Слава Україні! Ми працюємо.

Кардіотренажери

ЦІНА: 29 850 грн
0 відгуків
ЦІНА: 55 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 42 370 грн
0 відгуків
ЦІНА: 27 710 грн
0 відгуків
ЦІНА: 24 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 33 493 грн
0 відгуків
ЦІНА: 47 188 грн
0 відгуків
ЦІНА: 56 076 грн
0 відгуків
ЦІНА: 48 937 грн
0 відгуків
ЦІНА: 54 877 грн
0 відгуків
ЦІНА: 74 567 грн
0 відгуків
ЦІНА: 28 378 грн
0 відгуків
ЦІНА: 26 650 грн
0 відгуків
ЦІНА: 65 800 грн
0 відгуків
ЦІНА: 71 150 грн
0 відгуків
ЦІНА: 57 680 грн
0 відгуків
ЦІНА: 16 489 грн
0 відгуків
ЦІНА: 74 495 грн
0 відгуків
ЦІНА: 8 801 грн
0 відгуків
ЦІНА: 6 945 грн
0 відгуків
ЦІНА: 7 305 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 517 грн
0 відгуків
ЦІНА: 22 548 грн
0 відгуків
ЦІНА: 11 988 грн
0 відгуків
Ще 24 товара

Не секрет, що для продуктивного розвитку тіла та зміцнення м'язів необхідно поєднувати силові навантаження з кардіотренуванням. Для цього стануть у пригоді кардіотренажери, купити які варто для зміцнення не тільки м'язового корсету, але й поліпшення роботи серцево-судинної системи незалежно від статі та віку спортсмена.

Які бувають різновиди кардіотренажерів

Сьогодні кардіотренування мають чи не більшу популярність, ніж силові, завдяки чому в асортименті тренажерів можна підібрати безліч інструментів для підтримки свого тіла у тонусі.

Бігові доріжки

Такі кардіотренажери підходять не тільки для імітації бігу, а й швидкісного ходіння, що зміцнює м'язи спини та нижніх кінцівок. У результаті найбільше опрацювання отримують литки, м'язи сідниць, стегон, і додатково – преса та плечей.

Бігові доріжки підходять спортсменам, яким не можна займатися важчими видами спорту або яким протипоказані високі фізичні навантаження. Однак при цьому тренажери мають підвищене навантаження на зону колін.

Велотренажери

Дозволяють імітувати весь процес їзди на велосипеді, розвиваючи м'язи нижніх кінцівок – стегна, сідниці, підколінну зону та литки. Велотренажери регулюють навантаження на суглоби, зменшують тиск на спину, підходять для застосування під час реабілітації. Однак при цьому кардіотренажер не задіює м'язи верхньої частини тулуба.

Гребні тренажери

Дозволяє імітувати процес веслування, підвищуючи рівень витривалості, покращуючи розтяжку, зміцнюючи м'язовий корсет. У роботу включається весь плечовий пояс, а також верхні та нижні кінцівки, сідниці та зона преса. Гребні тренажери вкрай ефективні у процесі схуднення, оскільки задіяні максимум м'язів тіла, а також мінімально навантажують суглоби.

Орбітреки

Еліптичні тренажери споконвіку використовуються у процесі кардіо навантажень, оскільки вони поєднують у собі функціонал степпера, бігової доріжки та велотренажера. Головна їхня перевага полягає у мінімальному впливі не тільки на суглоби у зоні колін, а й на стопи, зону хребта, що підвищує безпеку застосування.

Степпери

Унікальний кардіотренажер, купити який варто для імітації ходіння сходами. Найбільше навантаження отримують м'язи стегон та сідниць, а також тренажер дозволяє знизити рівень тиску на суглоби під час виконання підйомів. За наявності поручнів та упорів для рук степпер дозволяє зменшити навантаження на область спини та плечового пояса.

На що орієнтуватися під час вибору кардіотренажерів

Якщо з особливостями та різновидами тренажерів ви ознайомилися, необхідно врахувати й їх основні характеристики, що дозволять підібрати якісну модель.

Зверніть увагу на:

  1. Параметри користувача: не тільки зріст має значення, але й вага, де важливо додати мінімум 10-20 кг про запас, щоб забезпечити безпеку тренування.
  2. Технологічність: від наявності ПЗ, а також широкого функціонала залежить ефективність тренувань, тому важливо ознайомитися з особливостями моделей та їх функціями.
  3. Рівень навантаження: для низьких рівнів краще обирати велотренажери, для середніх – степпери, а ось для максимальних – бігові доріжки, гребні тренажери та інші.
  4. Габарити: визначтеся, в якому приміщенні буде встановлений тренажер, а потім порівняйте це з його розмірами, щоб не схибити.

І, звичайно, зверніть увагу на власний рівень підготовки або стан здоров'я. Для легких тренувань обирайте орбітреки, а для ударних – моделі з найбільшим функціоналом.

Купити кардіотренажери у магазині Way4You

У нашому інтернет-магазині для спорту ви зможете відшукати найкращі тренажери для кардіо, представлені широким асортиментом товарів для дому та фітнес-центрів.

Ми пропонуємо швидку доставку по всій Україні, а також на всі моделі знайдеться гарантія.

За допомогою кардіотренажерів, представлених у нашому асортименті, ви зможете з легкістю розігнати власний метаболізм, зробити м'язи сухішими, а також покращити витривалість та фізичну силу!