Слава Україні! Ми працюємо.

Фліски і Худі тактичні

 

Тактичний одяг – це не тільки куртки та штани, але ще й піддіви, які дозволяють забезпечити достатній рівень тепла та комфорту за будь-якої погоди. Найбільшою популярністю у військових, а ще у спортсменів користуються саме фліски з худі – комфортні варіанти, що зігрівають у демісезон та взимку.

Тактичні кофти: різновиди та особливості

Сьогодні кофти з флісового матеріалу та його синтетичних варіантів ідеально підходять не лише для військових, а й цивільних. Вперше такі вироби застосовувалися не у тактичних, а спортивних цілях, дозволяючи активно рухатися, не пітніючи від перегріву і не замерзаючи незалежно від погодних умов надворі.

Для зручності носіння такі тактичні кофти оснащуються функціональними рішеннями. Наприклад, манжетами на липучках, що дозволяють зафіксувати їх на зап'ястях, уникнути підкочування та охолодження зони кистей.

До переваг флісок і військових худі відносять:

  1. Якісну, синтетичну тканину, яка практично не зношується, не рветься під час використання та легко повертається у початковий стан.
  2. Волого- та вітрозахист, завдяки чому фліс та його варіанти не промокають у випадку потрапляння на них дощу чи снігу.
  3. Терморегуляцію, що забезпечує створення комфортних умов носіння у будь-яку погоду та відсутність ефекту парника.
  4. Гіпоалергенність, що дозволяє носити фліски, толстовки та худі навіть за наявності чутливої шкіри.
  5. Високий рівень обігріву, який зберігається навіть у разі повного намокання матеріалу та підкладки.
  6. Посилені вставки в області ліктів, що дозволяють уникнути швидкого зносу, протирання та розриву.

На що звернути особливу увагу під час вибору тактичної кофти? Насамперед переконайтеся у тому, що вона підходить вам за розміром й не сковує рухи. У тактичного одягу обов'язково повинні бути кишені, принаймні дві, для розміщення дрібних необхідних речей. Краще, щоб виріб мав блискавку, внаслідок чого буде простіше вдягати і знімати його, а також забезпечити зігрівання області горла.

Купити тактичні кофти у магазині Way4You

В асортименті нашого спортивного магазину ви зможете знайти не тільки товари для корекції та підтримки вашого тіла у потрібному стані, а й армійське, тактичне спорядження.

Ми пропонуємо якісні тактичні кофти, які забезпечать вам комфортне перебування на вулиці у будь-яку погоду, та які мають європейську якість пошиття. Кожен виріб має якісні шви, продуману технологію просочення тканини для уникнення забруднення або промокання й не тільки.

А якщо вам потрібна допомога – зверніться до наших консультантів, які допоможуть у підборі розміру, дадуть відповіді на будь-які запитання.

У нас також діє доставка по всій Україні за допомогою Нової Пошти, а ще ми пропонуємо зручні варіанти оплати, серед яких ви можете обрати той, який вам до душі!