Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Кардіотренажери

ЦІНА: 55 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 24 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 58 888 грн
0 відгуків
ЦІНА: 17 950 грн
0 відгуків
ЦІНА: 7 377 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 977 грн
0 відгуків
ЦІНА: 6 477 грн
0 відгуків
ЦІНА: 3 200 грн
0 відгуків
Red
Orange
+-3
ЦІНА: 22 988 грн
0 відгуків
Red
Grey
+-3
договірна
0 відгуків
Black
Grey
White
+-2
ЦІНА: 7 688 грн
0 відгуків
Red
Blue
Grey
White
+-1
ЦІНА: 16 688 грн
0 відгуків
Red
Grey
+-3
договірна
0 відгуків
Red
Grey
Gold
+-2
договірна
0 відгуків
Red
Blue
Grey
+-2
договірна
0 відгуків
Blue
Grey
+-3
ЦІНА: 4 448 грн
0 відгуків
Red
Blue
Violet
Green
White
+0
ЦІНА: 26 998 грн
0 відгуків
Black
Grey
+-3
ЦІНА: 9 688 грн
0 відгуків
Red
Blue
Grey
Yellow
+-1
договірна
0 відгуків
Red
Blue
Gold
White
+-1
ЦІНА: 6 998 грн
0 відгуків
Red
Blue
Green
Gold
+-1
ЦІНА: 15 363 грн
0 відгуків
ЦІНА: 23 000 грн
0 відгуків
ЦІНА: 18 357 грн
0 відгуків
ЦІНА: 14 977 грн
0 відгуків
Ще 24 товара

Не секрет, що для продуктивного розвитку тіла та зміцнення м'язів необхідно поєднувати силові навантаження з кардіотренуванням. Для цього стануть у нагоді кардіотренажери, купити які варто для зміцнення не тільки м'язового корсету, а й поліпшення роботи серцево-судинної системи незалежно від статі та віку спортсмена.

 

Які бувають різновиди кардіотренажерів

Сьогодні кардіотренування мають чи не більшу популярність, ніж силові, завдяки чому в асортименті тренажерів можна підібрати безліч інструментів для підтримки свого тіла в тонусі.

 

Бігові доріжки

Такі кардіотренажери підходять не тільки для імітації бігу, а й швидкісної ходьби, що зміцнює м'язи спини та нижніх кінцівок. В результаті найбільше опрацювання отримують ікри, м'язи сідниць, стегон, і додатково - преса і плечей.

 

Бігові доріжки підходять спортсменам, яким не можна займатися великою вагою або яким протипоказані високі фізичні навантаження. Однак при цьому тренажери мають підвищене навантаження на зону колін.

 

Велотренажери

Дозволяють імітувати весь процес їзди на велосипеді, розвиваючи м'язи нижніх кінцівок – стегна, сідниці, підколінну зону та ікри. Велотренажери регулюють навантаження на суглоби, зменшують тиск на спину, підходять для застосування під час реабілітації. Однак при цьому кардіотренажер не задіює м'язи верхньої частини тулуба.

 

Гребні тренажери

Дозволяє імітувати процес веслування, тим самим підвищуючи рівень витривалості, розтяг, зміцнюючи м'язовий корсет. У роботу включається весь плечовий пояс, а також верхні та нижні кінцівки, сідниці та зона преса. Гребні тренажери вкрай ефективні у процесі схуднення, оскільки задіяні максимум м'язів тіла, а також мінімально навантажують суглоби.

 

Орбітреки

Еліптичні тренажери споконвіку використовуються в процесі кардіо навантажень, оскільки вони поєднують у собі функціонал степера, бігової доріжки та велотренажера. Головна їхня перевага полягає у мінімальному впливі не тільки на суглоби в ділянці колін, а й на стопи, зону хребта, що підвищує безпеку застосування.

 

Степери

Унікальний кардіотренажер, купити який стоїть для імітації ходьби сходами. Найбільше навантаження отримують м'язи стегон та сідниць, а також тренажер дозволяє знизити рівень тиску на суглоби під час виконання підйомів. За наявності поручнів та упорів для рук степер дозволяє зменшити навантаження, що надається на область спини та плечового пояса.

 

На що орієнтуватися при виборі кардіотренажерів

Якщо з особливостями та різновидами тренажерів ви ознайомилися, необхідно врахувати і їх основні характеристики, що дозволять підібрати якісну модель.

 

Зверніть увагу на:

 

Параметри користувача: не тільки зростання має значення, але і вага, де важливо додати мінімум 10-20 кг про запас, щоб забезпечити безпеку тренування.

Технологічність: від наявності ПЗ, а також широкого функціоналу залежить ефективність тренувань, тому важливо ознайомитися з особливостями моделей та їх функціями.

Рівень навантаження: для низьких рівнів краще вибирати велотренажери, для середніх – степери, а ось для максимальних – бігові доріжки, гребні тренажери та інші.

Габарити: визначтеся, в якому приміщенні буде встановлений тренажер, а потім порівняйте це з його розмірами, щоб не схибити.

І, звичайно, зверніть увагу на власний рівень підготовки або стан здоров'я. Для тренувань, що щадять, вибирайте орбітреки, а для ударних – моделі з найбільшим функціоналом.

 

Купити кардіотренажери у магазині Way4You

У нашому інтернет-магазині для спорту ви зможете відшукати найкращі тренажери для кардіо, представлені широким асортиментом товарів для дому та фітнес-центрів.

 

Ми пропонуємо швидку доставку по всій Україні, а також на всі моделі знайдеться гарантія.

 

За допомогою кардіотренажерів, представлених у нашому асортименті, ви зможете з легкістю розігнати власний метаболізм, зробити м'язи суші, а також покращити витривалість та фізичну силу!