Слава Україні

Резинки для фітнесу

Стать
Застосування
Комплектація
Бренд
ЦЕНА: 430 грн
14 відгуків
ЦЕНА: 480 грн
9 відгуків
ЦЕНА: 570 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦЕНА: 399 грн
7 відгуків
ЦЕНА: 360 грн
6 відгуків
ЦЕНА: 140 грн
6 відгуків
ЦЕНА: 120 грн
5 відгуків
ЦЕНА: 160 грн
7 відгуків
ЦЕНА: 170 грн
4 відгуки
ЦЕНА: 110 грн
3 відгуки
ЦЕНА: 210 грн
2 відгуки
ЦЕНА: 475 грн
1 відгук
ЦЕНА: 210 грн
0 відгуків
ЦЕНА: 210 грн
2 відгуки
ЦЕНА: 470 грн
1 відгук

 

Резинки для фітнесу є еластичними, цільними кільцями з багатошарового латексу. Свою популярність вони отримали завдяки універсальності, високій функціональності, а також очевидно недорогій ціні.

фітнес резинки way4you

Фітнес резинки: сучасне ноу-хау у світі спорту

Спортивна резина – інвентар, який застосовується для тренування як у самостійному вигляді, так і в парі з тренажерами. Особливість такого інвентарю полягає у матеріалі: він створюється шляхом нашарування латексу, завдяки чому має вищий рівень міцності.

Завдяки цьому, резинки застосовуються як функціональний обтяжувач, який може мати різні рівні навантаження – від Light до XX-Heavy, що підходять для новачків, любителів і професійних спортсменів.

Купити фітнес резинку можна і для того, щоб працювати з турніками і брусами, використовувати не тільки базу (махи, відводи і випади), але й такі вправи, як тяга, підтягування та інші.

Під час використання стрічка рівномірно розтягується, тим самим розподіляючи вагу по всій поверхні та створюючи одночасне і однакове навантаження на м'язи, які у цей час знаходяться у роботі.

фітнес резинки way4you

Набори фітнес резинок: коли і для чого потрібні

Крім моделей з різними рівнями навантаження, у нас представлені й набори резинок для фітнесу. Вони містять як моделі з латексу, так і зі зміцненої тканини.

Головна особливість наборів полягає не тільки в економії коштів, а й у можливості більш ефективно проводити свої тренування. Так, кілька резинок можна використовувати одночасно, або ж розділити навантаження у залежності від бажаного результату.

Купити набір фітнес резинок від Way4You можна для інтенсивних навантажень, поступового прокачування свого тіла та поліпшення його зовнішнього вигляду.

Особливості резини для фітнесу

Фітнес резинка є тренажером, який попри маленькі габарити зберігає високий ступінь ефективності, що зазвичай досягається під час повноцінного заняття у тренажерному залі.

До особливостей такого інвентарю можна віднести:

 • Динамічний рівень опору, який не досягається під час роботи зі статичними тренажерами;
 • Можливість займатися з еспандерами на будь-якому рівні спортивної підготовки;
 • Застосування в будь-якому місці – від будинку до тренажерного залу та вулиці;
 • Можливість використання після отриманих травм як інструмент реабілітації;
 • Зниження навантаження безпосередньо на кістки, суглоби і сухожилля;
 • Зниження можливості травмуватися під час виконання ускладнених вправ.

Варто відзначити, що спочатку резинка для фітнесу застосовувалася виключно як реабілітаційний тренажер. Однак сьогодні вона дозволяє підсилити навантаження на найбільш проблемні зони тіла, в тому числі на стегна, сідниці, прокачати комплексно весь м'язовий корсет, не залучаючи при цьому кістки та суглоби.

Тканеві фітнес резинки

Тканеві резинки для фітнесу: спорт по-новому

Крім латексних моделей, в нашому асортименті присутні й унікальні тканинні резинки. Такі тренажери виконуються з якісної, натуральної бавовняної нитки, а також значно підвищують навантаження і складність тренувань.

Тканинна спортивна резина має такі переваги:

 1. Якість: моделі виконуються з міцної і продуманої тканини, яка має відмінні еластичні властивості;
 2. Довговічність: зважаючи на підвищеної щільності тканини і особливим вставкам така резина витримує більшу кількість тренувань;
 3. Зносостійкість: переплетення тканинних волокон перешкоджає розриву навіть за максимального навантаження;
 4. Зручність: особливі вставки перешкоджають скручуванню та сповзанню еспандерів під час тренування;
 5. Комфорт: додаткові елементи з антиковзним ефектом роблять заняття не тільки довшими, але й значно комфортнішими;
 6. Екологічність: сировина, яка використовується для виготовлення, безпечна для навколишнього середовища і здоров'я спортсмена.

Тканинні фітнес стрічки відмінно підходять для того, щоб брати їх з собою для тренувань в обмеженому просторі. Займатися з ними можна як вдома, так і в залі, а також у перервах між навчанням і роботою.

Тканеві фітнес резинки way4you

Купити резинки для фітнесу від інтернет-магазину Way4You

Магазин Way4You – ваш найкращий друг, коли виникає необхідність стати власником сучасного, недорогого та якісного інвентарю для тренувань українського виробництва.

Багато спортсменів прагнуть купити набір резинок для фітнесу у нас, ми маємо безліч плюсів:

 1. Власне виробництво, де ми контролюємо кожен нюанс;
 2. Доступна вартість на всі товари;
 3. Часті акції та знижки на продукцію;
 4. Можливість придбання з доставкою в будь-яку точку України;
 5. Зручні способи оплати на сайті.

Купити фітнес резинки нашого виробництва можна як онлайн на сайті, так і безпосередньо зв'язавшись з нашими менеджерами. Ми завжди готові допомогти з підбором, якісно проконсультуємо з питань продукції, а також відповімо на будь-які запитання, що вас цікавлять.

Продаж товарів ведеться в Україні у таких містах, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Суми, Херсон, Житомир, Львів, Маріуполь, Черкаси, Чернігів, Кременчук, Кропивницький.