Скакалки

ЦІНА: 580 грн
0 відгуків
ЦІНА: 265 грн
0 відгуків
ЦІНА: 265 грн
0 відгуків
ЦІНА: 265 грн
0 відгуків
ЦІНА: 265 грн
0 відгуків
ЦІНА: 295 грн
1 відгук
ЦІНА: 295 грн
0 відгуків
ЦІНА: 390 грн
1 відгук
ЦІНА: 190 грн
0 відгуків
ЦІНА: 150 грн
0 відгуків
ЦІНА: 468 грн
0 відгуків
ЦІНА: 378 грн
0 відгуків
ЦІНА: 516 грн
0 відгуків
ЦІНА: 378 грн
0 відгуків
ЦІНА: 495 грн
0 відгуків
ЦІНА: 819 грн
0 відгуків
ЦІНА: 426 грн
0 відгуків
ЦІНА: 428 грн
0 відгуків
ЦІНА: 346 грн
0 відгуків
ЦІНА: 194 грн
0 відгуків
0 відгуків
Ще 3 товара

 

Не лише під час шкільних уроків фізкультури можна використовувати скакалку як спортивний інвентар. Навіть професійні спортсмени, особливо ті, хто займається боксом або кросфітом, знають, як важливо мати у своєму арсеналі такого невеличкого помічника.

Скакалки для спорту: різновиди та особливості

Скакалка являє собою досить компактний тренажер, який також можна сміливо назвати універсальним. Він підходить для аеробних тренувань, які допомагають значно покращити роботу серцево-судинної системи, а також дихання, розвиває координацію рухів, гнучкість та витривалість. Окрім цього, скалка допомагає сформувати правильну поставу, нормалізує тонус організму тощо.

Під час виконання справ зі скакалкою підключаються м’язи на передпліччях, сідницях, стегнах, литках, а ще – на животі. Скакалку часто використовують для розігріву м’язів перед більш важкими та тривалими тренуваннями, а також вона допомагає активно спалювати зайві калорії.

Скакалки розділяються на кілька видів:

  1. Спортивні: стандартні варіанти, які мають недорогі шнури, використовуються початківцями або для дитячих тренувань.
  2. Боксерські: класичні моделі, які покращують координацію рухів, ударну силу, витривалість, а також роботу дихальної системи.
  3. Швидкісні: використовуються для інтенсивних тренувань, менше навантажують передпліччя, а також мають тонкі шнури зі сталі або ПВХ.
  4. Обтяжені: такі моделі використовуються для силового тренінгу, покращують силу рук, можуть бути задіяні під час кардіо тренувань.
  5. З лічильником: від класичних відрізняються наявністю лічильника, який допомагає порахувати кількість стрибків.

Купити скакалки для спорту у нас можна з різних матеріалів. Ми пропонуємо моделі, що містять шнур з міцного та гнучкого латексу або резини, які гасять удари об підлогу. Швидкісні моделі можуть мати шнури з металевою опліткою, а спортивні, більш легкі моделі – з нейлону тощо.

Також держаки можуть створюватись з різних матеріалів. Серед найбільш екологічних – натуральне дерево. Недорогі моделі мають держаки з пластику або резини, але найкращим вважається неопрен, який не ковзає у вологих долонях.

Як купити якісну скакалку у Way4You

Для цього вам варто зайти до нашого каталогу, й обрати варіант, який найкраще підходить вам за матеріалом, габаритами, а ще – ціною.

Ми пропонуємо безліч рішень для боксерів, гімнастів, дітей, а ще – спортсменів з різним рівнем активності та розвитку.

У нас ви знайдете як бюджетні, так і професійні моделі, а ще зможете придбати їх за знижками або акційними цінами, користуючись швидкою доставкою по Україні!