Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Обтяжувачі для ніг і рук

Вага
ЦІНА: 420 грн
0 відгуків
ЦІНА: 540 грн
0 відгуків
ЦІНА: 490 грн
3 відгуки
ЦІНА: 750 грн
0 відгуків
ЦІНА: 590 грн
8 відгуків
ЦІНА: 830 грн
1 відгук
0 відгуків
0 відгуків
0 відгуків
0 відгуків
0 відгуків
0 відгуків
0 відгуків

 

Обважнювач для рук і ніг – універсальний інвентар, за допомогою якого можна додати різноманітності на лише до кардіо та силових тренувань, а й до аєробних вправ, звичної пробіжки вранці та інших видів спортивної активності.

Переваги тренувань з обважнювачами для рук і ніг

Говорячи про популярність таких інструментів, як обважнювачі, варто додати, що вони є вкрай ефективними, а тому використовуються навіть частіше, аніж гирі та гантелі.

Серед переваг тренувань з обважнювачами слід відзначити наступні:

  1. Легкість позбавлення від зайвих кілограмів, оскільки активується процес спалення жирів та калорій, а тому зайві сантиметри скоріше зійдуть з зони сідниць, талії тощо.
  2. Додаткова вага – гарний спосіб пропрацювати власні м’язи, а також додати їм витривалості, прокачати фізичну силу.
  3. Позитивний вплив на роботу серцево-судинної системи, а ще їх можна використовувати як профілактику серцевих захворювань.
  4. Простота тренувань, оскільки немає потреби повністю змінювати інтенсивність та програму, адже додаткова вага може залучатись у будь-яких вправах.
  5. Легко ускладнюють не лише стандартні вправи, а й також біг, плавання, ходіння й будь-які інші види кардіо навантажень.

Окремо варто відзначити, що обважнювачі замовляють ще й тому, що вони дозволяють пропрацювати більшу кількість м’язів, аніж будь-які інші види тренажерів та інвентарю. Завдяки цьому навантаження рівномірно розподіляється вздовж всього тіла, що дозволяє тренувати усі його ділянки, не лишаючи сліпих зон.

Обтяжувачі на ноги

Як правильно обрати обважнювачі для рук і ніг

Щоб тренування були комфортними та ефективними, варто зрозуміти, як правильно обрати інструменти, що можуть використовуватись як додаткове навантаження. Перш за все, зверніть увагу на те, з якого матеріалу вони зроблені. Ми пропонуємо придбати обважнювачі з якісної синтетики – неопрену, що не натирає шкіру, не травмує її поверхню, а також витримує велику кількість навантажень без пошкодження.

Ми створюємо обважнювачі таким чином, щоб вони мали не лише якісний матеріал, а й додаткові елементи. Для цього ми використовуємо міцну нитку для шва, завдяки якій він не розходиться та не розповзається під час навантаження.

Зверніть увагу на вагу самого обважнювача, яка підходить для різних видів активності:

  • 0,5 кг: найлегші варіанти, які підходять для розминок, розтягувань, базових вправ та занять для дітей;
  • 1 – 1,5 кг: оптимальний варіант, якщо не хочеться нарощувати м’язи, а просто підтримувати себе у формі;
  • 2 – 2,5 кг: гарне рішення на випадок, якщо ви займаєтесь кардіо тренуваннями та потребуєте середнього рівня навантаження;
  • 3 – 4 кг: найважчі обважнювачі використовуються як додаткова вага у силовому спорті, поєднуються разом зі штангами та гантелями.

Не менш важливо відзначити й наповнювач, за допомогою якого й відбувається навантаження. Дешевші варіанти обважнювачів використовуюсь пісок, що легко просочується крізь тканину, а також не дає необхідного рівня навантаження. Ми ж використовуємо сталевий дріб – нестатичний, рухливий, такий, що не боїться вологи, має високу щільність та якісно розподіляє вагу вздовж всієї поверхні.

А для того, аби тренування були ще комфортнішими, ми подбали про те, аби оснастити свої обважнювачі якісною системою кріплень. Для цього ми використовуємо міцну липучку, що допомагає зафіксувати виріб на руці або нозі. А ще нашиваємо додаткову лямку з кільцем, за допомогою якої навіть найтяжчі обважнювачі будуть триматись міцно й не зіслизнуть під час тренувань.

Обтяжувачі на ноги

 

Придбати обважнювачі для рук і ніг у магазині Way4You

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати обважнювачі для рук і ніг, що мають не лише високий рівень ефективності, а й зовнішню привабливість, завдяки чому ваші тренування будуть більш позитивними.

Ми гарантуємо якість наших виробів, а також пропонуємо їх за демократичними цінами, що дозволяє отримати усі необхідні інструменти для прибирання недоліків свого тіла.

Познайомитись ближче з нашими товарами можна як у магазині у місті Київ, так і замовляючи з доставкою за допомогою Нової Пошти у будь-яке місто України!