Гантелі розбірні 10кг*2

0 відгуків
Код товару 1207
ЦЕНА: 2 218 грн
Днів
Хвилин
Секунд
checkВ наявності
ЦЕНА: 1 885 грн
Вага (кг): 2*10 кг ( 4*1.25 кг+ 4* 2.5 кг) Діаметр грифа (мм): 30мм Матеріал: Чавун
Опис

Складальні гантелі - сучасний інструмент для справжніх поціновувачів спорту, що дозволяє активно займатися і працювати над своїм тілом в домашніх умовах. Завдяки можливості регулювати навантаження, є найбільш затребуваним і популярним інвентарем для домашнього тренінгу.

Переваги набірних гантелей

Головна особливість гантелей такого типу полягає в можливості самостійно формувати з їх допомогою вагу, вибираючи ступінь навантаження. Крім того, в той час, як суцільнолиті моделі мають рівні і кратні показники ваги, підібрати диски для розбірних гантелей легко, аж до 0,5 кг. Це допоможе краще працювати з різними вагами і опрацьовувати всі необхідні зони тіла.

До плюсів інвентарю можна віднести:

  • Можливість самостійно коригувати рівень навантаження в залежності від спортивних навичок і досвіду;
  • Шанс міняти вагу більш точно, аж до маленьких значень;
  • Менші габарити, оскільки гантелі розбираються і зберігаються в окремому кофре або коробці в будинку;
  • Можливість включити в програму більшу кількість тренувань і вправ завдяки грамотній зміні ваги і зміни рівня навантаження;
  • Доступність ціни, оскільки складальні моделі коштують істотно менше, ніж суцільнолиті;
  • Обробку спеціальною фарбою, завдяки чому диски не дряпають підлогу, не залишають після себе слідів і не пошкоджують поверхні;
  • Можливість вибирати будь-які види дисків, які припадуть до душі, в залежності від їх типу і ваги.

Також варто відзначити, що змінювати вагу снаряда можна не тільки до тренування, але і безпосередньо під час. Завдяки цьому можна краще опрацьовувати проблемні зони тіла, а також розвивати певні групи м'язів. Особливо це важливо для спортсменів, що займаються важкою атлетикою, гирьовим спортом або ж єдиноборствами.

Важливим фактором є і надійна, замкова система кріплення. Вона досить швидко дозволяє змінити диски на нові, проте при цьому кріпиться так, щоб спортсмен був в безпеки під час виконання вправ. Це створюється завдяки додатковим ущільнювачів і затискачів.

Як вибрати розбірні гантелі

Вибирати складальні, а не цілісні гантелі рекомендується в першу чергу новачкам, які тільки починають свій шлях у спорті. Для того, щоб поступово навантажувати м'язи, а також рівномірно розподіляти по ним навантаження, привчаючи справлятися з вагою, варто починати з невеликої ваги.

Для спортсменів із середнім досвідом у важкій атлетиці або спорті в цілому, рекомендується підбирати гантелі з млинцями в 10-15 кг. Подібна вага забезпечить необхідне навантаження, проте не перевантажить м'язи.

А ось професіоналам варто підбирати складальні гантелі, млинці яких дозволяють «набрати» від 20 до 40 кг ваги включно. З таким інвентарем можна не тільки прокачати біцепси, але і як слід підготуватися до змагань.

Для забезпечення безпеки тренувань варто звернути увагу на диски, які мають потрійний хват. Вони спрямовані на максимально безпечне і зручне використання, дозволяючи уникнути травм і розтягувань.

Характеристики розбірних гантелей

Даний інвентар має такі параметри:

Матеріал: чавун.

Вага: 2шт*10кг ( 2.5кг*4+1.25*4+2*2.5кг).

Діаметр грифу: 3 см.

Довжина грифу: 45 см.

Вага грифу: 2.5 кг.

Колір: чорний

Відгуки
Відгуків про "Гантелі розбірні 10кг*2" ще немає.
Будьте першим!
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 2 218 грн
Днів
Хвилин
Секунд
ЦЕНА: 1 885 грн
0 відгуків