Слава Україні! Ми працюємо.

Штани тактичні

 

Штани тактичні, на відміну від звичайних міських моделей або спортивок, мають унікальні особливості та характеристики. Головний нюанс – це зсунення центру уваги на функціональність, умови «виживання» всередині армії або на лоні природи, що робить їх стійкими та зручними.

Тактичні штани: переваги та особливості

Такі штани активно використовуються не лише у військових цілях, для навчання чи тренування на полігоні, а й безпосередньо для спорту, туризму. Оскільки вони орієнтовані на складні умови експлуатації, штани мають вентильовані вставки, тканину, яка забезпечує доступ повітря до шкіри, а ще волого-, брудо-, водо- і сонцезахист. Такі моделі не схильні вигоряти на сонці, не втрачають своїх кольорів, насиченості та стійкості кольору.

До плюсів тактичних штанів відносять:

  1. Універсальний синтетичний матеріал у вигляді полікотону, який легко витримує будь-які види навантажень.
  2. Покриття у вигляді ріпстоп, що попереджує утворення пошкоджень, дірок та розходження матеріалу.
  3. Армійський крій, завдяки якому носити штани можуть із зручністю володарі будь-яких розмірних габаритів.
  4. Наявність додаткових кишень на міцних липучках, які дозволяють зберігати дрібні та необхідні речі.
  5. Комфортне регулювання на талії за допомогою шнурка, що дозволяє зафіксувати вибраний об'єм для комфорту переміщення.
  6. Посилені накладки, які уберігають від пошкодження та дозволяють використовувати штани у найскладніших умовах.

Крім штанів, у нашому асортименті ви зможете знайти також додаткові аксесуари. Вберегти їх від протирання в області колін допоможуть військові наколінники, завдяки яким навантаження на тканину у цій зоні значно зменшиться, а ще можна буде безболісно впиратися у каміння та асфальт.

Додатково ми пропонуємо купити високоефективні та міцні тактичні ремені, що дозволять фіксувати штани так, щоб вони не спадали, жорстко сідаючи в області талії.

Купити тактичні штани з доставкою від Way4You

У нашому інтернет-магазині ви можете знайти функціональні варіанти тактичних штанів, які універсально підходять і чоловікам, і жінкам.

Ми пропонуємо варіанти, які мають європейську якість і відшиті за світовими армійськими стандартами. Як результат – ви отримуєте виріб, який прослужить довше, та відповідає своїй ціні.

Представлені у нашому каталозі вироби не вимагають складного та особливого догляду, а також мають армовані вставки, що забезпечують тривалість носіння.

А купити тактичні штани у нас можна з будь-якого регіону України, адже ми користуємось послугами Нової Пошти!