Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Термобілизна тактична

 

Термобілизна – один з найважливіших елементів одягу, який широко застосовується сучасними спортсменами, військовими та туристами. Її головне завдання – збереження тепла за будь-яких умов, а від правильності підбору залежатиме те, наскільки комфортно буде на холодній вулиці у вологу та сиру погоду.

Особливості та сфера застосування тактичної термобілизни

Термін «термобілизна» може наштовхувати на думку про те, що основна її функція – це зігрівання тіла за екстремально низьких температур. Це правда тільки наполовину, адже білизна з ефектом термо у першу чергу забезпечує відведення вологи, що робить її унікальною у порівнянні зі звичайним одягом.

Термобілизна є першим, натільний шаром одягу, який застосовується для підтримки комфортного рівня обігріву та відведення вологи, забезпечення дихаючих та інших властивостей.

У складі термобілизни можуть бути такі волокна:

  • Натуральні: найбільш популярне рішення – бавовна, натуральна шерсть або шовкова нитка. Такі волокна мають високі зігріваючі та антибактеріальні властивості, середній рівень стійкості до зносу, а ще не викликають алергічної реакції на тілі;
  • Синтетичні: синтетика має можливість відводити надлишок вологи, при цьому не втрачаючи своїх теплових властивостей. Менше схильна до зносу та деформації у процесі носіння, не накопичує запах поту та шкідливі бактерії. Найбільш популярні синтетичні домішки – поліестер, поліамід, еластан, поліпропілен та інші;
  • Комбіновані: поєднують у собі як синтетику, так і натуральні складові, що є найкращим рішенням для активних фізичних вправ або тривалого перебування на вулиці.

Термобілизна створена для максимально зручного пересування, а тому не обмежує махи руками і ногами, щільно охоплює тіло, подібно до другої шкіри, має високий рівень еластичності. Незалежно від рівня активності, білизна залишається м'якою та сухою, дозволяє підтримувати потрібний рівень гігієни тіла, усунути піт та позбутися накопичення бактерій.

Секрети підбору правильної термобілизни

Від правильності підбору термобілизни залежатиме не лише комфорт носіння, а й відсутність негативних відчуттів, забезпечення тепла та інших важливих функцій.

Ми рекомендуємо звернути увагу на такі особливості:

  1. Температурний режим: якщо ви займаєтеся спортом у спеку – вам підійдуть екстралегкі варіанти термобілизни, у той час як для зими та демісезону будуть потрібні теплі та екстратеплі варіанти, які мають більш щільне плетіння ниток.
  2. Інтенсивність навантажень: при інтенсивних навантаженнях важливо, щоб кількість синтетичних ниток у складі переважала, оскільки так забезпечуватиметься якісніше відведення вологи з поверхні тіла.
  3. Персональні особливості: врахуйте власні побажання щодо зовнішнього вигляду, дизайну, крою, посадки та функціональних можливостей білизни. Обирайте той варіант, який вам подобається зовні й буде зручним під час експлуатації.

Врахуйте і розмір білизни, який краще підбирати відповідно до розмірних таблиць від виробника, додаючи кілька сантиметрів на припуск.

Купити тактичну термобілизну у магазині Way4You

У нашому інтернет-магазині ви можете знайти найкращі варіанти термобілизни від провідних європейських виробників. Ми ретельно підбираємо вироби для нашого асортименту, орієнтуючись на досвід, особливості складу, відгуки та інші нюанси.

У нас представлений широкий розмірний ряд моделей – від S до XXL, а тому підібрати тактичну білизну, що зігріває, для себе зможуть люди з будь-якою комплекцією та зростом.

Бонусом ми пропонуємо професійні консультації, можливість придбання виробів за актуальними знижками та доставку у будь-яку точку України за допомогою послуг Нової Пошти!