Слава Україні! Ми працюємо.

Орбітреки

ЦІНА: 32 450 грн
0 відгуків
ЦІНА: 10 402 грн
0 відгуків
ЦІНА: 9 717 грн
0 відгуків
ЦІНА: 27 388 грн
0 відгуків
ЦІНА: 25 947 грн
0 відгуків
ЦІНА: 16 729 грн
0 відгуків
ЦІНА: 10 657 грн
0 відгуків
ЦІНА: 9 236 грн
0 відгуків
ЦІНА: 10 877 грн
0 відгуків
ЦІНА: 43 877 грн
0 відгуків
ЦІНА: 38 157 грн
0 відгуків
ЦІНА: 39 093 грн
0 відгуків
ЦІНА: 45 120 грн
0 відгуків
ЦІНА: 38 950 грн
0 відгуків
ЦІНА: 49 157 грн
0 відгуків

Для якісних домашніх тренувань знадобляться не менш продумані та професійні тренажери. Наприклад, для занять кардіо , і навіть імітації ходіння, підйому та бігу, знадобиться орбітрек – сучасний тренажер, який задіює більшість м'язових груп людського тіла.

Різновиди сучасних орбітреків

Стандартно такі тренажери поділяються у залежності від типу навантаження, і бувають чотирьох основних видів, що відрізняються своїм функціоналом і можливостями.

Механічний

Купити орбітрек механічний найпростіше, оскільки він відрізняється простотою керування, а також має невисоку вартість. Особливість пристрою полягає в управлінні користувачем, а також відсутності джерела живлення, завдяки чому тренажеру не потрібна розетка. Крім того, механіка має зовсім не тихий режим роботи, а тому такий пристрій краще не встановлювати у безпосередній близькості до житлової зони.

Магнітний

Належать до тренажерів середньої цінової категорії, що відрізняються від попередніх збільшеними можливостями. Активуються за допомогою декількох розташованих поряд магнітів, що забезпечують плавність роботи і безшумний хід. Також магнітні орбітреки дозволяють змінювати навантаження безпосередньо під час самого тренування, і мають встановлені додаткові програми.

Електромагнітний

Еліптичний тренажер, що поєднує у собі особливості магнітного та електричного пристрою, вважається одним із найбільш просунутих у сучасності. Вони безшумні, мають плавний хід, найбільший функціонал за рахунок вбудованого «бортового комп'ютера». Однак при цьому такі моделі габаритніші, потребують вільної розетки для підключення і мають підвищену вартість.

Аеромагнітний

Найбільш сучасний варіант орбітрека, який відрізняється високою вартістю та технологічністю. Такий варіант тренажера не вимагає підключення до мережі, проте при цьому має встановлений комп'ютер і табло, що живиться від акумулятора. У результаті тренажер має широкий вибір програм, плавніший хід, що нагадує роботу гребних пристроїв, високу потужність обертання та мінімальний рівень тертя компонентів.

На що звернути увагу під час покупки орбітрека

Для того, щоб замовити еліптичний тренажер для дому та не помилитися з вибором, необхідно звернути увагу на особливості та характеристики цих пристроїв.

Під час вибору врахуйте такі нюанси:

  1. Довжина кроку: стандартний показник для домашнього орбітрека – близько 40 см. Зменшена довжина кроку призводить до втрати ефективності тренувань та появи больового ефекту під час ходіння та бігу.
  2. Q -фактор: визначає відстань між педалями, і чим вона менша – тим краще розподіляється рівень навантаження між ногами, а також зменшується тиск на суглоби.
  3. Вага маховика: чим цей параметр більший – тим складнішими та ефективнішими будуть тренування, прискориться процес нарощування м'язової маси.
  4. Функціонал: залежить від частоти застосування тренажера і від власного рівня спортивного розвитку, де для новачків підійдуть найпростіші, базові моделі.
  5. Додаткові програми: датчик пульсу, лічильник пройденої відстані, наявність комп'ютерного табло з іншими параметрами допоможе зробити тренування ефективнішими.

А ще не менш важливо звернути увагу на те, наскільки стійкою є сама конструкція, і чи підходять її габарити для приміщення, де планується встановлення тренажера.

Купити орбітрек з доставкою в Україні

Якщо ви вирішили обзавестися домашнім орбітреком, зверніться до нашого магазину Way4You, який пропонує широкий асортимент моделей від перевірених виробників.

Ми допоможемо у підборі моделі, яка буде найбільш ефективною для вас та підійде для вашого рівня тренувань та спортивного розвитку.

А ще ми пропонуємо швидку відправку товару, можливість отримати його у нашому магазині або за допомогою Нової Пошти у будь-якому відділенні по всій Україні!