Слава Україні

Гумові петлі для реабілітації "Жовта"

0 відгуків
Код товару 1559
checkВ наявності
ЦЕНА: 160 грн
Гумові петлі "Жовта" Навантаження 1-6 кг.
Опис

Коли мова заходить про функціональні сучасні тренування з можливістю регулювання рівня навантаження, необхідно згадати про гуму для спорту. Купити гумові петлі в Києві з початковим рівнем розтягування необхідно, коли ви плануєте активно займатися спортом і працювати над своїм тілом.

 

Гумові петлі "Жовта" вправи

Коли варто купити гумові петлі «Жовті»

Призначення кожної гумки – якісно оптимізувати та розподіляти навантаження на тіло спортсмена під час виконання тих чи інших вправ. Завдяки низькому рівню навантаження в 1-6 кг, жовта гумка є оптимальною для новачків, дітей, підлітків та жінок з невеликим рівнем підготовки.

Найчастіше петлю з таким навантаженням купляють саме дітям та підліткам. Оскільки вона рівномірно розподіляє навантаження на м'язи, тіло дитини активно прокачується і дозволяє досягти хороших результатів.

Крім того, жовта гума гарно підходить для розминки або використання її безпосередньо до інтенсивного тренування. З нею займаються фітнесом, застосовують під час реабілітації після отриманих травм. Застосовувати її можна і як інструмент для підвищення функціональності будь-яких інших спортивних снарядів та тренажерів.

Гума, представлена ​​в нашому інтернет-магазині, має компактні розміри і доступну ціну. Завдяки цьому її можуть придбати люди з будь-яким бюджетом, а після завжди брати її з собою в поїздки або виходи на вулицю.

Жовту петлю можна не тільки брати з собою, а й займатися безпосередньо в найнесподіваніших місцях. Її параметри дозволяють тренуватися з нею в перервах між роботою і навчанням навіть у умовах обмеженого простору.

 

Гумові петлі "Жовта" вправи

Жовта гумова петля та її характеристики

Магазин Way4You веде продаж гуми для спорту, вартість якої є оптимальною у співвідношенні ціна-якість. Ми пропонуємо гуму свого виробництва, яка дозволить зробити тренування більш продуманими і складними.

Жовті гумові петлі мають наступні параметри:

  • Рівень навантаження: 1-6 кг.
  • Вага: 100 г.
  • Довжина: 105 см.
  • Ширина: 0,7 см.
  • Товщина: 4,5 мм.
  • Матеріал: 100% латекс.

Купити в Україні гумові петлі можна безпосередньо онлайн на сайті, вибравши доставку в наступні міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Суми, Херсон, Житомир, Львів, Маріуполь, Черкаси, Чернігів, Кременчук, Кропивницький.

Відгуки
Відгуків про "Гумові петлі для реабілітації "Жовта"" ще немає.
Будьте першим!
Ви дивилися
( 1)
ЦЕНА: 160 грн
0 відгуків