Резинка для Фітнесу Чорна (XX-Heavy)

4 відгуки
Код товару 135544
checkВ наявності
150 грн
Навантаження 9 - 14 кг. Довжина - 31 см. Окружність - 62 см. Ширина - 5 см.
Разом дешевше
0
1
2
3
4
5
6
7
8
Обраний товар
Резинка для Фитнеса Черная (XX-Heavy)
150 грн
add
drag_handle
530 грн
480 грн
Код комплекту 135544 -1114
Опис

Фітнес резинки стають все більш популярними. А все тому, що їх демократична вартість, а також неймовірно високий рівень ефективності дозволяють використовувати їх під час різних вправ та видів активності. Особливо, якщо мова йде про резинку XX-Heavy, яка кидає справжній виклик спортсменам.

Фітнес резинка чорна

Резинки для фітнесу XX-Heavy: для справжніх професіоналів

Ця модель серед всіх заявлених стрічкових еспандерів має найсильніший рівень опору. Завдяки цьому користуватися нею зможуть професійні спортсмени, а також люди на середньому рівні підготовки для переходу до важчих тренувань.

Незалежно від виду спорту, можливе застосування цієї гумової стрічки. Завдяки їй значним чином обтяжуються будь-які вправи, зокрема ті, які спрямовані на прокачування м'язових зон на руках і ногах.

Серед найпопулярніших – вправи у вигляді відводів, присідань, махів, які допомагають сформувати потужну зону біцепса, трицепса і підтягнути м'язи стегон. Крім того, посилене навантаження цієї стрічки дозволяє активніше долучати сідниці до тренувань, що гарантує їх швидке опрацювання до необхідного рівня.

Купити фітнес резинки із надважким навантаженням у нашому інтернет-магазині рекомендується спортсменам, які займаються єдиноборствами – від боксу до тхеквондо. За допомогою таких еспандерів можна пропрацювати вибухову силу ударів, зробити акцент на формуванні м'язів плечей і передпліч.

Крім того, чорна стрічка підходить для занять важкою атлетикою, для ускладнення жиму штанги і станової тяги. Може застосовуватися як самостійно, так і безпосередньо у парі з тренажерами для посилення вправ і додаткової фіксації.

Резинки для фітнесу

 

Резина для фітнесу «Чорна» та її характеристики

Way4You веде продаж резинок власного виробництва за зниженими цінами. Ми гарантуємо нашим клієнтам не тільки високу якість всіх моделей, а й їх безпосередню результативність, оцінити яку можна буде з першого тижня тренувань.

Посилена резина може похвалитися такими параметрами:

  1. Рівень опору: 9-14 кг.
  2. Матеріал: латекс.
  3. Довжина: 31 см.
  4. Окружність: 62 см.
  5. Ширина: 5 см.

фітнес резинки чорна

Резинки для фітнесу можна купити в Україні, використовуючи наш онлайн сервіс і доставку у Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінницю, Полтаву, Суми, Херсон, Житомир, Львів, Маріуполь, Черкаси, Чернігів, Кременчук, Кропивницький.

Характеристики
Виробник
Way4you
Відгуки
Резинка супер! Для подготовленных пользователей самое оно. Запаха нет, нагрузка идеальная, плотная и очень прочная
Оказалась очень тяжелая для меня, думала потяну. Решила оставить себе и докупила еще зеленую у этой же фирмы. Качеством осталась довольна.
Отличная резинка, запаха нет, качество отличное. На ноге не скатывается, держит свою эластичность, порвать не возможно. Очень довольна покупкой. Новичкам советую брать сопротивлением поменьше)
Оригинал! Убедился, что это лучшие резинки на рынке. Я тренер, перепробовал очень много различных вариантов, не один из них и близко не давал такую нагрузку как эта резинка. Очень плотная по нагрузке. Супер!
Ви дивилися
( 1)
150 грн
4 відгуки