Слава Україні! Ми працюємо.

Балаклави і Бафи

ЦІНА: 216 грн
0 відгуків
ЦІНА: 216 грн
0 відгуків
ЦІНА: 250 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 228 грн
0 відгуків
ЦІНА: 250 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 228 грн
0 відгуків
ЦІНА: 250 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ЦІНА: 228 грн
0 відгуків

 

Захист голови важливий не тільки для збереження тепла під час прогулянок містом. Не менш важливим є це і в армійській, військовій сфері, а також під час туризму, походів у гори, активного спорту за межами міста й не тільки. Для цього якнайкраще підходять балаклави та бафи – вироби, завдяки яким захищається область голови та забезпечується комфорт у будь-яку погоду.

Балаклави та бафи: все про вибір аксесуарів

Завдяки зручності, універсальності та стильності зовнішнього вигляду, такі головні вироби сьогодні мають широкий спектр застосування й не обмежуються лише використанням на армійських полігонах. Застосовувати балаклави можна як піддів під класичний капюшон куртки або шолом, якщо ви займаєтеся спортом, особливо велосипедним або мотоциклетним.

Оригінальнішим варіантом для головного убору може стати баф. Він являє собою кільце із щільної, синтетичної тканини, яка стійка до вологи, снігу, бруду, дощу та сонця. Особливість бафа полягає у тому, що це виріб-трансформер: ви можете перетворити його на шарф, головний убір або навіть на ємність для перенесення дрібних предметів.

Залежно від призначення виробу, зверніть увагу на такі нюанси:

  1. В армійських цілях: розглядаються тільки варіанти нейтрального відтінку, які мають достатній рівень тепла незалежно від сезону. Для зручності краще обирати вироби з якісними прорізами для очей та/або рота.
  2. Для спорту: краще, щоб модель активно відводила від себе вологу, а не вбирала її. Зверніть увагу на вироби із натурального матеріалу, які допоможуть підтримувати потрібний рівень тепла без перегріву.
  3. Для повсякденного носіння: тут головне, щоб виріб гармоніював зовні, відтінком та за стилем з вашим звичним осіннім або зимовим гардеробом.
  4. Для полювання або риболовлі: головна особливість – матеріал, який відштовхує від себе вологу, не боїться бруду, а ще має забарвлення піксель, мультикам або зелений з бежем для меншої помітності у лісі.

Обов'язково зверніть увагу, на який сезон купуються балаклави та бафи. Для зимового періоду важливо, щоб модель була з натуральної бавовни, за можливості – з підкладкою, щоб забезпечити потрібний рівень зігрівання та стійкості до холодного повітря. Для літа це вже неактуально, і головне, щоб виріб міг відштовхувати вологу у випадку дощу та легко переносив ультрафіолетове випромінювання.

Купити балаклави та бафи з доставкою у магазині Way4You

Наш інтернет-магазин для спорту пропонує універсальні головні убори та шарфи для військових, спортсменів, мисливців та рибалок за доступними цінами.

У нашому асортименті ви знайдете тільки якісні, перевірені часом, європейські товари, що мають тривалий термін носіння та легко витримують складні експлуатаційні умови.

Ми гарантуємо допомогу та консультацію фахівців за потреби під час підбору виробів, а також доставимо ваше замовлення у будь-яку точку України!