Слава Україні! Ми працюємо.

Спортивні рюкзаки

ЦІНА: 870 грн
0 відгуків
ЦІНА: 4 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 720 грн
0 відгуків
ЦІНА: 665 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 790 грн
0 відгуків
ЦІНА: 572 грн
0 відгуків
ЦІНА: 664 грн
0 відгуків
ЦІНА: 525 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 470 грн
0 відгуків
ЦІНА: 210 грн
0 відгуків
ЦІНА: 599 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 350 грн
0 відгуків
ЦІНА: 3 200 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 910 грн
0 відгуків
ЦІНА: 710 грн
0 відгуків
ЦІНА: 693 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 100 грн
0 відгуків
ЦІНА: 535 грн
0 відгуків
ЦІНА: 739 грн
0 відгуків
ЦІНА: 687 грн
0 відгуків
ЦІНА: 890 грн
0 відгуків
ЦІНА: 950 грн
0 відгуків

Спорт – одне з найпопулярніших занять у житті людини. А щоб займатися ним правильно, ефективно, а головне – з комфортом, необхідно мати не лише форму і тренажери, а й аксесуари. Серед таких – спортивний рюкзак, за допомогою якого транспортування речей та інструментів для тренувань значно спрощується.

Навіщо потрібен спортивний рюкзак

Заведено, що рюкзак у спорті не найнеобхідніша річ, адже можна переносити приладдя у звичайнісінькій сумці. Подібна думка змінюється, варто лишень потрапити під дощ чи подорожувати з такою сумкою у громадському транспорті, адже рівень зручності буде гранично низьким.

А тому спортивний рюкзак – справжня паличка-виручалочка, створена спеціально для зручного транспортування потрібних речей. На відміну від міського чи туристичного, він має зменшену кількість відділень, а всередину поміщаються лише найважливіші речі – форма, взуття, пляшечка з водою, тренувальний інвентар та інші.

Від звичайних рюкзаків для міста вони відрізняються формою. Якщо ви зрідка носите рюкзак замість сумки, то знаєте, що іноді це не надто комфортне заняття, яке надмірно навантажує спину та хребет. Зі спортивними моделями все інакше: вони відшиваються з акцентом на комфорт, амортизацію під час рухів, зниження навантаження за допомогою м'яких вставок в області спини або лямок. При цьому рюкзаки спортивного типу дозволяють розподілити вагу рівномірно вздовж усієї поверхні, не викликаючи дискомфорту і не передавлюючи плечі.

Поради щодо вибору рюкзака для спорту

Насамперед, перед тим, як купити спортивний рюкзак, необхідно визначитися, з якою метою та в яких умовах планується його експлуатація. Для походів у зал можна підібрати простіші моделі, у той час, як рюкзаки для тривалих спортивних походів повинні мати полегшену вагу, кріплення для розміщення супутнього інвентарю та м'які вставки на спині та лямках.

Особливу увагу варто звернути на такі параметри:

  1. Місткість: для зберігання форми та взуття для спорту достатньо рюкзаків, сумарний літраж яких складає 20 л. Якщо ви займаєтеся велосипедним спортом – підбирайте моделі з місткістю у 15 л. А для тривалих спортивних походів підійдуть моделі об'ємом до 50 л.
  2. Фурнітуру: важливий аспект – якість і справність фурнітури, застібок, замків, липучок або блискавок, що не повинні заїдати або відкриватися з надмірним зусиллям.
  3. Матеріал: найкраще рішення для спортивного рюкзака – якісна синтетика. Такий матеріал менше схильний до зносу, витримує неакуратне носіння та збільшену кількість циклів прання.
  4. Просочення: для зручності переміщення містом у будь-яку погоду тканина повинна мати брудо- і водовідштовхувальне просочення, що забезпечує сухість і збереження розміщених усередині речей.
  5. Супутні елементи: зверніть увагу на додаткові кишені, накладні елементи, кріплення, які можуть знадобитись залежно від того виду спорту та рівня активності, який вам ближчий.

Варто поговорити і про дизайн спортивних рюкзаків. Для активних видів спорту, наприклад, їзди на велосипеді, знадобиться модель з яскравим забарвленням, що робить спортсмена помітнішим у світлий та темний час доби. Але варто врахувати, що чим світліший і яскравіший рюкзак – тим частіше доведеться дбати про його чистоту, прання та чищення.

Купити спортивний рюкзак у магазині Way4You

В асортименті нашого магазину ви зможете знайти та купити спортивний рюкзак, який має високий рівень якості та зносостійкості, завдяки чому слугуватиме довгі роки.

Ми пропонуємо моделі з універсальним дизайном, що підійдуть і чоловікам, і жінкам, і навіть дітям, яким необхідно забезпечити зручність походів на спортивні секції та перенесення комплекту форми та взуття.

Окрім стандартних рюкзаків, доступні і спортивні мішки, а також – сумки-трансформери, що дозволяють носити їх як на плечах, так і за ручку у руці.

У нас діє доставка по всій Україні, дрібним та великим містам за допомогою Нової Пошти, а також ви можете скористатися допомогою наших консультантів під час підбору та оформлення замовлення!