Слава Україні! Ми працюємо.

Гребні тренажери

ЦІНА: 16 688 грн
0 відгуків
ЦІНА: 13 545 грн
0 відгуків
ЦІНА: 16 097 грн
0 відгуків
ЦІНА: 15 988 грн
0 відгуків
Red
Blue
+-3
ЦІНА: 15 688 грн
0 відгуків
Red
Blue
+-3
ЦІНА: 33 488 грн
0 відгуків
ЦІНА: 21 388 грн
0 відгуків
ЦІНА: 31 888 грн
0 відгуків
ЦІНА: 19 588 грн
0 відгуків
ЦІНА: 80 000 грн
0 відгуків
ЦІНА: 37 400 грн
0 відгуків
ЦІНА: 35 280 грн
0 відгуків

Сьогодні кардіотренування стали найбільш актуальними, оскільки вони дозволяють тримати тіло у тонусі, не отримуючи при цьому надмірну масу м'язів. Серед найбільш популярних кардіотренажерів варто відзначити саме гребні, які дозволяють задіяти під час тренувань майже 90% м'язових волокон у всьому тілі спортсмена.

Гребні тренажери: все, що потрібно знати про види

Стандартно замовити гребні тренажери можна у кількох видах, які залежать від того, яка система опору використовується всередині пристрою. Залежно від її виду відрізняється і рівень навантаження, вартість та ергономіка самого тренажера.

Механічні

Вважаються найбільш недорогими стандартними варіантами інвентарю, який створює навантаження на тіло за допомогою опору внутрішніх гідроциліндрів і довжини важелів, а також роботи лопатей.

Головна особливість такого гребного тренажера полягає у необхідності ручного регулювання сили опору. При цьому під час роботи можна почути характерний шум, а плавність рухів у такій моделі дещо менш виражена.

Магнітні та електромагнітні

Головна відмінність магнітних та електромагнітних гребних тренажерів від механічних полягає у тому, що сила опору в них змінюється за допомогою вбудованої електроніки. Завдяки цьому забезпечується легка зміна навантаження безпосередньо під час тренування та створюється мінімальна кількість шуму.

У таких моделях часто є вбудовані електронні датчики, що фіксують навантаження, пульс, рівень втрачених калорій та інші параметри.

Аеродинамічні

Вони ж повітряні тренажери, які під час гребка працюють завдяки силі опору повітря. Для цього використовується стандартна заслінка, що регулює кількість і силу поступаючого повітряного потоку, і чим вона сильніше відкрита – тим більше зусиль потрібно докладати для роботи з тренажером.

Аеромагнітні

Ці гребні тренажери поєднують у собі переваги одразу двох видів виробів – повітряних та магнітних. Принцип їх роботи полягає у регулюванні сили опору як за допомогою повітряної заслінки, так і вбудованого магніту.

У підсумку такий тренажер має рівніший, збалансований хід, ніж його прабатьки, краще імітує гребок.

Особливості підбору тренажера для веслування

Якщо є необхідність у замовленні гребних тренажерів, необхідно звернути увагу не стільки на їхню ціну, а на основні параметри, що визначають якість та зручність тренування.

Особливу увагу варто приділити таким нюансам:

  1. Сидіння: комфорт занять забезпечується зручним сидінням, яке повинне відчуватися легко під час тривалого застосування.
  2. Тип живлення: механічні варіанти не вимагають додаткового джерела живлення, тоді як для інших знадобиться вільна і не навантажена побутовими приладами розетка.
  3. Регулювання: коригування рівня висоти сидіння, положення ножних упорів, важелів для гребка дозволить підвищити комфорт занять та швидкість досягнення результату.
  4. Конструкція рами: найбільш якісний і довговічний варіант – цільно лита конструкція з алюмінію, яка займає багато місця, але служить довше.
  5. Плавність рухів: кожний гребок має бути легким і природним, без різких стрибків, ривків або раптового зниження рівня опору.

У сучасних тренажерах для веслування має значення також додатковий функціонал. Наприклад, електронне табло чи консоль допоможуть у режимі реального часу знайомитися з інформацією про поточне тренування, змінювати його, аналізувати успіхи, відзначати частоту пульсу та коригувати навантаження.

Замовити гребні тренажери з доставкою по Україні

В інтернет-магазині товарів для спорту Way4You ви зможете відшукати актуальні та сучасні тренажери на будь-який смак, представлені відомими та перевіреними виробниками.

Ми гарантуємо ефективність кожної підібраної нами моделі, а також якість її виконання. Також наші консультанти допоможуть підібрати необхідний варіант для вашої оселі, що забезпечить безпечні та комфортні тренування на тривалій основі.

З товарами можна ознайомитись у нашому магазині у Києві або замовити їх з доставкою за допомогою Нової Пошти, що діє по всій Україні!