Слава Україні! Ми працюємо.

Тактичні рюкзаки

ЦІНА: 2 820 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 820 грн
1 відгук
ЦІНА: 2 820 грн
1 відгук
ЦІНА: 2 820 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 784 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 998 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 784 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 994 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 646 грн
0 відгуків
ЦІНА: 570 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 494 грн
0 відгуків
ЦІНА: 4 236 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 850 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 938 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 394 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 394 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 394 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 850 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 938 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 938 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 534 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 538 грн
0 відгуків
ЦІНА: 2 784 грн
0 відгуків
ЦІНА: 4 236 грн
0 відгуків
Ще 12 товаров

У сучасному житті міські рюкзаки давно стали поступатися місцем більш практичним тактичним. І не дарма, адже саме тактичне спорядження є зручнішим, а ще продуманим, що дозволяє вмістити більше речей і захистити їх від намокання та інших неприємностей у будь-яких умовах.

Тактичний рюкзак: все про аксесуар

Тактичний рюкзак є не тільки варіантом для армійських службовців, але й для тих, хто полюбляє у вільний час вирушити на рибалку, у похід, на полювання, у гори й не тільки. Головна відмінність таких рюкзаків від звичайних полягає у підвищеній міцності та довговічності, обробці від бруду, пилу та вологи, яка захищає внутрішнє наповнення.

Такі рюкзаки можуть мати збільшену кількість відділень, що можуть додатково складатися або розкладатися за необхідності. Для полегшення носіння великої кількості речей розроблена не тільки ортопедична спинка, але ще й компресійні лямки, що знижують тиск на м'язи та плечовий пояс. Однак при цьому такі моделі аксесуарів мають жорстку форму, яка зберігає вагу та об'єм навіть у порожньому вигляді, а тому їхнє використання на постійній основі не буде надто комфортним.

Традиційно рюкзаки тактичного зразка відрізняються від звичайних своїм універсальним забарвленням. Популярністю користуються однотонні моделі – коричневі, зелені, чорні та інші. Також можна підібрати виріб у кольорі хакі або камуфляжу, що має різні актуальні малюнки – піксель, мультикам, А-такс та інші.

Ще одна важлива частина такого рюкзака – наявність системи кріплення Molle. Її особливість полягає у можливості закріплення на рюкзаку будь-яких додаткових деталей – підсумків, аптечок, органайзерів, армійських інструментів й не тільки.

Правила вибору якісного тактичного рюкзака

Для того, щоб купити тактичний рюкзак, який задовольнятиме всі сучасні цивільні та армійські вимоги, важливо приділити увагу його особливостям і характеристикам.

Під час вибору оцініть такі параметри:

  1. Матеріал: стандартним матеріалом для армійських рюкзаків є нейлон або неопрен у 700 Ден. Вони відрізняються високим рівнем міцності, не стираються, не ріжуться ножем, витримують вологу та гарячу погоду.
  2. Об'єм: може варіюватися від 20 до 100 літрів, і підбирається у залежності від потреб. Стандартний варіант – рюкзак на 45 літрів, здатний вмістити необхідну кількість речей та обмундирування.
  3. Фурнітуру: для підвищеної надійності тактичний рюкзак повинен мати якісну фурнітуру, яка не виходить з ладу при частому відкритті або закритті кишень та відділень.
  4. Вид: штурмову модель обирають у разі необхідності перенесення невеликої кількості речей, триденну – для обмундирування з великими габаритами, а рядовий – для комплектування речами для перекидання на великі дистанції.

Обов'язкові умови для армійського рюкзака – це наявність водо- та брудовідштовхувального шару. З його допомогою аксесуар буде слугувати довше, і йому будуть не страшні будь-які погодні умови, необережна експлуатація й не тільки.

Замовити тактичні рюкзаки у магазині Way 4 You

У нашому інтернет-магазині представлені якісні тактичні рюкзаки різного об'єму, форм та кольорів. У нас також знайдуться баффи та сумки невеликих габаритів, які підходять для переміщення речей та маленького обмундирування.

Представлені у нас моделі мають високу якість, виготовляються із сучасних тканин, здатних витримати екстремальну експлуатацію. Для створення шнурів та кріплень часто використовується зміцнений нейлон, поліестер або парашутні стропи. Кріплення та фурнітура відкриваються безшумно та мають підвищену міцність для надійності.

Наші рюкзаки мають подвійні вистіги, а також рівний, щільний шов, завдяки чому вони не розходяться у важких умовах, продовжуючи загальний термін експлуатації.

А замовити їх можна з нашого каталогу за допомогою доставки Новою Поштою по всій Україні!