Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Степери

договірна
0 відгуків
Red
Blue
L/Green
Gold
+-1
ЦІНА: 2 677 грн
0 відгуків
ЦІНА: 4 977 грн
0 відгуків
ЦІНА: 5 188 грн
0 відгуків
Red
Blue
Green
+-2
ЦІНА: 4 348 грн
0 відгуків
Red
Blue
Green
+-2

Підтримка спортивної форми – запорука не лише гарного зовнішнього вигляду, а й здорового тіла. Для цього часто використовують поєднання кардіо та аеробних навантажень, що дозволяють знизити вагу, покращити роботу серцево-судинної системи, а також підвищити витривалість та інші фізичні показники. І з цим чудово справляється такий інноваційний тренажер, як степпер.

Тренувальний степпер: переваги тренажера

Степпер – тренажер-імітатор, що дозволяє імітувати підйом сходами, не виходячи з дому. При цьому він підтримує природність рухів, завдяки чому тренування безпечні, підходять для спортсменів будь-якого рівня розвитку та віку.

Найчастіше такі тренажери використовуються для усунення проблемних зон, наприклад, в'ялості стегон та сідниць. Серед ключових плюсів варто відзначити і високу ефективність, а також відсутність необхідності у спортивному досвіді для початку тренувань – степпер освоюється просто та підійде навіть новачкам.

Відзначити необхідно і той факт, що тренажер знімає навантаження на поперек, роблячи найбільший акцент на м'язи сідниць і спини – зони, які найскладніше опрацьовуються під час звичайних і силових вправ.

Тренажер дозволяє самостійно розподіляти навантаження, внаслідок чого можна швидше досягти потрібного результату. Безперечний плюс – можливість задіяти пристрій навіть спортсменами, у яких спостерігаються серцево-судинні захворювання, оскільки він має невеликий рівень навантаження на серце та легені.

А ще такий виріб дуже компактний, тому замовити степпер можна навіть для приміщень з невеликою кількістю вільного місця.

Як підібрати сптепер для тренувань: параметри та особливості

Сьогодні існує відразу кілька різновидів степ-тренажерів, а тому особливу увагу під час вибору варто приділяти декільком основним характеристикам.

Врахуйте такі параметри:

  1. Тип тренажера: поділяються на міні та повноформатні варіанти. Перші підходять для малогабаритних приміщень, проте другі мають збільшений функціонал і менше навантажують поперек.
  2. Вид навантаження: стандартно пристрої бувають механічні з гідравлічним навантаженням, а також електромагнітні, де можна точніше регулювати навантаження, яке здійснюється за допомогою магнітів.
  3. Педалі: тренажери можуть мати два види педалей – залежні та незалежні. Перші пов'язані між собою та по черзі рухаються на підйом та спуск, а другі можуть регулювати навантаження на кожну ногу окремо.
  4. Функціонал: сучасний інвентар має вбудований датчик або табло, на якому можна переглянути кількість зроблених кроків, пройдений шлях, а також спалені калорії, щоб відкоригувати тренування.

Важливо під час підбору домашнього тренажера звернути увагу на його вартість. Найнижчу ціну мають міністеппери , які оснащуються мінімальною кількістю функцій, але при цьому компактні та легко розміщуються вдома. Повноформатні моделі мають додаткові можливості, наприклад, фіксатори для рук, що дозволяють долучити до тренувань м'язи преса, плечового поясу та верхніх кінцівок, що впливає на збільшення ціни виробу.

Купити степпери для дому в інтернет-магазині Way4You

Наш магазин пропонує сучасні варіанти тренажерів, що дозволяють зберігати спортивний, підтягнутий зовнішній вигляд свого тіла та активно розвивати мускулатуру.

Ми гарантуємо якість кожного виробу та допоможемо з підбором у випадку, якщо ви не можете визначитися, який тренажер вам необхідний, а також розповімо про всі його особливості та характеристики.

Діє у нас і доставка по Україні: замовте вподобану модель за допомогою послуги післяплати, а потім отримайте її в будь-якому зручному відділенні біля свого будинку!