Телефони можуть не працювати, але ми працюємо. Оформляйте замовлення на сайті.

Пляшки для води

ЦІНА: 1 245 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 333 грн
0 відгуків
Pink
Blue
Orange
+-2
ЦІНА: 1 439 грн
0 відгуків
ЦІНА: 199 грн
0 відгуків
ЦІНА: 199 грн
0 відгуків
ЦІНА: 210 - 282 грн
0 відгуків
Black
White
+-3
ЦІНА: 210 грн
0 відгуків
ЦІНА: 216 грн
0 відгуків
ЦІНА: 660 грн
0 відгуків
ЦІНА: 382 грн
0 відгуків
Blue
Violet
Orange
Green
Yellow
+0
договірна
0 відгуків
Black
Blue
Orange
Green
Yellow
+0
ЦІНА: 724 грн
0 відгуків
ЦІНА: 762 грн
0 відгуків
ЦІНА: 1 184 грн
0 відгуків

 

Дуже часто про такий предмет, як пляшки для води, забувають, думаючи, що дорогою на тренування або під час поїздки у похід можна купити звичайну пляшку з мінеральною водою. Однак це не тільки незручно, а й досить дорого, адже кількість коштів, витрачених на одноразові пляшки, значно перевищує вартість якісної, персональної пляшки, яку можна застосовувати для спорту й не тільки.

Які бувають пляшки для води: огляд популярних видів

Різновидів пляшок для води, що застосовуються у різних сферах людського життя, сьогодні існує досить багато, вони відрізняються характеристиками і своїми особливостями.

Залежно від призначення пляшки поділяються на такі типи:

 1. Для щоденного використання: пляшки або фляги, що створюються з будь-яких матеріалів, і здатні вмістить у сумку або рюкзак.
 2. Для спорту: полегшені вироби, що мають компактні форми та розміри, з особливою кришкою, що дозволяє вберегтися від проливання.
 3. Для велосипеда: мають злегка сплюснуту форму і габарити, придатні для стандартного держака на велосипеді.
 4. Для фітнесу: поділяються на кілька зон (капсул), куди можна додати різні рідини чи шматочки фруктів.
 5. Шейкери: відрізняються широким горлом із пружиною, що робить їх оптимальними для замішування коктейлю з протеїну.
 6. Пляшки-термоси: підходять для гарячих рідин, не обпікають руки та довго утримують тепло.

Підбір виду пляшки здійснюється залежно від цілей та місця її застосування. Для бігу краще підбирати компактні спортивні вироби, для відвідування зали – шейкери, а для роботи – класику із пластику або термопляшки.

Особливості та переваги матеріалів для пляшок

Пляшки для спорту виробляються з різних матеріалів, кожен з яких має плюси та недоліки. Найбезпечніший – звичайно ж, скло, проте носити таку пляшку складно та некомфортно, а тому краще підібрати продуманіші варіанти.

Пляшки для води виготовляють з наступних матеріалів:

 • Пластик: основна перевага – невелика ціна, легка вага, наявність широких можливостей для декорування виробів;
 • Тритан: як і пластик, має малу вагу, але підходить для гарячих рідин, має хімічну та термостійкість, не виділяє небезпечних сполук при нагріванні;
 • Метал: міцний, стійкий до зношування, має високий рівень безпеки, а також може застосовуватися для теплих та гарячих напоїв.

Підбір пляшок залежно від матеріалу варто здійснювати, орієнтуючись на свої потреби та бюджет. Найдорожчим варіантом будуть моделі з тритану та металу, тоді як харчовий пластик або поліетилен коштуватимуть значно дешевше.

Яким має бути об’єм спортивної пляшки

Пляшки для спорту, як і будь-яка інша тара, мають свій об’єм, який підходить під ті чи інші цілі. Маленькі пляшки підійдуть, якщо у вас немає зайвого місця у сумці, а ось великі – якщо ви часто відчуваєте спрагу або займаєтесь у залі кілька годин поспіль.

Залежно від обсягу, пляшки поділяються на:

 1. Маленькі: містять до 300 мл рідини, підходять для щоденного застосування. Її можна взяти в офіс або на навчання, а також на короткі заняття бігом вранці, де не потрібно більше води.
 2. Середні: мають об'єм до 750 мл, що автоматично робить їх ідеальними для будь-яких видів спорту, зокрема велосипедного, підходять для тренажерного залу та інших активностей.
 3. Великі: моделі з об'ємом до 1 л, які часто представлені у вигляді похідних фляг, використовуються під час тривалих тренувань або туризму.

А в нашому асортименті ви зможете купити пляшку для води будь-якого об’єму, яка підійде під ваші потреби, особливості тренувань та бюджет.

Купити пляшки для води спортивні з доставкою

Інтернет-магазин Way4You пропонує клієнтам унікальні товари – спортивний інвентар та аксесуари, а також все, щоб полегшити тренування та зробити їх більш продуктивними.

У нас ви знайдете найкращі варіанти пляшок, створені з якісних та екологічних матеріалів, які можна використовувати протягом тривалого часу без ризику для свого здоров'я.

А ще ви можете купити пляшку з доставкою, адже ми надсилаємо наші товари оперативно та користуємось послугами Нової Пошти!