TRX петлі

ЦІНА: 2 150 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 1 990 грн
7 відгуків
ЦІНА: 490 грн
0 відгуків
ЦІНА: 195 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 190 грн
2 відгуки
ЦІНА: 1 995 грн
0 відгуків
ЦІНА: 390 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 799 грн
1 відгук
ЦІНА: 1 799 грн
0 відгуків
ЦІНА: 9 999 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 064 грн
0 відгуків
0 відгуків

ЩО ТАКЕ ПЕТЛІ TRX?

Цей вид спортивного інвентарю швидко набирає популярності. Його використовують професійні спортсмени та аматори, атлети з досвідом та початківці, чоловіки та жінки. Його можна побачити чи не у всіх спортцентрах, але також він чудово підходить для організації тренування в домашніх умовах. Звичайно ж, йдеться про TRX.

 

Цей різновид тренажера є системою з підвісних ременів, на кінці яких є петля захоплення або ручка. Назва цього атрибута для тренування є скороченням від англійської Total body Resistance eXercise. Використання такого інвентарю дозволяє виконувати тренування, під час яких обтяженням є вага самого спортсмена.

 

Сьогодні на ринку представлено багато варіацій на тему такого тренажера. Зокрема, в нашому магазині можна купити петлі TRX, які підходять для фіксації на будь-якій основі, будь то звичайні двері, турнік або дерево. Конструктивно такі аксесуари є дві петлі, з'єднані в єдину конструкцію стропами. Залежно від моделі, кількість ременів та їх довжина можуть змінюватись, що дозволяє кожному вибрати оптимальний для себе варіант.

 

Першими, хто почав використовувати для тренувань аксесуар, який став прототипом сучасних TRX петель, були американські морські піхотинці. Але незабаром новинка настільки сподобалася світовій фітнес-спільноті, що стала незамінним аксесуаром для всіх, хто захоплюється спортом. Свою популярність петлі набули завдяки безлічі переваг. Вони легкі, невеликі, дозволяють прокачати всі групи м'язів не гірше за залізо, але при цьому виключають осьове навантаження на хребет, є безпечним для спини і підходять навіть дітям. Більше того, фізіотерапевти радять "підвісний тренінг" як частину комплексної реабілітації.

 

ЯКІ ПЕТЛІ TRX МОЖНА КУПИТИ У НАС?

Якщо ви шукаєте магазин, де можна замовити петлі TRX та кріплення до них, то потрапили на правильний сайт. Незалежно від того, чи займаєтеся ви в залі, використовуючи тільки оригінальні тактичні TRX та кріплення з ліцензією США, або у вас копія ТРХ, що нагадує справжні, віддаєте перевагу функціональним підвісним тренувальнім петлям або рожевим гумовим для фітнесу та домашніх тренувань, у нашому магазині Києві ви обов'язково знайдете цікаву для себе продукцію, яку можна купити за вигідною ціною з доставкою по Україні.

 

У нашому каталозі представлений широкий вибір аксесуарів для підвісного тренінгу:

 

 

 

  • моделі з тактичної серії – у кольорі хакі, деякі комплектуються рюкзаком, підходять для тренувань на вулиці;
  • для тренувань вдома або у спортзалі – зі стропами рожевого чи жовтого кольору;
  • комплекти з кількох петель;
  • кріплення для TRX.

 

 

Уточнити наявність продукції, що вас цікавить, можна по телефону, вказаному на сайті.

 

КУПИТИ TRX ПЕТЛІ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ

Way4you (Україна) – це вузькопрофільний магазин спорттоварів, де можна купити оригінальну продукцію для професійних та аматорських тренувань. Наші клієнти – спортклуби, фітнес-центри, йога- та пілатес-студії, а також приватні особи, які захоплюються спортом. Наші головні переваги – широкий асортимент, висока якість товару, доступна ціна та швидка доставка у міста Київ, Одеса, Львів та інші регіони країни. І якщо ви прийшли до нас у пошуках TRX петель, обов'язково знайдете потрібний товар.

 

У нас є різні види тренувальних петель для кросфіту, включаючи оригінал ТРХ PRO Pac3, Pack 4 та інші популярні гімнастичні моделі, які можна купити онлайн, замовивши доставку по Україні (для покупців з Києва можливий самовивіз TRX з точки видачі). Вирішили вперше замовити TRX та не знаєте, який варіант вибрати? Наші консультанти завжди на зв'язку та готові відповісти на всі питання про асортимент магазину.