Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Спортивні рюкзаки

ЦІНА: 870 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 675 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 152 грн
0 відгуків
Black
Orange-blue
+-3
ЦІНА: 838 грн
0 відгуків
Black
Blue
Dark blue
+-2
ЦІНА: 3 632 грн
0 відгуків
ЦІНА: 672 грн
0 відгуків
Red
Black
Blue
Violet
+-1
ЦІНА: 660 грн
0 відгуків
Red
Violet
Orange
Light green
+-1
ЦІНА: 590 грн
0 відгуків
Red
Black
Blue
Light green
+-1
договірна
0 відгуків
Black-green
Black-gold
Black-grey
+-2
ЦІНА: 290 грн
0 відгуків
ЦІНА: 3 994 грн
0 відгуків
ЦІНА: 710 грн
0 відгуків
Orange
Red-blue
Orange-blue
+-2
ЦІНА: 890 грн
0 відгуків
Red
Blue
Light green
+-2
ЦІНА: 2 100 грн
0 відгуків
ЦІНА: 605 грн
0 відгуків
Red
Blue
Orange
+-2
ЦІНА: 974 грн
0 відгуків
Red
Black
Blue
Light green
+-1
ЦІНА: 986 грн
0 відгуків
Black-yellow
Black-green
Black-red
+-2
ЦІНА: 950 грн
0 відгуків
0 відгуків
Black
Blue
Grey
+-2

Спорт – одне з найпопулярніших занять у житті людини. А щоб займатися ним правильно, ефективно, а головне – з комфортом, необхідно мати не лише форму і тренажери, а й аксесуари. Серед таких – спортивний рюкзак, за допомогою якого транспортування речей та інструментів для тренувань значно спрощується.

 

Навіщо потрібний спортивний рюкзак

Прийнято вважати, що рюкзак у спорті не найнеобхідніша річ, адже можна переносити приладдя у звичайнісінькій сумці. Подібна думка змінюється, чи варто потрапити під дощ чи подорожувати з такою сумкою у громадському транспорті, адже рівень зручності буде гранично низьким.

 

А тому спортивний рюкзак – справжня паличка-виручалочка, створена спеціально для зручного транспортування потрібних речей. На відміну від міського чи туристичного, він має зменшену кількість відділень, а всередину поміщаються лише найважливіші речі – форма, взуття, пляшечка з водою, тренувальний інвентар та інші.

 

Від звичайних рюкзаків для міста вони відрізняються формою. Якщо ви зрідка носите рюкзак замість сумки, то знаєте, що іноді це не надто комфортне заняття, яке надмірно навантажує спину та хребет. Зі спортивними моделями все інакше: вони відшиваються з акцентом на комфорт, амортизацію під час рухів, зниження навантаження за допомогою м'яких вставок в області спини або лямок. При цьому рюкзаки спортивного типу дозволяють розподілити вагу рівномірно вздовж усієї поверхні, не викликаючи дискомфорту і не передавлюючи плечі.

 

Поради щодо вибору рюкзака для спорту

Насамперед, перед тим, як купити спортивний рюкзак, необхідно визначитися, з якою метою та в яких умовах планується його експлуатація. Для походів у зал можна підібрати простіші моделі, в той час як рюкзаки для тривалих спортивних походів повинні мати полегшену вагу, кріплення для розміщення супутнього інвентарю і м'які вставки на спині і лямках.

 

Особливу увагу варто звернути на такі параметри:

 

Ємність: для зберігання форми та взуття для спорту достатньо рюкзаків, сумарний літраж яких складає 20 л. Якщо ви займаєтеся велосипедним спортом - підбирайте моделі з ємністю 15 л. А для тривалих спортивних походів підійдуть моделі об'ємом до 50 л.

Фурнітуру: важливий аспект – якість та справність фурнітури, застібок, замків, липучок чи блискавок, що не повинні заїдати чи відкриватися з надмірним зусиллям.

Матеріал: найкраще рішення для спортивного рюкзака якісна синтетика. Такий матеріал менше схильний до зносу, витримує неакуратне носіння і збільшена кількість циклів прання.

Просочення: для зручності переміщення по місту в будь-яку погоду тканина повинна мати грязе- і водовідштовхувальне просочення, що забезпечує сухість і збереження розміщених усередині речей.

Додатки: зверніть увагу на додаткові кишені, накладні елементи, кріплення, в яких може бути необхідність залежно від того виду спорту та рівня активності, який вам ближчий.

Варто поговорити і про дизайн спортивних наплічників. Для активних видів спорту, наприклад, їзди на велосипеді, знадобиться модель з яскравим забарвленням, що робить спортсмена помітнішим у світлий і темний час доби. Але варто врахувати, що чим світліший і яскравіший рюкзак – тим частіше доведеться дбати про його чистоту, прання та чищення.

 

Купити спортивний рюкзак у магазині Way4You

В асортименті нашого магазину ви зможете знайти та купити спортивний рюкзак, який володіє високим рівнем якості та зносостійкості, завдяки чому служитиме довгі роки.

 

Ми пропонуємо моделі з універсальним дизайном, що підійдуть і чоловікам, і жінкам, і навіть дітям, яким необхідно забезпечити зручність походів на спортивні секції та перенесення комплекту форми та взуття.

 

Окрім стандартних рюкзаків, доступні і спортивні мішки, а також – сумки-трансформери, що дозволяють носити їх як на плечах, так і за ручку в руці.

 

У нас діє доставка по всій Україні, дрібним та великим містам за допомогою Нової Пошти, а також ви можете скористатися допомогою наших консультантів під час підбору та оформлення замовлення!