Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Орбітреки

ЦІНА: 8 977 грн
0 відгуків
ЦІНА: 8 577 грн
0 відгуків
договірна
0 відгуків
Red
Blue
Grey
+-2
ЦІНА: 26 998 грн
0 відгуків
Red
Grey
+-3
ЦІНА: 10 898 грн
0 відгуків
Red
Blue
Grey
+-2
ЦІНА: 9 236 грн
0 відгуків
ЦІНА: 10 998 грн
0 відгуків
Red
Grey
Gold
+-2
ЦІНА: 46 888 грн
0 відгуків
ЦІНА: 45 120 грн
0 відгуків
ЦІНА: 38 950 грн
0 відгуків
ЦІНА: 51 188 грн
0 відгуків
0 відгуків
0 відгуків

Для якісних домашніх тренувань знадобляться не менш продумані та професійні тренажери. Наприклад, для занять кардіо, і навіть імітації ходьби, підйому і бігу, необхідний орбітрек – сучасний тренажер, який задіює більшість м'язових груп людського тіла.

 

Різновиди сучасних орбітреків

Стандартно такі тренажери поділяються в залежності від типу навантаження, що використовується, і бувають чотирьох основних видів, що відрізняються своїм функціоналом і можливостями.

 

Механічний

Купити орбітрек механічний найпростіше, оскільки він відрізняється простотою керування, а також має невисоку вартість. Особливість пристрою полягає в управлінні користувачем, а також відсутності джерела живлення, завдяки чому тренажеру не знадобиться розетка. Крім того, механіка має зовсім не тихий режим роботи, а тому такий пристрій краще не встановлювати в безпосередній близькості до житлової зони.

 

Магнітний

Належать до тренажерів середньої цінової категорії, що відрізняються від попередніх збільшеними можливостями. Приводяться в дію за допомогою декількох розташованих поряд з одним магнітів, що забезпечують плавність роботи і безшумний хід. Також магнітні орбітреки дозволяють змінювати навантаження безпосередньо в ході самого тренування, і мають встановлені додаткові програми.

 

Електромагнітний

Еліптичний тренажер, що поєднує в собі особливості магнітного та електричного пристрою, вважається одним із найбільш просунутих тренажерів у сучасності. Вони безшумні, мають плавний хід, найбільший функціонал за рахунок вбудованого «бортового комп'ютера». Однак при цьому такі моделі габаритніші, вимагають вільної розетки для підключення і мають підвищену вартість.

 

Аеромагнітний

Найбільш сучасний варіант орбітрека, який відрізняється високою вартістю та технологічністю. Такий варіант тренажера не вимагає підключення до мережі, проте при цьому має встановлений комп'ютер і табло, що живиться від акумулятора. В результаті тренажер має широкий вибір програм, плавніший хід, що нагадує роботу гребних пристроїв, високу потужність обертання та мінімальний рівень тертя компонентів.

 

На що звернути увагу при покупці орбітрека

Для того, щоб замовити еліптичний тренажер для дому та не помилитися з вибором, необхідно звернути увагу на особливості та характеристики цих пристроїв.

 

При виборі врахуйте такі нюанси:

 

Довжина кроку: стандартний показник для домашнього орбітрека – близько 40 см. Зменшена довжина кроку призводить до втрати ефективності тренувань та появи болючого ефекту при ходьбі та бігу.

Q-фактор: визначає відстань між педалями, і чим вона менша – тим краще розподіляється рівень навантаження між ногами, а також зменшується тиск на суглоби.

Вага маховика: чим цей параметр більший – тим складнішим та ефективнішим буде тренування, прискориться процес нарощування м'язової маси.

Функціонал: залежить від частоти застосування тренажера та від власного рівня спортивного розвитку, де для новачків підійдуть найпростіші базові моделі.

Додаткові програми: датчик пульсу, лічильник пройденої відстані, наявність комп'ютерного табло з іншими параметрами допоможе зробити ефективнішими тренування.

А ще не менш важливо звернути увагу на те, наскільки стійкою є сама конструкція, чи підходять її габарити для приміщення, де планується встановлення тренажера.

 

Купити орбітрек з доставкою в Україну.

Якщо ви вирішили придбати домашній орбітрек, зверніться в наш магазин Way4You, який пропонує широкий асортимент моделей від перевірених виробників.

 

Ми допоможемо у підборі моделі, яка буде найбільш ефективною для вас та підходящою для вашого рівня тренувань та спортивного розвитку.

 

А ще ми пропонуємо швидке відправлення товару, можливість отримати його в нашому магазині або за допомогою Нової Пошти в будь-якому відділенні по всій Україні!