Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Тактичне спорядження

ЦІНА: 846 грн
0 відгуків
ЦІНА: 738 грн
0 відгуків
ЦІНА: 948 грн
0 відгуків
ЦІНА: 846 грн
0 відгуків
ЦІНА: 558 грн
0 відгуків
ЦІНА: 366 грн
0 відгуків
ЦІНА: 126 грн
0 відгуків
ЦІНА: 846 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 794 грн
0 відгуків
ЦІНА: 486 грн
0 відгуків
ЦІНА: 486 грн
0 відгуків
ЦІНА: 864 грн
0 відгуків
ЦІНА: 654 грн
0 відгуків
ЦІНА: 288 грн
0 відгуків
ЦІНА: 846 грн
0 відгуків
ЦІНА: 72 грн
0 відгуків
0 відгуків
0 відгуків

 

Тактичне спорядження – одна з найбільш затребуваних категорій, куди входять предмети та аксесуари, що забезпечують безпеку, легкість пересування та виживання у будь-яких умовах.

Тактичне спорядження: все, що потрібно знати

Термін тактичного спорядження є сучаснішим і «продаючим» варіантом військового обмундирування. Завдяки тому, що такі вироби підходять не тільки для армійських службовців, а й для туристів, тих, хто віддає перевагу активному відпочинку, рибалці, полюванню та проведенню часу на вулиці, популярність такого екіпірування лише зростає. Залежно від потреб та особливостей спорядження воно може використовуватись поліцейськими, пожежниками, цивільними та іншими особами для спрощення роботи та відпочинку.

У нашому асортименті представлені такі види спорядження:

  • Наколінники: забезпечують надійний захист колінної чашки та області коліна під час переміщення та активного руху по ґрунту, каменям та іншим поверхням. Мають ударостійку поверхню, стійку до високих рівнів навантажень, систему кріплень у вигляді ременів, що фіксують наколінники поверх одягу, уникаючи їхнього переміщення;
  • Карабіни: являють собою один з різновидів системи кріплень, що забезпечують надійну фіксацію аксесуарів до рюкзака, бронежилета або плитоноски. Підходять для кріплення паракорду, турнікетів, аптечки, підсумка та інших виробів. Такі моделі сумісні із системами MOLLE, розробляються із укріпленого пластику з мінімальним рівнем ваги.

Головна відмінність тактичного спорядження від туристичного чи цивільного полягає у підвищеній надійності, міцності елементів та можливості самостійного регулювання для зручності. Крім того, таке обмундирування розроблюється з продуманих матеріалів та має відповідні конструкції, найчастіше має полегшену або навпаки, посилену вагу.

Відрізнити військове обмундирування можна і за відтінками, адже воно створюється у кольорі хакі, зеленому, коричневому та інших, близьких до природних кольорів.

Правила підбору тактичного спорядження

Щоб забезпечити безпеку та комфорт переміщення, необхідно звернути увагу на кілька нюансів, підбираючи відповідне обмундирування для тактичних та інших цілей.

Обираючи тактичне спорядження, зверніть увагу на:

  1. Матеріал: тканини повинні мати домішки із синтетики, що робить їх міцнішими, а пластик необхідно підбирати зі стійкістю до подряпин та сколів.
  2. Стійкість до зовнішніх факторів: покриття тактичного спорядження має бути стійким до перепадів температури, високої вологості, бруду та УФ-випромінювання.
  3. Безпеку: спорядження не повинне мати у своєму складі токсичних та хімічних просочень та елементів.
  4. Функціональність: вироби цієї категорії повинні забезпечувати необхідний рівень зручності, доступу до потрібних речей й не тільки.
  5. Сумісність: карабіни, наколінники та інші вироби повинні підходити під уніформу та легко кріпитися на ній.

Збираючись купити тактичне спорядження, зверніть увагу і на його кольори. Незалежно від того, прямуєте ви на риболовлю, полювання або на полігон, важливо не тільки якісно захистити своє тіло, але й забезпечити низький рівень помітності. Це стає можливим, якщо підібрати аксесуари земляного, трав’яного або кольору хакі.

Купити тактичне спорядження у магазині Way4You

Наш магазин – місце, де ви підберете не тільки спортивне, але й військове спорядження, яке має високу, європейську якість та гарантію безпеки.

Ми підбираємо ті вироби, які комфортно експлуатувати та які пройшли бойове хрещення у силових та інших міжнародних структурах.

А якщо ви не знаєте, які варіанти підібрати та на що звернути увагу – зв'яжіться з нашими консультантами, які готові у робочий час поділитися своїм досвідом і дати слушну пораду.

А ще у нас діє доставка по всій Україні за допомогою Нової Пошти!