Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Тренувальні лавки

ЦІНА: 2 998 грн
0 відгуків
ЦІНА: 3 905 грн
0 відгуків
ЦІНА: 4 998 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 773 грн
0 відгуків
ЦІНА: 4 893 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 443 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 564 грн
0 відгуків
ЦІНА: 4 288 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 696 грн
0 відгуків

Тренування вдома вийшли на новий рівень, тому сьогодні стає актуальним підбір тренажерів, які можна встановлювати в умовах обмеженого простору. Серед таких – тренувальна лава, обрати та замовити яку можна у нашому інтернет-магазині Way4You.

Лави для тренувань: види та особливості

Компактна та завжди доречна, лава для тренувань легко встановлюється вдома, а після занять збирається та складається, не вимагаючи пошкодження настінної чи стельової обшивки для свого монтажу. Існує кілька видів такого інвентарю, які підходять для певних вправ та навантажень.

Горизонтальна

Класична лава, що зовні нагадує звичайну вуличну лавочку, обтягнуту замінником шкіри або гуми. Найчастіше вона не складається і не розкладається, є цільною конструкцією, що має раму з металу і ніжки. Вважається найпростішим тренажером, який має доступну ціну, і може витримувати вагу у середньому до 250 кг.

Похила

Більш функціональний варіант лави для тренувань, купити яку можна для занять лежачи та сидячи. Зручність забезпечується спинкою, яка дозволяє зафіксувати її у різних положеннях, комфортних для самого спортсмена. Для цього позаду спинки є пази для регулювання рівня посадки і нахилу. Також спинку можна нахиляти, використовуючи позитивний та негативний кут, що дозволяє опрацювати більше м'язових груп. При цьому збільшено і максимальну допустиму вагу – близько 500 кг.

Для гіперекстензії

Такий варіант тренувальної лави використовується не для жиму або роботи зі штангою та гантелями, а для вправ, орієнтованих на роботу з вагою свого тіла. На ній можна займатися прокачуванням зони сідниць і стегон, спини, преса та кінцівок. Візуально лава є класичною лавкою під нахилом, що має додаткові валики або підставки для зручності тренування. Витримує у середньому вагу до 250 кг.

З доповненнями

Лавки для тренувань можуть мати і додатковий функціонал, який значно розширює тренування. Наприклад, фіксатори для ніг, що дозволяють прокачати зону сідниць і стегон, а також парту Скотта, яка гарантує якісне опрацювання зони біцепса та передпліч.

Правила підбору тренувальної лави для дому

Перш ніж замовити тренувальні лави для спорту та дому, необхідно врахувати кілька нюансів, які дозволять підібрати правильну модель для комфортних тренувань.

Зверніть увагу на:

  1. Тип: якщо є необхідність у прокачуванні додаткових зон у вигляді трицепсів, обирайте моделі з відповідного типу та комплектації.
  2. Граничне навантаження: лави з недорогого сегмента витримують до 150 кг ваги і швидко стають непридатними, а тому для постійних тренувань краще обирати моделі, що витримують 250-500 кг.
  3. Матеріал: стандартний варіант – це сталь, що витримує великі навантаження, а також поролон для валиків та екошкіра для спинки та сидіння, які не розтягуються та не втрачають своїх властивостей з часом.
  4. Габарити: виміряйте власне тіло, а потім підбирайте лаву таким чином, щоб її параметри були більшими на 10-15 см для зручності застосування.

Важлива деталь – це також захист для підлоги, що забезпечується за допомогою додаткових насадок. Як результат – такі лави не пошкоджуватимуть паркет, лінолеум та інші види покриття для підлоги після своєї установки і під час експлуатації.

Купити тренувальні лави з доставкою по Україні

У нашому інтернет-магазині Way4You ви зможете відшукати тренажери від перевірених виробників, які гарантують довгі роки завзятих та постійних тренувань з комфортом та безпекою.

Ми пропонуємо можливість замовити лави для тренувань за допомогою Нової Пошти та отримати їх у будь-якому зручному поштовому відділенні по всій Україні. Також у нас діє можливість замовлення за допомогою післяплати та консультації з нашими досвідченими фахівцями, які допоможуть підібрати інвентар під ваші потреби!