Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Масажери

ЦІНА: 2 559 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 589 грн
0 відгуків
ЦІНА: 4 549 грн
0 відгуків
ЦІНА: 390 грн
4 відгуки
ЦІНА: 4 679 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 074 грн
0 відгуків
ЦІНА: 430 грн
0 відгуків
ЦІНА: 264 грн
0 відгуків
ЦІНА: 259 грн
0 відгуків
ЦІНА: 233 грн
0 відгуків
ЦІНА: 250 грн
0 відгуків
ЦІНА: 324 грн
0 відгуків
ЦІНА: 4 449 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 350 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 990 грн
4 відгуки
ЦІНА: 3 779 грн
0 відгуків
ЦІНА: 550 грн
3 відгуки
ЦІНА: 601 грн
0 відгуків
ЦІНА: 258 грн
0 відгуків
ЦІНА: 282 грн
0 відгуків
ЦІНА: 287 грн
0 відгуків
ЦІНА: 293 грн
0 відгуків
Ще 3 товара

Бурхливий сучасний ритм життя призводить до сидячої роботи, відсутності часу на тренування, внаслідок чого м'язи болять, застоюються та потребують уваги. Для їхнього опрацювання не обов'язково бігти в масажний салон – достатньо замовити масажери у нашому інтернет-магазині Way4You.

Різновиди сучасних масажерів

Стандартно залежно від наявності або відсутності елемента живлення масажери поділяються на дві великі категорії – механічні та електричні.

Перші не мають батарейок або акумулятора, не потребують живлення від мережі, активуються або тілом та м'язами спортсмена, або направляються і керуються рукою.

Електричні ж масажери мають додаткові ефекти, що впливають на м'язи вібрацією, пульсацією, ударною силою або за допомогою світла та тепла.

Масажери поділяються на такі види:

  1. Ручні: використовуються вручну за допомогою спеціальної ручки або тримача, спрямовуються на потрібну зону, після чого впливають на неї текстурою або вібраційними режимами.
  2. Подушки: мають візуальну форму подушки, завдяки чому зручно розміщуються в області шиї, попереку, спини і мають вібруючі або стимулюючі вставки та рельєф.
  3. Пояси: моделі, що мають світловий та тепловий рівень впливу, які можуть використовуватися на шиї, попереку, стегнах, сідницях.
  4. Масажні м'ячі: невеликі інструменти кулястої або горіхоподібної форми, що підходять для впливу на великі та дрібні м'язи, зони під колінами, стегна, сідниці, верхні та нижні кінцівки.
  5. Іплікатори Кузнєцова: створюються у вигляді невеликих подушок з додатковими, гострими насадками, що стимулюють кровотік та сприяють розвитку м'язів тіла.
  6. Масажні пістолети: мають кілька насадок та рівнів швидкості, завдяки чому комплексно впливають на тригерні точки та зони, вузли напруги та знімають втому.

За допомогою невеликих і компактних масажерів можна не тільки усунути больові ефекти у м'язах, але й покращити стан нервової системи, усунути проблемні зони на тілі, скоригувати кількість жирових відкладень, а також покращити стан шкіри та кровотік.

На що звернути увагу під час підбору масажерів

Щоб масажер, підібраний вами, був ідеальним, слід звернути увагу на його параметри, особливості та характеристики.

Серед найважливіших нюансів відзначимо такі:

  • Функціонал: визначтеся з цілями та зонами, що потребують масажного впливу, і лише потім підбирайте модель, що підходить для цього функціями та можливостями;
  • Режими: наявність можливості керувати інтенсивністю впливу дозволить краще опрацьовувати великі та малі м'язові групи;
  • Тип впливу: найпростішим буде звичайний роликовий масаж, а ось найбільшу інтенсивність матиме тепловий або акупунктурний;
  • Час роботи: якщо обираєте електричну модель – врахуйте, скільки вона може працювати після підзарядки для комплексного впливу на тіло.

Важливими будуть й інші аспекти, наприклад, можливість самостійно відключатися у разі дуже близького піднесення до тіла, швидка зміна режимів під час використання або стимулювання кровотоку за допомогою інфрачервоних променів.

Купити масажер для тіла у магазині Way4You

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий каталог масажних товарів, де можна знайти як ручні, так і електронні варіанти, що впливають на максимальну кількість зон та точок на тілі.

У нашому асортименті ви знайдете як ударні масажери, так і моделі для акупунктури, масажу у стилі шиацу, перкусійні та антицелюлітні вироби та не тільки.

Також ми пропонуємо як універсальні варіанти для всього тіла, так і для шиї, голови, ніг, обличчя, поверхні стегон, плечей та інших ділянок, що потребують вашої уваги.

Доступні як недорогі бюджетні моделі, які мають пластиковий корпус, так і вироби з більш технологічних матеріалів, які підходять для постійного застосування.

У нас ви зможете отримати товари, що сподобалися, у будь-якій точці України, адже ми користуємося послугами Нової Пошти!