Слава Україні! Ми працюємо.

Як правильно вибрати: Тактичні рюкзаки та сумки

Як правильно вибрати: Тактичні рюкзаки та сумки

 

Тактичні сумки та рюкзаки та їх особливості

Головним призначенням тактичних рюкзаків було і залишається їхнє застосування у воєнних умовах. Завдяки великим обсягам, продуманим матеріалам та кріпленням вони дозволяють безпечно переносити та зберігати важливі речі. Купити тактичні рюкзаки та тактичні сумки ви можете в нашому інтернет магазині. 

Конструкційно такі рюкзаки та сумки мають продуманіші габарити, які роблять їх багатофункціональними виробами. Це дозволяє швидко і безперешкодно у польових умовах знаходити потрібні предмети, які були у них вміщені, а також закріплювати на зовнішніх армійських кріпленнях додаткові дрібниці.

Ще одна особливість тактичного аксесуара полягає у матеріалі. Для цього обирається непромокальна тканина, здатна пережити польові умови, а також бруд, холод та підвищені температури. Такому матеріалу не страшне часте та неакуратне застосування, він рідше зношується.

Стандартно рюкзаки та сумки можуть застосовуватися для:

 • ● Переміщення особистих речей;
 • ● Зберігання боєприпасів;
 • ● Перенесення туристичного та військового спорядження;
 • ● Зберігання килимків та карематів;
 • ● Установки гідратора;
 • ● Для медикаментів й не тільки.

У той час, як міські та туристичні рюкзаки часто мають яскраве забарвлення, що впадає у вічі та робить спортсмена чи туриста помітним, тактичні варіанти обрали іншу методику. Вони створюються у непомітних відтінках, що дозволяють маскуватися під різні кліматичні зони – степ, ліс, гори й не тільки.

Сумки з рюкзаками військового спрямування мають широкий арсенал кольорів. Серед найбільш популярних – оливковий, койот, сірий, стандартний хакі, чорний та не тільки. Домінують коричневі та зелені кольори, а також популярні європейські та американські системи маскування – піксель, мультикам та інші.

Тактичні рюкзаки

Різновиди тактичних сумок та рюкзаків

Сьогодні тактичні аксесуари поділяються на декілька наступних видів – рюкзаки, сумки на плече, поясні сумки, а також сумки-рюкзаки, які є моделлю-трансформером 2в1. Поговоримо докладніше про найпопулярніші різновиди залежно від обсягу та виду.

Рюкзак на 28 літрів

Помірно маленький і водночас місткий тактичний рюкзак на 28 літрів – гарне рішення для тактичних завдань, а також походів та туризму. Такі моделі мають пом'якшені варіанти спинок, щоб розподіляти рівень навантаження вздовж спини, а також оснащуються кріпленнями Molle для можливості приєднання додаткового інвентарю.

Рюкзак на 40 літрів

Збільшена за обсягом модель тактичного рюкзака на 40 літрів підходить для марш-кидків та штурмових завдань, а також перенесення більшої кількості спорядження, одягу та інших речей. Такі варіанти аксесуарів комплектуються за допомогою додаткових карабінів та кріплень, що дозволяють приєднувати аптечки, пляшки з водою та інші важливі дрібниці. Оскільки обсяг рюкзака суттєво збільшений, це позначається і на лямках, що мають м'якіші вкладення.

Рюкзак на 45 літрів

Такий варіант тактичного рюкзака на 45 літрів вважається одним із найбільших, за винятком моделей з об'ємом 60 літрів. Особлива структура таких виробів дозволяє робити їх носіння більш зручним, а завдяки обтічній, ергономічній формі, вони відчуваються на спині без перевантаження. Як і решта варіантів тактичних рюкзаків, вони оснащуються системою кріплення Molle, а також компресійними ременями.

Тактичні сумки

Ще один різновид тактичних аксесуарів – це сумки, які можна кріпити на плече, пояс чи навіть на поперек. Вони відрізняються зменшеними габаритами, що ніяк не позначаються на їхній місткості. Усередині них все ще можна переносити важливі дрібниці та особисті речі, включно з персональним телефоном та рацією. Є менші поясні сумки Сумка на пояс KOMBAT UK Summit Waist Bag Мультікам. А також є більші поясні сумки як Тактична KOMBAT Tactical Waist Bag койот.

Тактичні сумки можуть бути як стандартного темно-зеленого відтінку під назвою «койот», так і з розфарбуванням під популярний камуфляж мультикам.

Тактична Сумка-рюкзак на 60 літрів

Головна відмінність таких сумок від інших полягає у наявності додаткових лямок, а також продуманої форми, яка дозволяє носити її відразу двома способами – на спині та у руках. Сумка-рюкзак досить містка, має кілька розділених між собою відділень, завдяки чому речі всередині не перемішуються під час зміни варіанта носіння.

Тактичний рюкзак

Штурмовий, рейдовий або триденний рюкзак: що обрати

Часто можна зустріти три різні визначення військового рюкзака, які візуально можуть практично нічим не відрізнятися. Що ж вони являють собою і чим відрізняються?

Штурмовий рюкзак має найменший об'єм, може мати кілька відділень і можливість для установки гідратора. Триденний, як можна зрозуміти з назви, має більші габарити, які дозволять взяти з собою речі з розрахунком на три доби. А ось рейдовий і собі застосовується під час походів або марш-кидків на великі відстані (понад 60 км), а тому має підвищений літраж і об'єм. Рейдовий рюкзак також має пояс для підтримки, збільшену кількість кріплень й не тільки.

Підбір тактичного рюкзака у такому випадку відбувається залежно від того, як, де і для чого він застосовуватиметься. Для постійного застосування та частого носіння краще обирати рейдовий рюкзак, а ось для невеликих запитів підійдуть стандартні штурмові, малолітражні моделі.

тактичний рюкзак

На що звернути увагу під час вибору тактичного рюкзака

Насамперед необхідно звернути увагу на матеріал, з якого створюються тактичні аксесуари. Найкращим варіантом вважається синтетичне волокно Tac-Poly, яке має різні параметри щільності, аж до 1000 D. Воно не схильне до зносу, не пошкоджується при падінні та дряпанні, а ще відштовхує вологу і бруд зі своєї поверхні.

Обираючи тактичні аксесуари, врахуйте кілька моментів:

 1. Особливу увагу приділіть якості прошивки, тому, як зроблені шви, який рівень їх обробки.
 2. Зважте на ергономіку моделі, наскільки зручно вона лягає на спину або пояс, чи не викликає дискомфорту при надяганні.
 3. Блискавки, бігунки і кріплення повинні працювати без заїдань і труднощів, інакше вони швидко зламаються.
 4. Наявність додаткових ременів та їх якість, в ідеалі, щоб вони були із щільної синтетики.
 5. Переконайтеся, що плечові та інші лямки можуть бути відрегульовані за допомогою перетяжок, які мають міцно утримувати їх.

Важлива деталь – наявність клямок (фастів), які дозволяють швидко скинути тактичну сумку або рюкзак за необхідності, щоб звільнити плечі та руки.

Тактичний рюкзак

А якісний асортимент тактичного інвентарю ви знайдете у нашому інтернет-магазині!

 

 

Перейти в каталог