  4. Систему перемішування: стандартно застосовується такий варіант, як сітка із пластику, що має різні форми – зірочки, колодязі та інші. Вона легко розбиває грудки порошку та капсули. Представлені варіанти і з металевою кулькою, яка ефективніша, але голосно звучить під час перемішування. Серед найдорожчих варіантів варто відзначити спіраль, що створює найодноріднішу суміш.

Крім основних характеристик шейкера, необхідно звернути увагу на його доповнення та оснащення. Наприклад, на особливість формування клапана для пиття, який може мати різьблення, оснащуватися клямкою або відкидатися убік. Найбільш зручні варіанти – з різьбленням, а також з фрагментом, що відкидається, який дозволяє зафіксувати його у комфортному для прийому коктейлю положенні.

Ще одна важлива деталь – наявність карабіна. Якщо він присутній – переносити пляшку для спортивного харчування буде набагато легше, адже її можна буде пристебнути до сумки, рюкзака й не тільки.

КУПИТИ СПОРТИВНИЙ ШЕЙКЕР З ДОСТАВКОЮ В УКРАЇНІ

В інтернет-магазині Way4You ви зможете знайти зручні, комфортні та недорогі варіанти шейкерів, які підійдуть і новачкам, і професіоналам у силовому спорті та атлетиці.

Наші досвідчені консультанти знають, як підібрати якісні пляшки для вашого спорту, а тому ви можете звернутися до них з будь-яким питанням, яке вас цікавить. А ще для вашого комфорту у нас зручна система пошуку та фільтрації на сайті, а для економії зустрічаються знижки та акції.

Купити шейкер у нас можна як у нашому магазині у Києві, так і використовуючи доставку Новою Поштою, завдяки чому ви зможете отримати замовлення в будь-якій точці України!