Слава Україні! Ми працюємо.

Сумки для бігу

Такий вид спорту, як біг, вимагає наявності функціонального та зручного одягу, продуманого взуття та додаткових аксесуарів. Незалежно від того, як далеко і часто ви бігаєте, є ви новачком або професійним ранером, вам знадобиться сумка для бігу – аксесуар, що дозволяє взяти з собою більше важливих предметів, включаючи особисті речі та воду.

Різновиди сумок для бігу та їх особливості

Традиційно бігові сумки є аксесуарами, що мають менший розмір, ніж їх спортивні побратими. Все тому, що під час бігу не знадобиться багато речей, немає потреби у переносі форми, інвентарю та деталей, що мають велику вагу та об'єм.

Умовно бігові сумки поділяються на кілька основних категорій:

  • Однокишенькові: мінімалістичне рішення з об'ємом від 100 до 500 мл. Підходять для носіння спереду, на рівні преса, і на спині, вздовж попереку. Серед переваг варто відзначити функціональність та місткість, можливість розмістити енергетичні батончики, ключі, смартфон, ліхтарик, гроші, карту та інші дрібниці. Залежно від обсягу сумки, можна покласти всередину і м'яку пляшку для води;
  • Багатокишенькові: функціональні вироби, що мають збільшену кількість кишень – від двох і більше. Дозволяють долати довгі дистанції, переносячи необхідне – смартфон, особисті та інші важливі речі. Відрізняються легкістю та зручністю комплектації, особливим пошиттям зони кишень.
  • З відсіком для пляшки: є стандартною сумкою для бігу з додатковою кишенею або кріпленням для фіксації пляшки з водою. Такі варіанти мають універсальне, регульоване кріплення, що дозволяє взяти пляшечку будь-якого виробника або обсягу.

Основна перевага сумок для бігу полягає у невисокій ціні. За малу вартість можна отримати стильний аксесуар, що підкреслює особливості форми, та функціональний виріб, що дозволяє зробити біг на довгі дистанції комфортнішим та простішим.

Поради щодо підбору якісної бігової сумки

Актуальність та функціональність сумок для бігу робить їх оптимальним вибором для початківців та професіоналів, незалежно від місця, де відбуватимуться тренування – у місті чи за його межами.

Під час вибору звертайте увагу на такі параметри:

  1. Розмір: якщо з собою не планується брати велику кількість супутніх речей – підійдуть моделі невеликого розміру та об'єму, до 200 мл, що дозволяють розмістити смартфон, ключі та батончики для перекусу.
  2. Матеріал: найкраще рішення – синтетика у вигляді поліестеру, нейлону та інших різновидів. Вона менше зношується, на ній не з'являються ковтунці, покриття не стирається під час руху вздовж торсу спортсмена, а тому служить набагато довше.
  3. Кріплення: можуть бути представлені стандартною клямкою із пластику, липучкою або блискавкою. Найбільш комфортним рішенням є липучка, проте найнадійнішою буде класична блискавка на замку.
  4. Тип: підбирайте тип сумки не тільки у залежності від обсягу потрібних речей, але й власних потреб та уподобань.

Щоб спростити підбір поясного аксесуара, дайте відповідь на кілька питань самому собі. Визначтеся з тим, для якої мети та дистанції вам необхідний пояс, яку кількість речей ви хочете взяти з собою та які їх габарити, що дозволить виміряти об'єм кишень, а також подумайте над тим, чи потрібне кріплення для пляшки з водою.

Купити сумки для бігу з доставкою в Україні.

В асортименті магазину Way4You ви зможете знайти найкращі аксесуари для бігу, у тому числі якісні бігові сумки.

Ми пропонуємо універсальні моделі, які підійдуть і чоловікам, і жінкам, новачкам та професіоналам у сфері ранерства. Наші товари мають якісне виконання, не бояться вологи та бруду, а тому ви можете сміливо брати їх із собою на пробіжку у лісі, у парку чи по всьому місту.

А замовити сумки для бігу у нас ви зможете швидко, використовуючи персональний кабінет на сайті чи за допомогою дзвінка менеджеру, який допоможе з підбором необхідного аксесуара!