Партнерам

 

Для підприємців:
Заробляйте Разом з нами!
Якщо у вас є інтернет-магазин або ви хочете стати нашим представником в своєму місті, скористайтеся нашим по-справжньому цікавою пропозицією:

  • - Немає обмежень на суму замовлення
  • - Резервування товару в день замовлення
  • - Відвантаження товару протягом одного дня
  • - Обмін, повернення і гарантія на продукцію
  • - Працюємо з фізичними та юридичними особами

armresling

Ви можете вибрати один з варіантів співпраці з нами і почати відразу заробляти гроші:

  1. Після оплати ви забираєте замовлення з пункту самовивозу або ми доставляємо замовлення в будь-яке місто України.
  2. Ми самі доставляємо і зберігаємо товар, ви передаєте нам свої замовлення, а ми перераховуємо вам гроші відразу після успішної обробки замовлення.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці телефонуйте +380638357854 або пишіть на пошту way4you.com.ua@gmail.com і ми про все домовимося!

Ми завжди готові надати найдетальнішу консультацію по нашому інвентарю!

 

Для тренерів
Хочемо Вам повідомити, що компанія WAY4YOU зацікавлена в популяризації та розвитку спорту і здорового способу життя, тому якщо Ви - тренер, керівник спортивного залу або фітнес-центру або Вас просто зацікавила яка-небудь продукція нашого інтернет - магазину, то Ми з задоволенням готові продемонструвати, проконсультувати і дати потренуватися, абсолютно БЕЗКОШТОВНО !!!

За умови: зал або спортивний майданчик повинні розташовуватися в Києві або Київській області; створені відповідні умови для демонстрації продукції та тренування; Ви повинні щиро любити спорт і прагнути до здоров'я, добра і успіху !!!)

Якщо Ви зацікавлені у співпраці телефонуйте +380638357854 або пишіть на пошту way4you.com.ua@gmail.com і ми про все домовимося!

З повагою команда WAY4YOU