Слава Україні

Гумові петлі "Зелена"

6 відгуків
Код товару 135097
checkВ наявності
ЦЕНА: 495 грн
Гумові петлі "Зелена" Навантаження 17 - 54 кг
Разом дешевше
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Обраний товар
Резиновые петли "Зеленая"
ЦЕНА: 495 грн
add
drag_handle
ЦЕНА: 1 055 грн
ЦЕНА: 955 грн
Код комплекту 135097 -135311
Опис

Популярність тренувань зі спортивною гумою зростає, а значить саме час купити гумові петлі в Києві із середнім рівнем навантаження. Зелена петля оптимальна для будь-яких вправ, підійде як чоловікам, так і жінкам в будь-якому віці та для величезного спектра цілей.

Гумові петлі Зелена 17 - 54 кг

Застосування зелених гумових петель в спорті

Зелена петля для фітнесу має оптимізований рівень навантаження в межах 17-54 кг. Цього більш ніж достатньо для проведення комплексу тренувань з будь-яких спортивних дисциплін. Завдяки своїй універсальності, вона підходить як для силових вправ, так і для застосування її під час розтяжок і розігріву.

Застосовують таку петлю для поліпшення параметрів тіла, підвищення сили і витривалості. Крім того, що її можна застосовувати як окремий тренажер, підбір міцного матеріалу дозволяє здійснювати додаткові маніпуляції з петлями. Наприклад, гуму можна закріпити декількома способами на тренажерах, що значно розширить спектр її застосування.

Серед найпопулярніших вправ, де використовуються зелені гумові петлі, варто відзначити ускладнену станову тягу, жим штанги, кілька видів віджимань та багато іншого. Застосовується вона і під час вправ на брусах і турніках, підійде для ускладнення підйомів та підтягувань корпусу.

Особливо рекомендується застосовувати петлю під час кросфіту і стрейтчінгу. Не менш популярним є й її застосування в домашньому та вуличному фітнесі. Хорошим рішенням стане її задіяння під час тренувань з єдиноборств, де вона допоможе розвинути витривалість, силу удару та багато іншого.

Гумові петлі Зелена 17 - 54 кг

Купити гумові петлі «Зелені»: базові характеристики

Ми ведемо активний продаж спортивного інвентарю, в тому числі й гуми для спорту. У нашому магазині ви знайдете зелені гумки з високим навантаженням за оптимальною вартістю. Крім того, наші ціни істотно варіюються в період знижок і акцій.

Зелена гумова петля в інтернет-магазині Way4You відрізняється такими параметрами:

  • ● Рівень навантаження: 17-54 кг.
  • ● Вага: 450 г.
  • ● Довжина: 105 см.
  • ● Ширина: 4,3 см.
  • ● Товщина: 4,5 мм.
  • ● Матеріал: 100% латекс.

Гумові петлі Зелена 17 - 54 кг

Купити гумові петлі в Україні можна в форматі онлайн з доставкою в такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Суми, Херсон, Житомир, Львів, Маріуполь, Черкаси, Чернігів, Кременчук, Кропивницький.

 

Характеристики
Виробник
Way4you
Відгуки
Доставили быстро, качеством доволен.
Отличный тренажер, отличного качества.
Взял эту резинку в дополнение к резинке меньшей нагрузки. тянется отлично, нагручка супер, то что и ожидал от нее)
Купляла по рекомендації тренера для підтягувань. Якістю задоволена!
Доволен покупкой. Для приседа, становой, тренировок рук в домашних условиях, отличный тренажер.
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 495 грн
6 відгуків