Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Товари для реабілітації

Не тільки професійні спортсмени, а й часто новачки та любителі зазнають травм під час вправ чи підготовки до змагань. Найскладнішим процесом після цього є правильна спортивна реабілітація, яка дозволить якнайшвидше відновити свою форму. І для цього необхідно використати якісний інвентар, що дозволяє активніше повернути тонус м'язам.

 

Товари для реабілітації: що являють собою і навіщо потрібні

Травми, розтягування, втома після тренувань і не тільки - все це сталість у житті спортсмена, уникнути якого досить важко незалежно від акуратності тренувань. А в разі чогось подібного і необхідності відновлення варто обзавестися додатковим інвентарем.

 

Без реабілітаційних товарів медичного та спортивного призначення м'язи втратить свій тонус, утворюються набряки, деформуються суглоби, відкладаються солі, а також зміцнюється жировий шар.

 

Придбати товари для реабілітації можна для:

 

  • Відновлення м'язової активності після отриманих травм;
  • Занять у разі наявності судинних та інших захворювань;
  • Тренувань після травм спини та хребта;
  • Усунення больових відчуттів та тригерних зон;
  • Релаксації після тренувань;
  • Поліпшення м'язової активності;
  • Зміцнення та розвитку дрібної моторики.

За допомогою таких тренажерів та інвентарю можна підвищити рівень витривалості, зміцнити судинну систему, покращити роботу серця та легень, зміцнити м'язи кора, преса та кінцівок і не тільки.

 

Різновиди товарів для реабілітації та їх призначення

В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете кілька категорій товарів для реабілітації, які мають різне призначення, функціонал та сферу застосування, та завдяки яким відновлюються м'язи та зв'язки.

 

Манжети

У процесі реабілітації після травм нижніх і верхніх кінцівок стане в нагоді спеціальна лямка із міцного нейлону. Застосовувати її як самостійний тренажер не вийде, однак у парі з гумовими петлями вона дозволить створити додаткове, помірне навантаження на м'язи, минаючи тиск на суглоби та сухожилля. Як результат – прискорене відновлення литкових та стегнових м'язів, розвиток плечової зони.

 

Масажні м'ячі та ролери

Наслідок тривалих тренувань – це не тільки травми, а й розтягування, а також м'язові болі та крепатура. Щоб цього уникнути, можна використовувати в домашніх умовах масажні ролери та м'ячі для комплексного або точкового самомасажу. Гладка або навпаки, рельєфна поверхня та текстура виробу дозволяють впливати на всі зони тіла – шию, спину, нижні та верхні кінцівки, сідниці, прес. З їх допомогою забезпечується масаж і опрацювання великих та малих м'язових груп, що дозволяє зняти хворобливий ефект, напругу, покращити кровообіг та розімнути тригерні зони та вузли напруги.

 

Гумові петлі

Після отриманих травм не рекомендується відразу переходити до складних та важких вправ. Для початку потрібно почати з розминки та легких навантажень, наприклад, використовуючи петлі з латексу. Гумки - гарне рішення, яке комплексно впливає на все тіло спортсмена, дозволяє опрацювати різні зони тіла, будь-які м'язові групи, включаючи малі. З їх допомогою можна проводити розминки, а також займатися на щотижневій основі, відновлюючи рухливість після м'язової або суглобової травми.

 

Замовити товари для реабілітації у магазині Way4You

В асортименті нашого магазину ви зможете знайти перевірені часом товари для реабілітації, купити які можна будь-якому спортсмену незалежно від віку та досвіду.

 

Якісні масажні м'ячі, лямки та інші товари виготовляються з надійних матеріалів, що дають змогу користуватися ними на постійній основі без деформації та створення травмонебезпечних ситуацій.

 

Ми пропонуємо і швидку доставку по всій Україні за допомогою Нової Пошти, а також у нас можна користуватися акціями та знижками, щоб заощадити!