Слава Україні! Ми працюємо.

Велотренажери

ЦІНА: 8 801 грн
0 відгуків
ЦІНА: 6 945 грн
0 відгуків
ЦІНА: 7 305 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 517 грн
0 відгуків
Red
Orange
+-3
ЦІНА: 22 548 грн
0 відгуків
ЦІНА: 11 988 грн
0 відгуків
Black
Grey
White
+-2
ЦІНА: 9 680 грн
0 відгуків
ЦІНА: 7 588 грн
0 відгуків
Red
Blue
Grey
White
+-1
ЦІНА: 17 488 грн
0 відгуків
Red
Grey
+-3
ЦІНА: 15 266 грн
0 відгуків
Red
Grey
Gold
+-2
ЦІНА: 10 866 грн
0 відгуків
ЦІНА: 9 293 грн
0 відгуків
ЦІНА: 4 398 грн
0 відгуків
Red
Blue
Violet
Green
White
+0
ЦІНА: 26 387 грн
0 відгуків
Black
Grey
+-3
ЦІНА: 9 073 грн
0 відгуків
Red
Blue
Grey
Yellow
+-1
ЦІНА: 11 537 грн
0 відгуків
Red
Blue
Gold
White
+-1
ЦІНА: 7 137 грн
0 відгуків
Red
Blue
Green
Gold
+-1
ЦІНА: 17 070 грн
0 відгуків
ЦІНА: 23 000 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 517 грн
0 відгуків
ЦІНА: 11 493 грн
0 відгуків
Red
Blue
Grey
+-2
ЦІНА: 31 777 грн
0 відгуків
Red
Blue
Grey
+-2
ЦІНА: 17 367 грн
0 відгуків
Red
Grey
+-3
ЦІНА: 13 638 грн
0 відгуків
Red
Grey
Gold
+-2
Ще 9 товаров

Для розвитку мускулатури, схуднення та зміцнення м'язів стегон і сідниць стане у пригоді такий інструмент, як велотренажер. З його допомогою можна забути про дорогі відвідування тренажерного залу, а також про погану погоду на вулиці, адже займатися з ним можна вдома та на щоденній основі.

Які бувають велотренажери та у чому їх відмінності

Тренажери у вигляді велосипеда поділяються у залежності від виду своєї конструкції, й є три основні категорії, про які ми поговоримо докладніше.

Горизонтальні

Такий варіант тренажера відрізняється від звичайного велосипеда не тільки горизонтальною посадкою, але й наявністю додаткової спинки, за допомогою якої знімається навантаження на хребет. Горизонтальні велотренажери підходять для людей із надмірною вагою, а також спортсменів, які мають травми спини. Такі варіанти тренажера більш стійкі, витримують більше ваги, але при цьому коштують більше за звичайні.

Вертикальні

Купити велотренажери вертикального типу – розумне рішення, оскільки такий інвентар має багато спільного з класичним колісним велосипедом. Однаковий рівень вертикальної посадки, як у звичайного байка, дозволяє тренажеру бути значно компактнішим, а значить легко розміщуватися у приміщеннях з обмеженим метражем. Вертикальні велосипедні тренажери ефективніше імітують їзду на байку, мають підвищений індекс навантаження на м'язи, внаслідок чого швидше демонструють результати тренувань.

Спін-байки

Основна відмінність такого інвентарю від двох попередніх типів полягає у його ергономіці. Зовні він найбільше нагадує реальний велосипед, який оснащується великою кількістю електроніки, включаючи табло для відстеження результатів тренування та великої кількості додаткових встановлених програм. Має конструкцію, що надає комплексний вплив на м'язи тіла спортсмена, однак за такої високої ефективності має досить велику ціну.

Поради професіоналів, як обрати та купити велотренажери

Насамперед, збираючись замовити велотренажери, необхідно визначитися з тим, як часто і на якому рівні проводитиметься тренування. Для регулярних занять краще обирати професійні моделі, які мають довший термін служби, а для рідких тренувань підійдуть і бюджетні варіанти.

Зверніть увагу і на:

  1. Вантажність: від неї залежить, яку кінцеву вагу користувача зможе витримати тренажер, і в ідеалі цей параметр повинен на 20-30% перевищувати вагу тіла спортсмена.
  2. Регулювання: підбір рівня ручок та інших складових дозволить виставити тренажер під особливості користувача й підвищити комфорт та ефективність занять.
  3. Висоту сидіння: найбільш зручний варіант – моделі, що мають систему регулювання посадки сидіння, адже за допомогою правильного регулювання можна зменшити тиск на педальний вузол.
  4. Систему навантаження: може бути механічним, магнітним і електромагнітним, де остання – найбільш просунута, а перша підійде для недосвідчених користувачів або нечастих занять.

Для зручності занять краще підібрати велотренажер, який має солідну програмну начинку. Завдяки цьому на дисплеї можна буде побачити витрачену енергію у калоріях, шлях, швидкість руху і не тільки. Моделі з індивідуальним планом тренувань допоможуть легко замінити походи у спортзал до персонального тренера.

Купити велотренажери з доставкою по Україні

Інтернет-магазин товарів для спорту Way4You пропонує своїм клієнтам широкий асортимент велотренажерів, які підійдуть і чоловікам, і жінкам у будь-якому віці. Ми підібрали каталог товарів таким чином, щоб у ньому можна було знайти як надійні бюджетні, так професійні моделі.

У нас також діють знижки та проводяться акції, завдяки яким можна придбати модель, що сподобалася, набагато дешевше її початкової вартості. А якщо ви вагаєтесь з підбором – просто зверніться до наших досвідчених консультантів, які знають відповідь на будь-які питання.

А за допомогою післяплати та доставки Новою Поштою ви зможете отримати свій товар у будь-якому куточку України!