Тактичні товари

ЦІНА: 216 грн
0 відгуків
ЦІНА: 216 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 428 грн
0 відгуків
S
M
L
XL
XXL
+0
ЦІНА: 294 грн
0 відгуків
ЦІНА: 456 грн
0 відгуків
ЦІНА: 894 грн
0 відгуків
ЦІНА: 786 грн
0 відгуків
ЦІНА: 996 грн
0 відгуків
ЦІНА: 846 грн
0 відгуків
ЦІНА: 3 600 грн
0 відгуків
S
M
L
XL
+-1
ЦІНА: 2 726 грн
0 відгуків
M
L
XL
XXL
+-1
ЦІНА: 2 290 грн
0 відгуків
S
M
L
XL
+-1
ЦІНА: 2 528 грн
0 відгуків
S
M
L
XL
XXL
+0
ЦІНА: 2 628 грн
0 відгуків
S
M
L
XL
XXL
XXXL
+1
ЦІНА: 4 998 грн
0 відгуків
S
M
L
XL
XXL
+0
ЦІНА: 594 грн
0 відгуків
ЦІНА: 396 грн
0 відгуків
ЦІНА: 126 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 194 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 900 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 938 грн
0 відгуків
ЦІНА: 999 грн
0 відгуків
ЦІНА: 894 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 296 грн
0 відгуків
Ще 24 товара

 

Товари тактичного (військового) призначення є об'ємною категорією виробів, які підходять не тільки для армійської справи, але ще й спорту, туризму, риболовлі та полювання через підвищену міцність і зносостійкість виробів.

Тактичні товари: що входить до асортименту

Якщо ви збираєтеся на навчання, вирушаєте у похід або на лоно природи – вам знадобляться різноманітні товари, які дозволять не псувати цивільний одяг і стійко витримають випробування вологою, брудом і холодом.

Такий одяг і аксесуари відрізняються від звичайних тим, що мають продуману форму, якісне пошиття і доповнення. Зміцнені шви, непромокаючі тканини, стійкі до зношування матеріали у вигляді сучасної синтетики, якісні ремені, що витримують велику вагу та ривок – все це є в нашому каталозі.

У нашому асортименті є такі військові товари:

  1. Одяг: від курток до утеплених флісових кофт, а також тактичних штанів, які мають сучасне бойове розфарбування і міцне, синтетичне волокно, стійке на розрив.
  2. Рюкзаки: тактичні рюкзаки займають одну з найбільших категорій нашого магазину, де ми пропонуємо моделі від 25 літрів та більше, які оснащуються міцною системою кріплення Molle та гідраторами для води.
  3. Сумки: тут ми пропонуємо невеликі розвантажувальні жилети, компактні поясні сумки-бананки, ручні сумки, а також трансформери, які швидко перетворюються на рюкзаки.
  4. Аксесуари: до цієї категорії входять шарфи, головні убори, а також зміцнені брючні, рюкзачні та інші види ременів, міцні наколінники та інші вироби.

Також у нас ви знайдете і захисне спорядження для військових потреб. Ми пропонуємо розвантажувальні жилети європейського виробництва, що дозволяють розмістити більше дрібниць у найближчій доступності. В наявності у нас і британські плитоноски, що дозволяють захистити органи грудної клітки та живота від кульового поранення та багато іншого.

Товари представлені в актуальних мілітарі кольорах – піксель, мультикам. Основна частина тактичного одягу та аксесуарів має колір зелені, що дозволяє швидше зникнути з поля зору та стати менш помітним в умовах лісу, гір та інших природних зон.

Купити тактичні товари у магазині Way4You

У нас ви зможете купити будь-які тактичні товари, представлені в асортименті за доступними цінами, а також використовуючи актуальні знижки та акції.

Ми пропонуємо тільки якісне спорядження, яке витримує будь-які погодні умови – від спеки до холоду, а також легко впорається з піском, брудом, контактом з асфальтом та камінням.

Наші менеджери допоможуть вам підібрати розміри, проконсультують щодо актуальних новинок та додаткових аксесуарів.

А наша доставка діє на території всієї України, завдяки чому ви зможете придбати все необхідне та отримати на найближчому відділенні Нової Пошти!