Слава Україні

Гумові петлі для реабілітації "Червона"

0 відгуків
Код товару 1560
checkВ наявності
ЦЕНА: 250 грн
Гумові петлі "Червона" Навантаження 2 - 16 кг
Опис

Сучасні тренування дозволяють значним чином оптимізувати одержуване під час вправ навантаження. Особливо, якщо йдеться про використання функціональної гуми. Купити гумові петлі у Києві з низьким рівнем навантаження – прекрасне рішення для кожного спортсмена.

Гумові Петлі Червона

Навіщо варто купити гумові петлі «Червоні»

Головна особливість такої моделі тренажера полягає в її універсальності. Так, завдяки невеликому рівню навантаження її можна використовувати не тільки чоловікам, але й жінкам, а також дітям та підліткам в тому числі.

Такий спортивний джгут являє собою компактний тренажер, який можна використовувати не тільки під час занять з тренером в залі, але й безпосередньо вдома або на вулиці під час вправ.

Червону петлю можна застосовувати для:

  • ● Дитячих розминок занять або зарядки;
  • ● Невеликого комплексу фізичних вправ для підлітків;
  • ● В якості розминки для будь-якого спортсмена;
  • ● Як розігрів перед важчими тренуваннями.

Крім того, така гумка з невеликим навантаженням є оптимальним рішенням для новачків, які поступово будуть входити в світ спорту. Варто відзначити, що червона петля для спорту підійде і спортсменам, які недавно отримали травму або розтягнення. Вона має більш м’який вплив не тільки на м'язову групу, а й безпосередньо на кістки, суглоби і сухожилля, допомагаючи швидше повернутися до колишніх вправ. Постійні заняття з нею допоможуть уникнути застою м'язів у результаті тривалої відсутності фізичних навантажень.

Гумові петлі червона

Параметри гумової петлі «Червона»

Онлайн магазин Way4You веде продаж на всій території України, завдяки чому можна придбати гуму для тренувань за доступною ціною. Вартість нашого інвентарю продумана і демократична і повністю відповідає якості його виконання.

Гумові петлі в червоному кольорі мають такі характеристики:

  • Рівень навантаження: 2-16 кг.
  • Вага: 150 г.
  • Довжина: 105 см.
  • Ширина: 1,25 см.
  • Товщина: 4,5 мм.
  • Матеріал: 100% латекс.

Купити петлі в Україні в нашому інтернет-магазині можна онлайн з широкою доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Суми, Херсон, Житомир, Львів, Маріуполь, Черкаси, Чернігів, Кременчук, Кропивницький.

Подібні товари
ЦЕНА: 265 грн
0 відгуків
ЦЕНА: 255 грн
0 відгуків
Відгуки
Відгуків про "Гумові петлі для реабілітації "Червона"" ще немає.
Будьте першим!
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 250 грн
0 відгуків