Резина для Crossfit

ЦІНА: 180 грн
0 відгуків
ЦІНА: 630 грн
5 відгуків
ЦІНА: 295 грн
4 відгуки
ЦІНА: 1 090 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 999 грн
15 відгуків
ЦІНА: 1 499 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 1 399 грн
18 відгуків
ЦІНА: 1 790 грн
0 відгуків
ЦІНА: 790 грн
1 відгук
ЦІНА: 1 300 грн
0 відгуків
ЦІНА: 480 грн
6 відгуків
ЦІНА: 350 грн
4 відгуки
0 відгуків

 

Кросфіт як різновид спортивної активності для досягнення ідеального тіла набирає все більшої популярності, а тому не дивно, що інвентар для нього сьогодні у топі. Особливо, якщо мова йде про функціональну резину для тренувань – петлі, які допомагають зробити звичні тренування ще ефективнішими.

Резина для кросфіта: особливості та актуальність інвентарю

Резина являє собою інвентар, який використовується під час ізолюючих, статичних або навіть динамічних вправ. Завдяки можливості розтягуватись, вона активно використовується задля збільшення рівня навантаження на верхні та нижні кінцівки, а також може бути задіяна під час тренувань з акцентом на спину та прес.

Особливість резини полягає у тому, що навіть одна обрана вами модель може створювати різні рівні опору. Усе залежить від того, як сильно ви будете стискати інвентар, та з якою силою його натягувати. Як результат – вам не треба купувати величезну кількість доповнень, обтяжувачів чи гантель, де вистачить однієї-двох резинок.

Серед переваг резини зазначимо:

  1. Легкість, оскільки снаряд має невелику вагу й підходить для того, аби брати його з собою.
  2. Не боїться сонця, вітру та вологи, підходить для занять на вулиці.
  3. Створені зі стійкого та міцного, довговічного латексу.
  4. Матеріал екологічний та безпечний для здоров’я.
  5. Багатофункціональний інвентар, який підходить для різних  типів навантажень.
  6. Мають широкий асортимент – від моделей для новачків до професійних.
  7. Додатково резина вкрита захисним шаром, який запобігає її пошкодженню.

Окремо варто зазначити, що разом з тренувальною резиною можна займатись не лише кросфітом, а й легкою атлетикою, фітнесом, підтягуватись та віджиматись, а також використовувати її у вигляді боксерського приладдя для бою «з тінню».

Як правильно купити резину для кросфіта? Все дуже просто: зверніть увагу на колір резинок, а також на рівень їх навантаження. Якщо ви тільки починаєте займатись спортом – обирайте моделі з мінімальним або підвищеним навантаженням. А от синю та помаранчеву резинку, що мають найбільший рівень навантаження, ми радимо обирати спортсменам з досвідом тренувань або професіоналам.

Купити резину для кросфіта в магазині Way4You

А якщо ви хочете придбати якісну резину для власних тренувань – зверніть увагу на вироби, представлені у нашому магазині.

Ми самостійно розробляємо петлі, врахувавши усі побажання наших клієнтів, а тому ви отримуєте інвентар зі зручною довжиною та шириною, якій не сповзає, якщо ви фіксуєте його на одягу, а ще не викликає подразнень на шкірі.

А наші клієнти можуть отримати консультацію від наших фахівців, а також придбати резинки з будь-якої точки України, адже ми пропонуємо доставку Новою Поштою!