Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Бігові доріжки

ЦІНА: 55 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 24 500 грн
0 відгуків
ЦІНА: 33 398 грн
0 відгуків
ЦІНА: 46 998 грн
0 відгуків
ЦІНА: 48 888 грн
0 відгуків
ЦІНА: 54 798 грн
0 відгуків
ЦІНА: 74 488 грн
0 відгуків
ЦІНА: 17 950 грн
0 відгуків

Бігові доріжки – найпопулярніший і найактуальніший тренажер, який широко застосовується спортсменами у будь-якому віці та з будь-яким рівнем підготовки. За допомогою бігової доріжки опрацьовується весь м'язовий корсет тіла, покращується робота серцево-судинної системи, зміцнюються м'язи ніг та усуваються недоліки фігури.

Бігові доріжки: все про види та особливості тренажера

Стандартно бігові доріжки, купити які можна у нашому асортименті, поділяються на дві категорії – механічні та електричні.

Механічні доріжки для бігу – класичний варіант тренажера, який підкорює своєю автономністю, адже він не вимагає підключення до мережі й економить електроенергію у будинку. При цьому механічні моделі більш зносостійкі, оскільки мають мінімум деталей, що можуть бути схильними до зносу, а тому мають тривалий термін служби – до 15 років.

Механіка часто компактніша, ніж електроніка, а тому таку доріжку можна розмістити навіть у приміщенні з обмеженими розмірами. Крім того, така доріжка дозволяє імітувати природний біг, докладаючи більше зусиль і швидше отримуючи необхідний ефект.

Найбільш популярним варіантом є електричні бігові доріжки, які мають вбудований двигун і потребують підключення до мережі. При цьому на табло можна побачити додаткові програми тренувань, з'являється можливість встановити постійну швидкість бігу, та змінювати її під час занять й не тільки.

Вбудований комп'ютер допомагає відстежувати параметри тіла спортсмена, демонструє кількість пройдених кілометрів, частоту пульсу. Такі доріжки дозволяють підключати власні музичні плейлисти для комфортних занять, а також мають знижений рівень навантаження на суглоби і коліна, а тому підходять спортсменам з пошкодженнями зв'язок і гомілкостопу.

Правила підбору бігової доріжки для тренувань

Замовити такий технологічний інструмент, як бігова доріжка, нескладно, проте, щоб ефективність тренувань була вищою, необхідно звернути увагу на її особливості та параметри.

Важливо вивчити перед покупкою такі характеристики:

  1. Бігове полотно: для зручності краще підбирати моделі, які мають більш широке полотно, а також достатню довжину, що може досягати 145 см.
  2. Мотор: для бігу можна підібрати менш потужні моделі, а ось для спортивної ходьби краще доглядати бігові доріжки, що мають потужність близько двох кінських сил.
  3. Важтажність: від цього параметра залежить, яку кінцеву вагу користувача може витримати тренажер, і краще підбирати його, додаючи близько 20 кг запасу.
  4. Система амортизації: може бути представлена як додатковими амортизаційними вставками, так і ортопедичним полотном, що спрощує біг.
  5. Електроніка: додаткові програми, що дозволяють керувати процесом тренування, стежити за станом та параметрами тіла допоможуть зробити заняття простішими.

А щоб доріжка легко помістилася у будь-якому приміщенні, необхідно ознайомитись з її габаритами заздалегідь, перед покупкою. Або підбирати моделі з підйомним механізмом, що дозволяє складати область полотна після застосування.

Купити бігову доріжку в інтернет-магазині Way4You

На нашому сайті ви зможете знайти кращі бігові доріжки, представлені у середньому та високому ціновому сегменті, придатні для новачків та професіоналів.

Ми підібрали продукцію таких виробників, які забезпечують якісну збірку та тривалість служби своїх моделей, а тому тренування будуть безпечними, комфортними та постійними.

Всі товари, представлені у нас на сайті, доступні з доставкою за допомогою Нової Пошти по всій Україні, а тому ви можете замовити їх з будь-якого міста та області проживання.

А якщо ви не можете визначитися із вибором – зверніться до наших консультантів, які раді допомогти з будь-якими питаннями!