Слава Україні! Ми працюємо.

Тактичні куртки

ЦІНА: 3 664 грн
0 відгуків
M
L
XL
+-2
ЦІНА: 3 636 грн
0 відгуків
S
M
XL
+-2
ЦІНА: 2 910 грн
0 відгуків
S
M
L
XL
XXL
+0
ЦІНА: 2 910 грн
0 відгуків
S
M
L
XL
+-1
ЦІНА: 4 836 грн
0 відгуків
S
L
XL
XXL
+-1
ЦІНА: 1 194 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 1 100 грн
0 відгуків

 

Не тільки для військових, а й для цивільних цілей, спорту та туризму знадобиться якісна тактична куртка. Розроблена з акцентом на комфорт, якість та стійкість до погодних умов вона оптимально підходить для холодного міжсезоння, а також для суворої зими.

Переваги тактичних курток

Головна відмінність від цивільного верхнього одягу полягає в тому, що тактична куртка створена для того, щоб уберегти від поривів вітру, вологи, снігу та бруду, дозволяє підтримувати найбільш комфортний температурний режим.

При цьому зовнішній вигляд виробу відповідає назві: куртки пофарбовані у різні армійські кольори або базовий хакі, а також поділяються на дві категорії – пончо з коротким рукавом у вигляді довгого плаща та куртки на блискавках або ґудзиках з високим горлом для захисту від вітру.

До плюсів такого верхнього одягу відносять:

  1. Вітро- і вологозахист: верхнє покриття куртки відштовхує вологу, не дозволяє їй просочуватися всередину волокон, внаслідок чого всередині завжди сухо та тепло.
  2. Терморегуляція: внутрішня частина складається з декількох шарів-мембран, а також з флісової підкладки та софтшелу – матеріалів, які дозволяють підтримувати комфортний рівень температури залежно від погодних умов, позбавляючись ефекту парника.
  3. Легкість: оскільки куртки створюються виключно з синтетики, вони мають достатню легкість, не перевантажують тіло власною вагою, а тому не впливають на зниження маневреності та легкості пересування.
  4. Функціональність: у таких моделях достатня кількість додаткових кріплень, блискавок та кишень, щоб розмістити все необхідне – від рації або телефону до пайка з їжею, турнікету, аптечки та інших деталей.
  5. Непомітність: легкі, функціональні відтінки зеленого дозволяють залишатися непомітним як у літній період, так і взимку за умови контакту із землею та рослинністю.

Як правильно підібрати та купити тактичну куртку? Зверніть увагу на розміри власного тіла. Пам'ятайте про те, що між вами та курткою повинен бути як мінімум теплий піддів з флісу, а у разі, якщо куртка купується для армійських цілей, вона повинна вміщувати ще й плитоноску.

Купити тактичну куртку в інтернет-магазині Way4You

У нашому магазині спортивних та військових товарів ви зможете купити тактичну куртку, яка забезпечить вам тепле проведення часу в армії або на природі.

Наші моделі мають зручну систему регулювання, широкий розмірний ряд, а також високу, європейську якість, що робить їх стійкими до будь-яких умов.

Також доступна система вентиляції та достатня кількість кишень та блоків із нашивками, щоб розмістити все необхідне, включаючи інформацію про власника.

А наші досвідчені консультанти допоможуть вам підібрати розмір, а також оформити доставку з нашого магазину, яка доступна по всій Україні!