Слава Україні

Корисне

Топ 8 найефективніших вправ з обтяжувачами для ніг
Спортивні обважнювачі набрали своєї популярності не лише у жіночому, а й чоловічому спорті. А які вправи найкраще підходять для м'язів ніг, сідниць, спини і не тільки ви дізнаєтеся у цій статті.
Читати далі
09.05.2022
Що дають обтяжувачі для ніг
Обважнювачі для ніг є інвентарем, який створюється у формі манжети з липучкою, надаючи додаткового навантаження під час тренувань. При цьому вони підходять як для кардіо занять, так і силового тренінгу. А чи справді вправи з обважнювачами для сідниць, стегон, спини та преса приносять користь – далі у статті.
Читати далі
23.02.2022
Як правильно качати прес з роликом для преса
Отримати гарний рельєф преса у домашніх умовах – цілком реально, якщо використовувати для цього спеціальний тренажер у вигляді колеса. А як з ним займатися та на які вправи звернути увагу ми розповімо сьогодні.
Читати далі
09.02.2022
Топ-5 вправ з гирями для спорту
Для того, щоб комплексно опрацювати тіло, недостатньо просто піднімати гирю. Для цього знадобиться наступна п'ятірка вправ.
Читати далі
28.07.2021
Які вибрати фітнес резинки?
Як обрати опір фітнес резинки: короткий гайд Резина для фітнесу, як правило, має певний рівень опору, що відповідає за навантаження, яке можна надати тренажерові для його розтягування. Для легкості сприйняття, у залежності від рівня навантаження еспандери поділяються за кольорами: чим темніша резинка – тим важче з нею працювати.
Читати далі
06.07.2021
Кроссфит
Рассмотрим кроссфит тренировку с резиновыми петлями. (Crossfit workout whith resistance bands) Как вы знаете особенность кроссфита состоит в том что программу нужно выполнять циклически, то есть несколько кругов. Мы составили для вас циклическую программу тренировки с резиновыми петлями для кроссфита, покажем все по пунктах, а так же в конце покажем как самому составлять программу тренировок. Так что читайте до конца.
Читати далі
10.10.2019
Топ 6 самых эффективных упражнений с универсальными эспандерами для фитнеса от Way4you
В этой статье мы собрали для Вас самые эффективные упражнения для всего тела с эспандерами для фитнеса с ручками от компании Way4you.
Читати далі
07.02.2019
Топ 8 самых эффективных упражнений на пресс с мячом для фитнеса ( фитболом)
В этой статье мы рассмотрим самые популярные и эффективные упражнения с фитболом на прес.
Читати далі
30.01.2019
Лучшие скоростные скакалки для кроссфит и фитнеса, их главные особенности и отличияЛучшие скоростные скакалки для кроссфит и фитнеса, их главные особенности и отличия
В этой статье мы разберем все виды скоростных скакалок от компании Way4you и их отличительные характеристики, которые помогут Вам в выборе при покупке скоростной скакалки для Ваших тренировок.
Читати далі
24.09.2018
Спортивное оборудование для тренажерного зала
В этой статье, мы дадим советы по подбору спортивного оборудования и главные секреты для открытия
Читати далі
30.12.2015
Как накачать ягодицы (попу)?
Итак в этой статье Вы узнаете и увидите 8-мь сверх мощных и сверх эффективных упражнения на Ваши ножки и попу. Делая 3 подхода по 10-15 повторений в каждом упражнение, Вы увидите результат уже через 2-3 недели тренировок.
Читати далі
15.12.2015
Ще  12  корисного...