Резинка для фітнесу Жовта (Light)

3 відгуки
Код товару 135540
checkВ наявності
ЦЕНА: 90 грн
Навантаження - 0,8 - 2 кг. Довжина - 31 см Окружність - 62 см Ширина - 5 см
Разом дешевше
0
1
2
3
4
5
6
7
8
Обраний товар
Резинка для Фитнеса Желтая (Light)
ЦЕНА: 90 грн
add
drag_handle
ЦЕНА: 340 грн
ЦЕНА: 290 грн
Код комплекту 135540 -135080
Опис

Гума для фітнесу – універсальний і сучасний тренажер, який дивує своєю компактністю і високою функціональністю. А зануритися в світ спорту і почати займатися з такими еспандерами ми рекомендуємо з малого, наприклад, з найлегшої резинки, представленої моделлю з мінімальним опором.

Резинки Для Фітнесу Жовта 0,8 - 2 кг

Жовта фітнес резинка та її основні особливості

Ця модель має позначку Light, а значить має мінімальний рівень опору. Завдяки цьому, вона оптимально підходить для спортсменів, які тільки починають займатися різними видами активностей.

Жовті фітнес резинки оптимально підходять для початкових вправ і поступового їх ускладнення, нарощування інтенсивності та частоти тренувань.

Крім того, як лікарі, так і фітнес-тренери рекомендують звернути увагу на цю модель, якщо ви хочете швидше відновитися після отриманих травм, прискорити реабілітацію і повернутися до звичних тренувань з навантаженнями.

Найчастіша сфера застосування такої резинки – це безпосередньо розминка перед тренуванням. Застосовуючи жовтий стрічковий еспандер, можна швидко розігріти м'язи перед більш інтенсивними заняттями. В результаті процес тренування буде полегшеним, а м'язи швидше будуть опрацьовуватися та тренуватися.

Купити фітнес резинку Light необхідно, щоб надавати прямий вплив на м'язи сідниць і стегон. Найкраще вона тонізує і зміцнює м'язову групу кінцівок, в тому числі усуває обвислі зони на руках і пухкі сідниці зі стегнами.

Резинки для фітнеса Жовта 0,8 - 2 кг

Купити резинку для фітнесу: базові параметри

В інтернет-магазині Way4You ви знайдете якісний спортивний інвентар, який має доступну вартість. Ми ведемо продаж резинок за різними цінами, а також гарантуємо їх ефективність і помітні зміни вже з першого тренування.

Легка резинка має наступні характеристики:

  1. Рівень опору: 0,8-2 кг.
  2. Матеріал: латекс.
  3. Довжина: 31 см.
  4. Окружність: 62 см.
  5. Ширина: 5 см.

Резинки для фітнеса 0,8 - 2 кг

Купити фітнес резинки рекомендується онлайн на нашому ресурсі, обираючи доставку в такі міста: Київ, Харків, по Україні, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Суми, Херсон, Житомир, Львів, Маріуполь, Черкаси, Чернігів, Кременчук, Кропивницький.

Характеристики
Виробник
Way4you
Відгуки
Покупал данную вещь для реабилитации колена.
По качеству хорошая, но для тренировки ног оказалась слабая по нагрузке, пришлось докупить зеленую ленту.
Хорошая резинка. Брала для разминки, тренировки рук и для маховых движений ноги в стороны на большое количество раз тоже очень хорошо.
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 90 грн
3 відгуки