Про нас

 

Дорогі друзі.
Way4you - це інтернет магазин спортивних товарів, який займається виробництвом і постачанням спортивного обладнання для Crossfit, Фитнеса і Важкою атлетики.
Ми завжди відстежуємо ефективні і функціональні новинки в світі спортивного обладнання, тому в нашому магазині Ви зможете знайти саме популярний, ефективний і якісний спортивний інвентар.
Продажем та виробництвом спортивних товарів для Кроссфіт, Фитнеса і Важкою атлетики на території України, ми займаємося більше 5-ти років, за цей час наш спортивний інвернтарь служить в більше ніж 300-та спортивних клубах і секціях по всій Україні, більш ніж 10000 задоволених клієнтів нашого магазину, які збільшуються з кожним днем ​​і повертаються до нас знову.

Way4you - це не тільки спортивний магазин, це і команда людей, яка любить свою справу, любить спорт і прагне до того, що б спорт в Україні та світі розвивався ще швидше, це наше мислення, наша мета і це те що нас мотивує і змушує розвиватися з кожним днем.

Вибирай правильний шлях - вибирай спорт!
Спорт - це Way4you.

Ми є офіційним дилером тренувальної гуми в Україні.
Чому ми?

  1. Ви отримуєте тільки якісну продукцію.
  2. Ви залишаєтеся завжди задоволені.
  3. Ви отримуєте цінну практичну консультацію.

Ми перетворюємо процес здійснення покупки в легке і приємне справу, оперативно доставляючи товар у зручний для Вас час. Ми продаємо тільки те що вигідно Вам, а не нам!
Запитайте себе: Ви хочете прожити своє життя як все? Ні, хочете стати кимось, а не чимось в цьому житті? Тоді працюйте над собою, без фанатизму, в розумних межах, у всіх сферах життя, без зацикленості, на чому-небудь. Адже втративши здоров'я, ви не купите його ні за які гроші, адже так? Життя дається один раз, проживіть її красиво і гідно, без жадібності в очах, а з добротою до людей, щоб ваші діти пишалися вами, адже найстрашніше - це втратити повагу до самого себе.Виберіть шлях особистості, і Ми Вам в цьому допоможемо, з щирістю і повагою колектив WAY4YOU!
Вдосконалюйте себе разом з нами.
Знайдіть шлях до себе !!!