Медичний мяч, Wallball, Slamball

610 - 1815 грн
0 відгуків
560 - 2120 грн
0 відгуків
585 - 1460 грн
0 відгуків
1205 - 2790 грн
0 відгуків
890 - 1790 грн
0 відгуків
1350 - 2150 грн
0 відгуків
1 350 грн
1 відгук
1 450 грн
0 відгуків
560 - 915 грн
0 відгуків
725 - 965 грн
0 відгуків
1 250 грн
1 відгук

 

У сучасному спорті широко застосовуються додаткові тренажери та обважнювачі. Одними з найпопулярніших є набивні м'ячі, медболи і слемболи, які зміцнюють м'язи корпусу, рук, ніг, а також відповідають за розвиток реальної фізичної сили, гнучкості та витривалості спортсмена.

Медбол для кроссфіту та його переваги

Медбол – м'яч, який має велику вагу, схожий візуально з баскетбольним і може відскакувати від поверхонь, з якими контактує. В результаті медбол з ручками, а також звичайний у вигляді кулі знайшов своє широке застосування у реабілітації після травм. Завдяки помірним навантаженням, вони дозволяють швидше відновлюватися, а також зміцнювати м'язовий корсет.

До переваг такого тренажера можна віднести:

 • ● Можливість розвитку швидкості удару;
 • ● Підвищення спритності та гнучкості тіла;
 • ● Збільшення фізичної сили;
 • ● Прокачування вибухової сили;
 • ● Зміцнення черевних і спинних м'язів;
 • ● Шліфування та сушка м'язів на руках;
 • ● Підвищення тонусу м'язів і так далі.

Підбирають такий інвентар залежно від його вагової категорії. Медболи 1, 2, 3, 4, 5 і 10 кг розраховані на різні рівні навантажень. М'ячі до 3 кг підійдуть для початкових тренувань, 4-5 кг – для середнього рівня, а 10 кг – для професійних спортсменів.

Особливою популярністю користується медичний м'яч з ручками, який набагато зручніший ніж класичний варіант і значно розширює можливості тренування з ним.

Слембол: універсальний тренажер

Slamball – тренажер, який значно важчий за медичний. Головна його відмінність полягає в тому, що він не пружинить, а навпаки, зменшує силу удару, залишаючись на місці після кидка.

Сфера застосування такого м'яча досить широка, і використовується він у:

 • ● Фітнесі: застосовується як навантажувач, який дозволяє зробити класичні вправи складнішими, додаючи різноманітності у тренування;
 • ● Важкій атлетиці: для вибухових та високошвидкісних тренувань, а також в якості тренажера для підвищення витривалості та сили;
 • ● Кросфіт: урізноманітнює тренування з вагою власного тіла;
 • ● Єдиноборств: часто використовується для прокачування сили та витривалості, а також техніки удару.

Slam ball 3, 4, 5 і 8 кг підійдуть для різних рівнів занять. Вибирайте м'яч легший, якщо ви тільки починаєте тренування, або ж дивіться в бік важких у випадку, якщо це не перше ваше заняття або ви професійно займаєтеся силовими видами спорту.

Набивний м'яч: особливості та призначення

Wallball відрізняється від попередніх видів тренажерів своїми збільшеними габаритами. Крім того, він має більш м'яку та гладеньку текстуру, а також легкий рівень відскоку від поверхонь. Завдяки м'якості, вправи з таким м'ячем виконувати зручніше та простіше.

Купити набивний м'яч можна для різних видів активності. Тренажер можна використовувати під час сітапів, підйому корпусу, тренування м'язів преса, сідниць і стегон. Також набивний м'яч підійде для перекидання з партнером, тренування спортсменів, які займаються важкою атлетикою, кросфітом, пауерліфтингом та іншими видами єдиноборств.

Так само, як і інші види тренажерів, набивної необхідно підбирати по вазі. Wall ball 3, 6 і 9 кг підійдуть для різних навантажень: чим менша вага – тим більше легких вправ можна виконати і менша вартість м'яча.

Купити важкі м'ячі для тренувань в інтернет-магазині Way4You

Наш магазин веде продаж якісних товарів для спортивних активностей, які допоможуть не тільки підтримувати стабільну форму, але й наростити м'язи, схуднути, зміцнити опорно-руховий апарат і не тільки.

У каталозі Way4You представлені товари, що мають різну ціну, характеристики та особливості. Ми пропонуємо м'ячі з якісних матеріалів, які легко витримують інтенсивні та тривалі тренування без деформації. Крім того, ми пропонуємо товари з надійним наповненням з гумової крихти та інших матеріалів, що зберігають форму тренажерів.

Купити медичний м'яч онлайн з доставкою можна у наступні міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Суми, Херсон, Житомир, Львів, Маріуполь, Черкаси, Чернігів, Кременчук, Кропивницький.