Гантелі для фітнесу

Вага
ЦІНА: 152 грн
0 відгуків
ЦІНА: 245 грн
0 відгуків
Блакитний
Рожевий
Фіолетовий
Синій
Зелений
+0
ЦІНА: 309 - 351 грн
0 відгуків
Блакитний
Рожевий
Фіолетовий
Зелений
Красный
+0
ЦІНА: 380 - 432 грн
4 відгуки
Рожевий
Фіолетовий
Синій
Зелений
Красный
+0
ЦІНА: 509 - 578 грн
3 відгуки
Рожевий
Фіолетовий
Синій
Зелений
Красный
+0
ЦІНА: 629 - 715 грн
0 відгуків
Салатовий
Фіолетовий
Синій
Бірюзовий
Красный
Серый
+1
ЦІНА: 382 - 2004 грн
0 відгуків
1кг.
2кг.
3кг.
4кг.
5кг.
6кг.
7кг.
8кг.
9кг.
+4
ЦІНА: 566 грн
0 відгуків
Violet
L/Green
+-3
ЦІНА: 245 грн
0 відгуків
ЦІНА: 351 грн
0 відгуків
ЦІНА: 212 грн
0 відгуків
Pink
Blue
+-3
ЦІНА: 318 грн
0 відгуків
Red
L/Green
+-3
ЦІНА: 399 грн
0 відгуків
Pink
Red
Black
+-2
ЦІНА: 499 грн
0 відгуків
ЦІНА: 799 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 549 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 899 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 149 грн
0 відгуків
ЦІНА: 490 - 4237 грн
0 відгуків
1кг.
2кг.
3кг.
4кг.
5кг.
6кг.
7кг.
8кг.
9кг.
10кг.
+5
ЦІНА: 160 - 2004 грн
0 відгуків
1кг.
2кг.
3кг.
4кг.
5кг.
6кг.
7кг.
8кг.
9кг.
10кг.
+5
ЦІНА: 597 - 2116 грн
0 відгуків
2кг.
3кг.
4кг.
5кг.
6кг.
7кг.
8кг.
9кг.
10кг.
+4
ЦІНА: 210 - 710 грн
0 відгуків
1кг.
2кг.
3кг.
4кг.
+-1
Ще 11 товаров

 

Останнім часом здоровий спосіб життя набирає все більшої популярності. Однак високий рівень зайнятості, стрімкий ритм життя, а ще небажання віддавати величезні кошти за походи до спортзалу стимулюють розвиватись та тренуватись вдома. А щоб робити це по-справжньому добре та ефективно, треба замовити гантелі для фітнесу – інвентар, який прокачає ваше тіло.

Переваги тренування з гантелями для фітнесу

Серед типів спортивного інвентарю, який охоче використовуюсь і чоловіки, і жінки у сучасності, перше місце за популярністю займають саме гантелі. Й не дивно, оскільки вони досить економічні, компактні, не потребують великої кількості вільного місця, а також з ними просто й легко займатись на будь-якому рівні фізичної активності.

Гантелі застосовують не лише під час домашніх тренувань, а ще й на вулиці, оскільки вони створюються з довговічних матеріалів, які не втрачають своїх властивостей під час довгої експлуатації.

До переваг тренувань з гантелями для фітнесу можна віднести:

 • Зміцнення м’язового корсета всього тіла;
 • Підтримка тіла у тонусі;
 • Покращення роботи дихальної системи;
 • Нормалізація роботи серцево-судинної системи;
 • Формування чітких контурів тіла;
 • Покращення постави;
 • Зміцнення загального рівня здоров’я тощо.

Важливою особливістю гантелей для фітнесу є їх зручна форма, за допомогою якої займатись з ними значно зручніше. А ще завдяки тому, що вони мають значно меншу вагу, аніж моделі для силового спорту, займатись з ними можуть не лише чоловіки, а й жінки, а також маленькі діти для покращення рівня фізичного розвитку.

А їх компактність робить гантелі для фітнесу досить зручними, оскільки їх легко можна взяти з собою, покласти у сумку або у рюкзак й тренуватись навіть на відпочинку.

На що звернути увагу, обираючи гантелі для фітнесу

Коли ви вирішили, що у ваших тренуваннях не вистачає додаткових інструментів, особливо обтяжувача у вигляді гантелей, подбайте про те, щоб обрати дійсно якісну модель, що відповідає певним критеріям.

Аби придбати якісні гантелі для дому, зверніть увагу на:

 1. Ціль тренування: якщо ви просто підтримуєте спортивну форму – обирайте легкі варіанти гантелей. А от якщо ви хочете схуднути й зменшити кількість жирових відкладень – підійдуть важчі варіанти.
 2. Покриття: найкращий варіант для домашніх гантелей – це вініл. Він допомагає знизити рівень шуму у випадку, якщо ви впустите інвентар на підлогу, а також не лущиться, не зношується, а ще м’який та приємний на дотик.
 3. Тип: стандартно гантелі для фітнесу бувають цільними, без можливості змінити вагу під час тренувань. У такому типі тренажера є переваги, наприклад, впевненість у тому, що ваші м’язи завжди отримують необхідний рівень навантаження.
 4. Форму: підбір форми гантелей для спорту – питання виключно естетичне, оскільки з усіма варіантами займатись легко та зручно. Ми пропонуємо класичні гантелі, що мають шестикутну форму й надійний хват.

Окремо необхідно поговорити про те, як обрати правильну вагу гантелей для фітнесу. Для жінок оптимальним варіантом будуть моделі з вагою до 2,5 кг, з якими можна займатись тричі на тиждень, якщо необхідно зменшити вагу тіла. Для нарощування м’язів варто обрати тяжчі моделі, наприклад, які важать 4 кг. Вони підійдуть для шліфування проблемних зон тіла, а також для того, аби створити правильні контури спини, пресу, сідниць та навіть передпліч. Якщо ви обираєте моделі для дітей – тоді зверніть увагу на гантелі вагою у 0,5 і 1 кг. Вони не дають великого рівня навантаження, однак добре підійдуть для щотижневих занять та залучення до спорту.

Купити гантелі для фітнесу у магазині Way4You

Якщо ви хочете придбати гантелі для фітнесу для себе або на подарунок – тоді ви звернулись у правильне місце! У нашому асортименті представлені лише кращі варіанти інвентарю, за допомогою якого ви зможете попрацювати над власним тілом й позбавитись від зон, які вам не подобаються.

А ще ми допоможемо обрати потрібний для вас варіант та вагу, а у нашому магазині у місті Київ ви зможете познайомитись ближче з нашим актуальним каталогом товарів. Також у нас діє доставка Україною за допомогою поштових клієнтів, а відправка замовлень здійснюється щодня!